Kosmetika Soraya - krém proti vráskám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanullaH  18.03.14 09:02
Kosmetika Soraya

Ahoj, máte někdo zkušenost s krémem proti vráskám od Soray?

Reakce:

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 18.03.14 09:10

Nemám a nechci mít.

Na poličce 30 parfémů 5 miniatur 22 odstřiků 121 vzorků V tužebníku 15 parfémů

HanullaH  18.03.14 13:12

A důvod??????

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 18.03.14 13:55

@HanullaH
Protože tady na Arome.cz je to hlavně o parfémech. A když se podívám na Tvoje datum registrace, počet parfémů na poličce, ale hlavně na počet příspěvků, tak si nemůžu pomoct, ale mám z Tebe pocit dalšího vykuka co si tady chce dělat reklamu na nějaké zaručeně kvalitní výrobky jichž je dealerem.
A takovejch už tu bylo ;)

HanullaH  18.03.14 14:17

Děláš si ze mě srandu, na co si jako hraješ? Jen jsem se zeptala na důvod, protože mě to zajímalo. Tak nevim proč hned tak z ostra!

HanullaH  18.03.14 14:24

Radši rušim registraci, nerada bych si dopisovala s takovými lidmi jako jsi ty. Nikdo tě nenutil odepisovat na můj dotaz. Fakt děkuji.......

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 18.03.14 16:57

@HanullaH
Srandu si z Tebe nedelam a na nic si nehraju. Jen jsem odpovedela na Tvoje otazky.

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 22.06.14 11:29

Škoda, těšila jsem se, že si tu přečtu nějaké recenze na tuhle kosmetiku :roll: Bývalo to tu přátelštější …

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1309 příspěvků 22.06.14 11:48

Ta kosmetika se prodává v Lidlu, taky by mě zajímalo, jestli s ní má někdo zkušenost a jakou. Co jsem tak četla, tak si ji pochvalovaly.

Na poličce 61 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 898 příspěvků 23.06.14 07:53
Teď je tato kosmetika v akci. Po zkušenostech s jejich krémem Q10, bych ji vyzkoušela, ale mám krémovou zásobu.
@Smidlik píše: Škoda, těšila jsem se, že si tu přečtu nějaké recenze na tuhle kosmetiku :roll: Bývalo to tu přátelštější …

Taky nechápu ten hnusnej stěr. Ne, že by se mi to tady už nestalo, pravda, bývalo tady mileji.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

yvonnepetrova
Nováček 3 příspěvky 19.11.16 11:29
A EVA cosmetics

Trochu oživím diskuzi - máte někdo také zkušenosti s EVA cosmetics? Konkrétně medový krém proti vráskám. Viděla jsem ho dnes v Coopu.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kačka L.
Nováček 3 příspěvky 24.11.16 16:00
Eva cosmetics
@yvonnepetrova píše:
Trochu oživím diskuzi - máte někdo také zkušenosti s EVA cosmetics? Konkrétně medový krém proti vráskám. Viděla jsem ho dnes v Coopu.

Já jsem si ho už párkrát koupila - střídám to. Je docela fajn, na vrásky ho teda nepoužívám :D , ale krásně vyživuje mojí pleť po ránu, ten med tam je fakt poznat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist