Korres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 03.03.09 08:06
Korres

Řecká firma, která dříve prodávala homeopatické preparáty a dnes vyrábí přírodní kosmetiku.

Podle jejich údajů kosmetika neobsahuje petrochemikálie, silikony, minerální oleje, parabeny , ftaláty, syntetická barviva a další látky.

Sortiment je dost široký - pleťová a tělová kosmetika, šampony a dekorativní kosmetika. Speciální řada pro muže.

Ceny jsou docela dobré, pleťové krémy jsem viděla tak kolem 700 Kč.

Najdete je v v Praze v pasáži Myslbek, býval tam obchod Body Basic.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.03.09 19:26

Asi tě zklamu, ale není to přírodní kosmetika… na webu mají uvedené INCI výrobků a jsou v nich parabeny, syntetické vonné látky, PEGy, v šamponech je SLES, v opalovacích krémech chemické filtry.
Nikomu nevěř :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 21.03.09 11:56

Tak to jsem se tedy zklamala, prezentují to hezky:-(

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 11.10.10 21:00

Trochu obnovím tohle téma, protože nám v Plzni zavedli v Profimeru také Korres.

Prosím tedy o vaše dobré či špatné zkušenosti s touto kosmetikou. Zajímá mě především ta dekorativní, ale i informace o pleťové nebudou k zahození. :wink: Vyhlédla jsem si tam balzám na rty Granátové jablko. Je to taková ta krabička jako malý krémík. Zajímá mě, jestli se nerozpíjí atd.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 11.10.10 21:33

Já mám od nich stíny na oči a jsem maximálně spokojená. Mám zlaté a modré, odstíny jsou nádherné a výborně drží. Pak mám ještě zkušenost se sprcháčem (madlovým a skořicovým - ten používám společně s Rousse nebo Organzou Indécence) a mohu také jen chválit. Mě je tato firma docela sympatická. :D

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 11.10.10 22:15

Já od nich mám fíkové tělové máslo v pumpičce, to je na zimu úplně zlaté. Mamka měla nějaký pleťový krém a taky spokojenost

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 12.10.10 09:52

mám mléko na vlnité vlasy s pumpičkou, pudrová vůně - trošku mi vadí, ale jinak spokojenost velká.
Rovněž tyčinka na rty mandarinková tuším cherry odstín, velmi příjemná, ale za tu cenu stejnou službu udělá třeba labelo nebo alverde. Ale hezky tónuje rty a je příjemná.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.10.10 15:31

Mám krém 24hod hydratační z růže, je to jejich proslulý a na to já nedám, ale je to opravdu jeden z nej, co jsem kdy měla.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 20.11.10 13:41

nezkusila jste už některá barvu na vlasy korres? Netušíte jak silný má oxidant jestli 3% nebo vyšší?

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 24.11.10 12:10

Korres má vlastnú predajňu už aj v Bratislave. Aj ja som si pôvodne myslela, že je to prírodná kozmetika…aspoň sa tak označujú a aj teta v obchode sa tým hrdila.

Možno jedine rada Bio Materia Herba…

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 17.01.11 21:59

Korres má hlavne veľmi dobré parfémy. Prišla som na to náhodou, keď blogerka, ktorú dosť uznávam, vychválila ich Jazmín. Ešte som skúšala aj Saffron a takisto fajn, no jazmín je jedna z najlepších jazmínových vôní, aké poznám. Vyrovná sa nikovkám ľavou zadnou.

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 17.01.11 22:00

Mňa však zaujíma, či niekto nemá skúsenosti s ich korektorom zo šípkovej ruže? Mám dojem, že musím zmeniť korektor na kruhy pod očami, tento čo mám, mi vyvoláva alergiu.

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 17.01.11 22:28

Kolem obchodu Korres chodím často, je tam věčně prázdno. Jednou jsem tam vlítla omylem - šla jsem do pasáže a v zamyšlení jsem si spletla dveře. Prodavačky byly velmi laskavé a vstřícné, odešla jsem asi s 20 vzorky, zbytek jsem prostě odmítla. Z toho, co jsem zkusila, masky na vlasy byly celkem fajn, otázka je, jestli by se osvědčily i dlouhodobě. Přijde mi divné, že firma má v Čechách tak slabý promotion, skoro nikdo ji nezná.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 18.01.11 18:27

Hm, ja ani neviem o tom, že jeden otvorili v Bratislave. Musím ho ísť pohľadať. Takisto ich tu skoro nikto nepozná. Či je kozmetika dobrá, neviem, ale ten jeden parfémik naozaj áno, tak som ochotná risknúť aj nejaký ten šmalec)

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 19.01.11 00:58

Objednala som si toho kopec, mlieka, mydlá, krémy, potom hodím info.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist