Kosmetické štětce MAC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 26.04.10 18:41
Kosmetické štětce MAC

Na Aukru jsem našla sadu 18 ks kosmetických štětců MAC za 500,– i s dopravou. To asi nebude originál? Co myslíte. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 26.04.10 19:19

na 100% nie :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 26.04.10 20:46

Myslela jsem si to, ale přeci jenom jsem se radši zeptala. :) A lidi to kupujou, to je hrozný. Fake bych doma nechtěla. Co všechno se dá padělat, že? :wink:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 26.04.10 21:05

MAC štětce na aukru jsou 110% polský fake. Mac nikdy nemá tak velkou sadu štětců, natož v takovém pouzdře… Pokud chceš kvalitní štětce, je třeba nemálo investovat. Já třeba mám doma noname sadu za dobrý peníz, a pak pár dražších, a rozdíl je vidět na první pohled. Ovšem ty levné taky udělají svou službu, jen nejsou tak odolné.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.04.10 21:09

Evelino, nebyla jsi to zrovna ty, kdo před nedávnem dával odkaz na fotku z Aukra? :conf: Taková sada příšerně roztřepených štětců to byla - a s nápisem MAC :evil:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 26.04.10 21:51

Doma mám tři štětce od Beauty Strokes a ještě bych právě jeden štětec nebo dva potřebovala a ještě nějaké menší štětečky na stíny a ten hřebínek na řasy a obočí. Do drahých už investovat nechci, ale zase nějaké napodobeniny taky nechci. Něco na netu snad objevím. :wink:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 26.04.10 22:30

Jerry - ano, to jsem byla já :) Ty byly extrémně šeredné. Ale párkrát se tam objeví i docela hezky vypadající… Kdysi jsem o těch padělcích štětců a dekorativky (a jak je poznat) četla na foru Makeup Box. MAC se padělá dost. Asi jako ostatní profláklé a dražší značky.
U MACu u ž je lepší zkusit ebay (ne prodejce hong kong aspol.)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 01.05.10 22:22

oni už se padělají i štětce? hm to je pěkné, zrovna jsem si plánovala si nějaké nakoupit :evil:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 07.05.10 13:39

Řekla bych, že se snad padělá už skoro všechno. :roll: I když jsem původně do štětců nechtěla už moc investovat, tak radši dám něco navíc a dokoupím nějaké štětce od Beauty Strokes. Pak bych litovala i těch pár stovek za koupi nekvalitních štětců, a pak bych stejně kupovala nějaké lepší. Takže ty lepší koupím rovnou. :wink:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist