Kosmetika z Mrtvého moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.06.10 17:37
Kosmetika z Mrtvého moře

Nemáte zkušenost s nějakou z nich?Když už nejedeme k moři :| :(

Třeba Kawar?Slyšela jsem chválu :conf: http://www.kawar.cz/

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 19.06.10 22:27

Měla jsem od Kawaru čisté bahno z Mrtvého moře v tubě. Používala jsem ho jako pleťovou masku a byla jsem nadšená. Krásně vyčistilo pleť a stáhol póry, akorát trochu vysušovalo. Byla jsem moc spokojená, pokud na něho někde v obchodě narazím, určitě koupím znovu :) .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.06.10 22:56

Moje teta má v oblibě Nevo Spa, stánky mají různě po Praze ve velkých nákupních centrech, ale objednat se dá i z netu.
Vyzkoušeno tudíž mám (jen a pouze) peeling s obsahem solí z Mrtvého moře. Moc příjemný výrobek, krásně vyhladí a očistí kůži a zároveň promastí (je to v podstatě sůl naložená v aromatickém oleji). Vůně mě vesměs neoslovily, nejvíc se mi zamlouvá (a právě pro tetu kupuji) limetková (dle webu vůně Eternal Youth).
Krom toho jsem pro někoho kupovala sadu pro péči o ruce a nehty. Olejíček na kůžičku je dobrá věc, leštítko na nehty rovněž, krém na ruce sice fajn, ale takový průměr, jaký seženu i v drogerii za zlomek ceny. Vůně opět nic extra, nejlepší se mi zdála mandlová.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.06.10 08:19

Mně z kosmetiky z mrtvého moře vždycky bavil Premier - nějak ho ale přestali dovážet či co.
Dobrý byl také Bloom. Po zkušenosti s těmihle značkami se mi vůbec nechce kupovat Ahava :twisted:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Aniccck
Učednice 47 příspěvků 22.11.16 07:57

A myslite ze by mi to pomohlo i primo na problematickou plet? Jen nevim odkud si takovou objednat

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jachyma8
Nováček 17 příspěvků 26.11.16 20:46

Jo jo urcite, doma mam masku na oblicej z mrtveho more, mamina mi ji kupovala na nuspring a je uzasna,pouzivam ji cca 2× tydne

Aniccck
Učednice 47 příspěvků 30.11.16 15:52

Tak to do ni asi pujdu a nebo se nechal prekvapit na vanoce, doma jsem o tom dost mluvila, tak by to nekomu mohlo dojit :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist