Kosmetika Anubis

Alena.Ruzicka 27.06.14 18:44

Kosmetika Anubis

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s kosmetikou Anubis?? Používá se u nás v salonu, ale nevím, jestli dělají i něco pro amatérské - domácí použití? Ale to, co od nich na mě patlají v salonu mi dělá dobře, takže to zjistit, nechtělo se mi ptát té naší kosmetičky, protože ta by mi určitě doporučila, ať si něco od nich koupím u nich v salonu přímo za hrozně předraženou cenu samozřejmě :-D a taky bych chtěla slyšet vaše názory, co od Anubis třeba používáte a jestli jste s tím spokojení?

Reklama

Maslula 24.07.14 23:21

Ahoj, já od nich používám výrobky z té jejich bio řady - mám mastnější pleť takže používám nějakou tu pleťovou vodu, čisticí pěnu a zklidňující vodu a jsem spokojená, neměním už dlouhou dobu, protože mám dost citlivou pleť a jsem ráda, že jsem našla něco, co jí dělá dobře :-) mamka zase používá na stárnoucí pleť na vyhlazení od nich krém se zlatými částečkami :-)

Dagmarr 27.07.14 16:34

@Alena.Ruzicka
Já s Anubisem pracuju.
Mají téměř vše i pro „amatéry“ a nabízí se v podstatě jen v salonech. Já výrobky prodávám buď za doporučenou nebo nižší cenu-záleží na zákazníkovi (chodí pravidelně,…). Nikdy ji nenavyšuju nad potřebnou mez. Na to, jak jsou kvalitní rozhodně drahé nejsou. Většina řad je cenově srovnatelná s „lepší“ Niveou.
Kosmetiku používám sama asi 9 měsíců a jsem naprosto spokojena. Mám docela citlivou pleť a nestalo se mi, že by mě něco pálilo,… Ani zákaznice si nikdy nestěžovaly. Naopak. Prostě kosmetika funguje jak má. Samozřejmě nedělá zázraky, ale to neudělá žádná kosmetika.

Alena.Ruzicka 15.08.14 19:05

Dagmarr, tak to jsi super kosmetička :-) a kde pracuješ, že bych přišla za tebou rovnou? :-D zkusím se tedy zeptat ještě u nás v salonu na ty ceny a uvidím, ale když nemám ani žádné srovnání, kolik to tak má stát, tak nevím, no… ale chtěla bych ji vážně zkusit, zvlášť pokud i ty, jako odborník, říkáš, že je dobrá :) A díky Vám za reakce, dámy :-)

Maslula 25.08.14 14:22

@Alena.Ruzicka Já jsem si teda od nich objednávala normálně na internetu na e-shopu, na profiliceni.cz :-) moc do salonů nechodím, takže tam mě to kupovat ani nenapadlo, o té značce mi říkala kamarádka :-) nevím, jak je to v salonu, ale přijde mi, že na tom e-shopu mají celkem velký výběr, takže jsem takhle spokojená :-)

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist