Kosmetické salony. Chodíte tam a jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 18.07.08 12:40
Kosmetické salony.Chodíte tam a jaké máte zkušenosti?

Já mám dost citlivou pleť a nemám s kosmetičkami dobré zkušenosti :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.07.08 12:50

já teda chodím pravidelně 1× za měsíc a je to úžasnej relax!! za ty peníze se tam tak krásně spí :-) jinak jsem spokojená i s kosmetikou, půlhodinová masáž obličeje a dekoltu nemá chybu. jinak kosmetička používá (alespon na mě ) kaviarovou řadu Ainhoia a ty samé krémy si kupuju i domů. Mám taky docela citlivou pleť a snesu velice málo krémů. osvědčené mám Vichy a Ainhou, ted mám již po 3. i balení Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 a taky na něj nedám dopustit.. jinak na kosmetice miluju i zkoušet různé nové druhy masáží, at jsou to horké kameny, hydratační masáže na léto nebo laseirová procedura..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.07.08 12:51

nádherný proslov.. každá druhá věta začíná slovem „jinak“ .. je načase méně pracovat, více číst :-)

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 18.07.08 14:18

V našem městě moc na výběr není :cry: Kosmetičky většinou používají Alcinu a ta mi nedělá dobře.Takže nic moc :(

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 18.07.08 15:57

Jsem spokojená v kosmetickém salonu ve Fannu v Brně na nám. Svobody. Používají Matis Paris. Poprvé jsem tam šla díky dárkovému šeku, který jsem dostala. Mám taky hodně citlivou pleť, ale s touhle kosmetikou nebyl nikdy problém. Nejvíc se vždycky těším, jak si odpočinu a nechám o sebe pečovat. Je to tam fakt příjemné a milá kosmetička. Tady jsem poprvé zažila peeling a masáž rukou (během toho, co působila pleť. maska). Fakt to stojí za vyzkoušení.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 03.02.09 23:52

Jéé, já bych taky šla!! :P Ty kameny mě děsně lákají, popravdě si to jen živě představuju a už ta představa sama o sobě mě uvolňuje :D Akorát teda nevím, kam v ČB za tímto zážitkem vyrazit… a kolik taková sranda stojí?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 04.02.09 09:13

Verčo, u nás tak kolem tisícovky komplet. Je to i včetně úpravy a barvení obočí a řas. Jinak úplná klasická kosmetika bez barvení, tj. jen čištění a masáž pleti tak kolem 500.-

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 15.02.09 17:52
paty píše:
Já mám dost citlivou pleť a nemám s kosmetičkami dobré zkušenosti :cry:

Paty, ne každá kosmetička je dobrá. V 18ti jsem byla poprvé a šla jsem od ní celá opupínkovaná, červené flíčky a mastný obličej od nějakého krému. Příšerné! A jelikož odmítám chodit kanálem, ptala jsem se kolegyň, kam chodí a jak jsou spokojené.
Nakonec jsem si našla jednu moc šikovnou. Krásně vyčistí obličej /můžu jít středem náměstí :lol: /, barvení řas a obočí, peeling, mikromasáž, krém na závěr, a to vše za 250 Kč - je fakt, že jsme jen maloměsto, proto ta cena. Prostě to chce hledat a hledat…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 15.02.09 19:00

No je fakt, že už je to delší dobu a pleť se s věkem mění že :lol: Tak bych i zašla,v našem okresním městě :lol: je kosmetiček docela dost, ale vybrat tu pravou…Asi budu muset zkoušet.Měla bych možnost i u sestřenky v Brně/provozuje kosmetiku/, ale používá Alcinu a ta mi vůbec nevyhovuje. :roll:

Ty jsi měla štěstí na dobrou kosmetičku a ta cena je fantastická, u nás se ceny pohybují od 350Kč výše…

Blis
Učednice 137 příspěvků 16.02.09 08:04

Většina kosmetiček u nás také pracuje s Alcinou, k jedné jsem chvíli chodila, sice jsem od ní nemusela jít kanálama, ale také jsem na pleti nepoznala zásadí a výrazný rozdíl. A potom, co jsem si jednou přečetla složení několika výrobků od Alciny, jsem přestala chodit, protože jsem se párkrát osypala zrovna po návštěve kosmetiky a mé podezření se potvrdilo :evil: - na mou pleť moc chemie.
Je fakt, že kdyby pracovala s jinou kosmetikou, tak bych tam někdy zašla. Hlavně jako relax.
Když mi bylo 17-18 tak jsem taky byla jednou u kosmetičky, s tak dorasovaného obličeje jsem se pak léčila 14 dní a musela vše překrývat tunou makeupu, abych mohla vůbec mezi lidi. Mám dost citlivou a bledou pleť a její zásah mě odradil od kosmetiček na dalších 11 let.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 07.05.09 18:32

Chodím cca co 6 týdnů, mám smíšenou pleť a potřebuju pravidelně čistit. A je to skvělý relax.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 07.05.09 19:56

Mám problematickou pleť…před časem jsem chodila a vždy se mě po tom akné neskutečně zhoršilo…vydržela jsem to pravidelně cca rok…s tím,že se pleť pročistí a že se to postupně bude zlepšovat…Ale ne…dělaly se mě ještě více zanícené boule …Už nevím,jakou kosmetiku používala…ale dělala Oriflame,tak asi tu.....Kosmetika se skládala z vyčištění pleti,vymačká­ní,masky a masáže......Jednou jsem si od ní nechala upravit obočí…musím říct,že nemám moc chloupků…docela si musím dávat pozor…no a dopadlo to špatně-měla jsem rovnou tenkou čárku-to jsem se hodně polekala :? …Takže už nechodím.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 08.05.09 11:47

Já bych svůj obličej asi nikomu do rukou nesvěřila. Leda že bych tu osobu viděla dělat několik procedur a na vlastní oči bych se přesvědčila o tom, že je pravděpodobné, že mě nedorasuje. Protože mně stačí do kůže trošku necitlivěji rýpnout a mám boláky nebo fleky. A mizí mi pak hodně dlouho - obličej jak křída, všechno je hrozně vidět. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.05.09 11:59

…vím, že jsou lidé, kteří kosmetičku, i masáže nesnáší…
Já to ale miluju!!,
vždycky vzpomenu na pradávné panovníky, jak je masírovali i při vládnutí!…,
taky bych to vydržela hodiny!!!(jsou to pro mě max libé pocity!.)
90% úspěchu závisí na kvalitě kosmetičky, maséra!,
no a neméně důležité jsou i (fungující!!)pří­pravky!..
(kde používají jako saloní kosmetiku Avon či Oriflame - no, tam bych nevlezla..)
A je pravda, že pravidelnost se pozitivně cca za půl až rok objeví!..
(měla jsem období, kdy jsem chodila pravidelně cca po 5 týdnech, a fakt se mi pleť dost zlepšila - vyčistila, tonus, atd..)
Jenže - teď mám tři děti a ty prachy radši vrazím za vůni…

:oops: :roll:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 08.05.09 13:05

v životě jsem nebyla na kosmetice.Vytrhat obočí si umít, vyčistit pleť také, peeling zvládnu rovněž a na masáže obličeje moc nevěřím. Ne, že by to nebylo příjemné, ale je to asi spíše o relaxaci.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist