Kosmetika Mizon s hlemýždím extraktem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Phalaen
sv. Parfema z Kecálburgu 2279 příspěvků 27.10.15 22:25
Kosmetika Mizon s hlemýždím extraktem

Holky, zkoušely jste některá MIZON?
Mají ho i na parfums http://www.parfums.cz/…o-kosmetika/?…
kamarádka mě láká do šnečího krému jiné značky, já teď našla tohle, tak jsem nalomená :D .

Na poličce 62 parfémů 9 miniatur 32 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 50 parfémů
Reakce:

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 30.10.15 23:22

Dostala jsem vzorek regeneračního séra Mizon Multi Function Formula, ale je mi líto šnečků, tak jsem nevyzkoušela.
Jestli chceš, pošlu ti ho.

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 208 odstřiků 272 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Phalaen
sv. Parfema z Kecálburgu 2279 příspěvků 31.10.15 20:35

Díky, jsi zlatá :kytka: , ale už jsem si objednala vzorky na ebay ;) .
Snad dorazí, v poslední době to dodání vázne :think: .

Na poličce 62 parfémů 9 miniatur 32 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 50 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 25.03.16 00:09

Zkoušel jste někdo tuhle kosmetiku? Já nad tím už nějakou dobu přemýšlím. Zajímalo by mě to šnečí a colagenové sérum.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

michala333
Parfémová maniačka 513 příspěvků 31.10.16 15:23
Mizon, ano či nie ?

dostali sa mi do ruky výrobky fy Mizon, aj mňa by zaujímali skúsenosti s touto HMEMÝŽDÍ kozmetikou, má niekto nejaké výslekdy ? :palec:

slušné ceny, dobé renomé

Uvítam každú radu.

mimochodom na nete sú recenzie skvelé :dance:

Na poličce 29 parfémů 300 miniatur 2 odstřiky 51 vzorků V tužebníku 28 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 03.11.16 16:15

@michala333 Měla jsem od Mizon to jejich šnečí sérum, bylo výborné, ale pak jsem vyzkoušela tohle sérum ještě od jiné značky, Victoria Beauty, a zdá se mi stejné, jen je za lepší cenu. Krémy jsem chtěla taky zkusit, ale odrazuje mě, že mají ve složení silikony a minerální oleje. To moje pleť bohužel špatně snáší a snažím se tomu vyhnout. To sérum bylo jako jediné čistě přírodní. Ale určitě to není špatná kosmetika.

michala333
Parfémová maniačka 513 příspěvků 03.11.16 18:05
@AnnaBella píše:
@michala333 Měla jsem od Mizon to jejich šnečí sérum, bylo výborné, ale pak jsem vyzkoušela tohle sérum ještě od jiné značky, Victoria Beauty, a zdá se mi stejné, jen je za lepší cenu. Krémy jsem chtěla taky zkusit, ale odrazuje mě, že mají ve složení silikony a minerální oleje. To moje pleť bohužel špatně snáší a snažím se tomu vyhnout. To sérum bylo jako jediné čistě přírodní. Ale určitě to není špatná kosmetika.

moc ďakujem, už skúšam OČNÉ sérum…medzitým som prečítala zase nejaké recenzie a všade sa píšu chvály… čo sa týka silikonových zložiek, to majú myslím aj L Oreal, Nivea, Mary Kay - Tá ÚDAJNE najviac :lol: ale to je asi na samostatné téma, neviem, či tu také je :nevim:

predsa len arome je zamerané skorej na parfumy…

Na poličce 29 parfémů 300 miniatur 2 odstřiky 51 vzorků V tužebníku 28 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 03.11.16 22:30

@michala333 ano, mizon nijak nevybočuje svým složením, ve srovnání s ostatní kosmetikou. Snažím se silikonům apod… vyhýbat. Ale jak říkám, sérum bylo výborné, oční bych taky ráda někdy zkusila.

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1995 příspěvků 04.11.16 07:59

Oční krém jsem měla a byla jsem spokojená, byl pěkně hutný, jak to mám ráda, ale rychle se vstřebával, dávala jsem si ho hlavně na noc.
Jen to množství (30 ml) mě trochu drtilo, protože ráda zkouším čas od času něco nového a tohle bylo při té trošce, které bylo potřeba, skoro nekonečné:)

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist