Kosmetika Anubis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Alena.Ruzicka
Nováček 3 příspěvky 27.06.14 18:44
Kosmetika Anubis

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s kosmetikou Anubis?? Používá se u nás v salonu, ale nevím, jestli dělají i něco pro amatérské - domácí použití? Ale to, co od nich na mě patlají v salonu mi dělá dobře, takže to zjistit, nechtělo se mi ptát té naší kosmetičky, protože ta by mi určitě doporučila, ať si něco od nich koupím u nich v salonu přímo za hrozně předraženou cenu samozřejmě :-D a taky bych chtěla slyšet vaše názory, co od Anubis třeba používáte a jestli jste s tím spokojení?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Maslula
Nováček 2 příspěvky 24.07.14 23:21

Ahoj, já od nich používám výrobky z té jejich bio řady - mám mastnější pleť takže používám nějakou tu pleťovou vodu, čisticí pěnu a zklidňující vodu a jsem spokojená, neměním už dlouhou dobu, protože mám dost citlivou pleť a jsem ráda, že jsem našla něco, co jí dělá dobře :-) mamka zase používá na stárnoucí pleť na vyhlazení od nich krém se zlatými částečkami :-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1870 příspěvků 27.07.14 16:34

@Alena.Ruzicka
Já s Anubisem pracuju.
Mají téměř vše i pro „amatéry“ a nabízí se v podstatě jen v salonech. Já výrobky prodávám buď za doporučenou nebo nižší cenu-záleží na zákazníkovi (chodí pravidelně,…). Nikdy ji nenavyšuju nad potřebnou mez. Na to, jak jsou kvalitní rozhodně drahé nejsou. Většina řad je cenově srovnatelná s „lepší“ Niveou.
Kosmetiku používám sama asi 9 měsíců a jsem naprosto spokojena. Mám docela citlivou pleť a nestalo se mi, že by mě něco pálilo,… Ani zákaznice si nikdy nestěžovaly. Naopak. Prostě kosmetika funguje jak má. Samozřejmě nedělá zázraky, ale to neudělá žádná kosmetika.

Na poličce 36 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Alena.Ruzicka
Nováček 3 příspěvky 15.08.14 19:05

Dagmarr, tak to jsi super kosmetička :-) a kde pracuješ, že bych přišla za tebou rovnou? :-D zkusím se tedy zeptat ještě u nás v salonu na ty ceny a uvidím, ale když nemám ani žádné srovnání, kolik to tak má stát, tak nevím, no… ale chtěla bych ji vážně zkusit, zvlášť pokud i ty, jako odborník, říkáš, že je dobrá :) A díky Vám za reakce, dámy :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Maslula
Nováček 2 příspěvky 25.08.14 14:22

@Alena.Ruzicka Já jsem si teda od nich objednávala normálně na internetu na e-shopu, na profiliceni.cz :-) moc do salonů nechodím, takže tam mě to kupovat ani nenapadlo, o té značce mi říkala kamarádka :-) nevím, jak je to v salonu, ale přijde mi, že na tom e-shopu mají celkem velký výběr, takže jsem takhle spokojená :-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist