Kosmetický salon v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana32
Nováček 3 příspěvky 18.02.12 19:24
Kosmetický salon v Praze

Ahoj, můžete někdo prosím doporučit dobrou- spíš výbornou:)- kosmetičku v Praze? Je mi celkem jedno, v jaké části, to už se přizpůsobím. Mám po vysazení HAK docela problémy s ucpanými póry a potřebuji hloubkové čištění- sama si na to pochopitelně nesahám, zvlášť na tvářích se to doma nijak vyčistit nedá. Mám zároveň mastnou pleť a docela citlivou, tak by to čištění muselo být opravdu profesionální, abych nebyla dorasovaná, jak se mi to už na kosmetice stalo. Přemýšlím o Asklepionu, mají tam omnilux a biostimul. laser, to by mi možná taky mohlo pomoct. Předem děkuji za reakce:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 19.02.12 09:20

… prestoze vypada obycejne, moje kolegyne hodne kladne posuzovala tuhle kosmeticku / jeji pritel mel velke problemy s akne /: http://www.fazeta.cz/index.php .. na Asklepion asi nema, ale mozna stoji za vyzkouseni :think:

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ivana32
Nováček 3 příspěvky 19.02.12 12:09

Díky, mrkla jsem, ale pracují s Oriflame- s touhle kosmetikou už jsem kdysi dávno měla tu čest a tak příšerně mi podráždila pleť, že už nikdy více. Tak musím hledat dál :)

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 19.02.12 15:31

Používají i Payot.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ivana32
Nováček 3 příspěvky 19.02.12 16:23

Jo jo, všimla jsem si, ale když taky Oriflame, která se prezentuje jako „přírodní“, tak tam nejdu- jsem holt tvrdá palice:)

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 19.02.12 22:18

Na Oriflame taky zrovna nejsem.) Pouzivaji dve znacky kosmetiky a ty si muzes vybrat tu, ktera ti vyhovuje, kolegyne pritel byl spokojen, protoze kosmeticka se problematikou akne nejak vic zabyva, ale blizsi info nemam..

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist