Kosmetika Saloos

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 22.03.08 09:51

Ahoj, máte zkušenosti s českou Saloos? Ráda používám místo tělového mléka různé oleje, a tato firma jich má poměrně velký výběr. Taky mají sprchové oleje, což mě zaujalo, protože mám velmi citlivou pokožku a nesnesu mýdlo ani sprchový gel. Ale nikdy jsem je nezkoušela. Jaké jsou VAše zkušenosti? Máte vyzkoušený nějaký olej na citlivou pokožku? Díky Radka

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.03.08 09:54

(Téma jsem přesunula do přírodní kosmetiky.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 22.03.08 10:46

používám koupelové oleje a sprchové a vzhledem k ceně je to super, Hádek má asi lepší složení, ale taky je to znát na ceně (od něj jsem sprchové oleje ale ještě nezkoušela). Od saloosu jsem měla grep, červený pomeranč, teď mám jalovec a alergické reakce nikdy žádné. Taky mám cilivou pleť a ekzém…i oleje jsou příjemný na mazání. Určitě vyzkoušej ;)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 22.03.08 18:00

Ak mas problem so suchou pokozkou, skus Sprchovy olej Balea z DM alebo Nivea, ja pouzivam Baleu , je lacnejsia, a do nej si este vlejem olivovy olej,taky koktail mi vydrzi dost dlho a pokozka sa nestazuje. Od Salus som skusila odlicovacie oleje ( vyborne ) a regeneracne tvarove, ale tvarove mi dost rychlo na pokozke vyschli, takze som spat pri Norkovom oleji, mlieku a kreme. Zatial u mna neprekonatelne…

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 07.05.08 10:55
100% spokojenost

Já tuto kosmetiku používám krátce a prozatím jsem moc spokojená. Jsem ráda, že se jedná o českou kosmetiku (podporuji domácí firmy) a přírodní-bio kosmetiku.
Pleťová voda je příjemná a dá se použít jako koncicionér, pleťový olej mám heřmánkový. Mám problémy se záněty na kůži, není to akné, vlastně nikdo neví, co to je, protože mám pleť hodně suchou. Tento olej mi velice pomáhá.
Koupelový olej rozmarýna - dám si ho po práci do vany a nabudí mě to a zároveň uklidní, harmonizuje.
Tělový olej jasním je taky velice příjemný.
Po použití většiny kometiky jsem cítila, že je pleť jaksi… frustrovaná (zvláště mi nevyhovovala Nivea). Teď je jak v bavlnce a nic ji nechybí. Rozhodně budu tuto kosmetiku kupovat dále.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 22.05.08 17:55
Maximální spokojenost

Já používám kosmetiku Salus už víc než rok a jsem maximálně spokojená. Moc ráda mám sprchové oleje (mám vyzkoušený Grep, Celulinie, Lemongrass), krásně svěže voní a hlavně po nich nemám suchou pokožku, jiná kosmetika to není schopná zařídit. Když ještě navíc na vlhkou kůži okamžitě po sprše použiji masážní olej (Celulinie, Neutrální), je výsledek dokonalý. Po dvou až třech měsících je rozdíl poznat.
Z masážních olejů mám vyzkoušené i další vůně (Růže, Erotika, Relax, Levandule, Atopikderm) a nemůžu si stěžovat.

Denně používám taky odličovací olej (neutrální nebo růžové dřevo), hlavně na oblast očí, protože jsem ještě nenašla nic co by mi oční víčka nedráždilo, nepálilo v očích a podobně (i když je přípravek určený na odlíčení očí).
Na oči používám i obličejové regenerační oleje a jsem moc spokojená.

Květinové vody se mi zase osvědčily na osvěžení v letních vedrech (konkrétně Lemon tea tree a taky Meduňka).

Koupelové oleje sice nedělají typické „pěnové obláčky“, ale nádherně voní a kůže je po nich příjemně hebká.

Ani jednou se mi nestalo, že by se objevila nějaká alergická reakce, takže vyzkoušení doporučuji.

Na poličce 6 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Delinka  18.07.08 22:10
saloos

Zdravim, ja pouzivam od saloosu hlavne biokarite.) rakytnikovy na suchou plet a je vybornej, a lemon na provoneni:) Taky sprchovy olej grep mi vyhovuje, plet je po nem fakt super.) Ted jsem si poridila i odlicovaci odlej a pletovou vodu a na to ze me palili i vzorky od Vichy a pod. tohle je super:) A dneska jsem si poridila novej kousek balzam na nehtiky:))

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 25.07.08 09:10

Dceři na atopický ekzém na obličej výborně pomohl atopikderm (biokarité). Já s úspěchem používám odličovací oleje, obličejové oleje, růžový balzám - hlavně v zimě, kdy mám pleť přesušenou, napjatou.
Sprchový olej grep - nádhera.
Celkově velká spokojenost s touto značkou.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 07.09.08 12:54

Začala jsem na obličej používat regenerační olej Rosalina a fakt bomba, zatím asi to nejlepší, co se mi na ksicht dostalo, krásně vláčná, dobře vypadající pleť, žádné pupínky, super pod make up. Mám ještě levandulový sprchový olej a jasmínový tělový olej, paráda. Tuto kosmetiku mohu jen doporučit :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 07.09.08 15:05

Holky, Vy co používáte na pleť tyhle oleje, myslím odličovací i regenerační nemáte potom moc mastnou pleť? Já mám smíšenou až mastnou, ale v zimě se to trochu zlepší, vlastně hodně, ale i tak se bojím že budu ještě víc mastná, tak nevím!? :?:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.09.08 17:19

Zatím jenom bambucké máslo (ale na tom se nedá nic zkazit, jenom cena :lol: ), chystám se vyzkoušet sprchové oleje, jen co trochu zredukuju zásoby sprchových gelů.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.09.08 18:49
atyzek píše:
Holky, Vy co používáte na pleť tyhle oleje, myslím odličovací i regenerační nemáte potom moc mastnou pleť? Já mám smíšenou až mastnou, ale v zimě se to trochu zlepší, vlastně hodně, ale i tak se bojím že budu ještě víc mastná, tak nevím!? :?:

Mrkni na jejich stránky, tam jsou odličovací oleje podle typu pokožky, tj. i na smíšenou pleť. Já jednou použila odličovací olej na oči, nevím co to bylo za značku, mám taky smíšenou pleť, a byl moc příjemný a nemastil, zato se výborně používal, pro mě lépe než krém nebo mléko.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 07.09.08 18:56

Já mám taky smíšenou až mastnou pleť a olej se krásně vsákne, na vlhkou dlaň nakápnu pár kapek, rozšudlím po obličejí a nechám uschnout. Chvilku jsem mastná, pak to zmizne. I se mi pleť teď trochu míň mastí. Je to logický, čím míň odmašťuju, tím se mi míň mastí :D Doporučuju vyzkoušet. A krásně voní :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 07.09.08 19:17

katerinko, díky za odpověd, určitě vyzkouším, taky jsem různě zkoušela pleť odmašťovat a je to špatně, někdy bylo lepší nedávat na obličej nic. Vlasy už ošetřuju přírodní kosmetikou a jsem moc spokojená, tak přejdu i na „ksicht“ :lol: .

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.09.08 09:01

Taky mám smíšenou pleť.. :?

Zrovna včera večer jsem růžový olej na ksichtíček napajcovala…-napřed jsem byla jako vymaštěnej plech do trouby.. :? ,ale ráno byla pleť pěkná-hladká, vypnutější…
Na to, že to bylo jen jednou,tak po vícerém používání,to asi bude jen lepší?… :wink:

Ale kolem očí stejně musím chemii na vrásky.. :? :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist