Kosmetické kufříky/paletky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 03.12.12 21:19
kosmetické kufříky/paletky

Ahojte,
máte některá zkušenost s kosmetickými paletkami, nebo kufříky s kosmetikou? Zatím jsem si kupovala vždy jednotlivé kousky. Mám moc ráda kosmetiku Guerlain, Dior, YSL. Teď na vánoce uvažuji, že si jako dáreček nechám koupit nějakou velkou paletku, nebo kufřík s kosmetikou. Co jsem hledala tak je docela malý výběr a našla jsem nějaké kufříky jen od Estee Lauder. S tou moc zkušeností nemám:-(. Poradíte mi některá z vás? Má tato investice cenu, nebo raději jednotlivé osvědčené kousky?

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 04.12.12 09:42

Ja to mam tak: vselijake paletky sa mi strasne pacia, vyzera to pekne na pohlad, ale v praxi potom len nadavam, lebo nikdy nepouzivam vsetky casti a pravidelnym pouzivanim sa obsah zvykne „upatlat“, co nemam rada :?
Takze poucena realitou uz paletky nekupujem, maximalne paletky ocnych tienov, aj to 10 krat zvazujem, ci je to kombinacia, ktoru vyuzijem komplet.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 04.12.12 13:30

Nějak jsem mimo. Kufříku na kosmetiku se říká paletka?

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 05.12.12 11:41

Já bych brala radši osvědčené jednotlivé kousky.Z kufříku použiju maximálně třetinu líčidel, takže za mě jsou to vyhozené peníze.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 05.12.12 12:28
@aangie píše:
Nějak jsem mimo. Kufříku na kosmetiku se říká paletka?

Ne :lol: myslela jsem to tak, že buď kosmetický kufřík - prodává například estee lauder a je to kufříček, kde máš vyloženě velkou sadu líčidel. Někdy se prodává větší i menší balení - travel. Nebo pak paletky, kde je toho víc - stíny, lesky na rty, řasenka. Tak to jsem myslela :lol:

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 05.12.12 12:30
@Luciak píše:
Ja to mam tak: vselijake paletky sa mi strasne pacia, vyzera to pekne na pohlad, ale v praxi potom len nadavam, lebo nikdy nepouzivam vsetky casti a pravidelnym pouzivanim sa obsah zvykne „upatlat“, co nemam rada :?
Takze poucena realitou uz paletky nekupujem, maximalne paletky ocnych tienov, aj to 10 krat zvazujem, ci je to kombinacia, ktoru vyuzijem komplet.

No vidím to asi stejně. Děsně mě to láká, protože se mi moooc líbí mít to krásně uspořádané a pohromadě, ale to využití a brzké upatlání je blbý. Tak na to asi kašlu a budu na tyhle krásné kousky jen koukat, když je v parfumerce zahlédnu :D

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 05.12.12 13:36

@Bonnie1
Blbě jsem to pochopila. :)

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Triss
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 05.12.12 14:23

@Bonnie1, několikrát jsem podlehla pěknému designu a svým vnitřním výmluvám na praktičnost při víkendovém cestování a nějakou pořídila, ale opravdu se mi to neosvědčilo. Tvářenky nebo pudry moc tmavé pro mou pleť, rtěnky nebo lesky často moc výrazné ke kombinaci stínů… Vlastně jediné co jsem víc využila byl kdysi takový roztomilý andělíček od Pupa - a ten zase na cestování praktický nebyl vůbec.
Ale kochat se jimi chodím pořád. :D

Na poličce 37 parfémů 6 miniatur 24 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Fleur  08.12.12 11:19

Já jsem jednou pořídila velký kufřík od Estée Lauder. Samozřejmě už při jeho koupi mi bylo jasné, že nemám šanci takovou baterii líčidel v tak široké škále odstínů sama spotřebovat, takže jsem ho pořizovala s tím, že jeho obsah částečně rozdám. Jako dárky se to hodí ale jenom pro tak blízké obdarovávané, kterým lze původ dárku objasnit (na zadní straně produktů je napsáno, že nejsou určeny k samostatnému prodeji).

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 08.12.12 15:53

S paletek jsem ochotná kupovat paletky očních stínů. Takové ty kde je vše stíny, linky , tvářenky, lesky, tak ty ne. Přesně z těch důvodů.které tady zmnily Luciak a Triss.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist