Kosmetika z Sibiře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Natali
Nováček 3 příspěvky 30.03.11 14:45
Kosmetika z Sibiře

llllll

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 31.03.11 07:07

Víš ty co? Jdi do pr**le s těmi nadprofesionálními krémy! :smack: :speechless:

A „vyzkoušet“ se píše se „z“.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 31.03.11 08:10

… vždyť je to ze Sibiře - to nemůžeš očekávat oslňující českou gramatiku, přece… :wink:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.03.11 08:18
Alča píše:
Víš ty co? Jdi do pr**le s těmi nadprofesionálními krémy! :smack: :speechless:A „vyzkoušet“ se píše se „z“.

Trocha slušnosti by neškodilo,jde to napsat i slušně ne? :conf:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 31.03.11 10:30

Jde to napsat slušně, ale já nechci.

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 31.03.11 11:04

Holky spousta z nás napíše občas hovadinku a pokud cizinci udělají chybku to nevadí, jak by jsme psali my kdyby jsme měli psát třeba anglicky,

Já vím nováčci tu občas dělají guláš ,než pochopí jak tu chodí a ,že jsme fajn komunita

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 31.03.11 13:57

Mně hlavně vadí ta reklama.
Já jsem tady na fóru taky uváděla nějaké linky, např. na domácí pekárnu, co mi vyhovuje. Ale nepíšu to do každýho příspěvku.
A Natali má 5 příspěvků a z toho 4 jsou na Sibiřské zdraví.
Ať si to každý přebere jak chce.
Za mě je to palec dolů a nikdy bych si z tohoto kšeftu nic nekoupila, už jen z principu.
Je to můj názor, ale někdo to třeba vidí jinak.
Ostatně ať se každý rozhodne sám, jsme velký holky a kluci. :whistle:

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 31.03.11 16:40
Alča píše:
Mně hlavně vadí ta reklama.
Já jsem tady na fóru taky uváděla nějaké linky, např. na domácí pekárnu, co mi vyhovuje. Ale nepíšu to do každýho příspěvku.
A Natali má 5 příspěvků a z toho 4 jsou na Sibiřské zdraví.
Ať si to každý přebere jak chce.
Za mě je to palec dolů a nikdy bych si z tohoto kšeftu nic nekoupila, už jen z principu.
Je to můj názor, ale někdo to třeba vidí jinak.
Ostatně ať se každý rozhodne sám, jsme velký holky a kluci. :whistle:

Já vím také jsem ji to vysvětlila ,že tu tak nechodí , :D

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Arome Natali
Nováček 3 příspěvky 31.03.11 17:40
Natali píše:
Mam dobrou skušenost s produkty korporace „Sibirske zdravi“.Oni maji nadprofesionalni kremy i všechno 100% prirodni.A ješte k tomu vyrobky pro zdravi.Když použivaš dohromady vysledky zazračne.K tomu nemusiš hned kupovat,mužeš všechno vyzkoušet na sebe,a už potom vybrat co potřebuješ.A take budete mit osobniho poradce pro krasu a zdravi zadarmo.Moc všem doporučuji,sklamany nebudete.Dekovat budete potom,když uvidete vysledky.

Ja jsem se omlouvam koho ubližila svou nabidkou.Ja nechtela delat reklamu,ja chtela aby damy použivali ne chemie ,a přirodni produkty.Samozřejme gramatiku tak dobže jako Vy neznam.Tento forum nehledala,on nijak nabehl automaticky.Nu,ja i napsala tyhle spravy,take čisto automaticky.Ja jenom chci ,aby slovanska nacie byla zdrava,nic vic.Ale ja jsem se seznamila s 3 hezky lide,ktere me odpovedeli.Tak že nahoda neexistuje.Když Vas všeh trapi moje sprava,tak zijtra ji smažem.Nevedela o Vašich pravidlech.Budte krasny a zdravy.

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 31.03.11 23:25

Natali - o gramatiku nejde! ALE: když v každém svém příspěvku (v různých vláknech) pravidelně zmiňuješ Sibiřské zdraví , tak to opravdu není OK!

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 01.04.11 09:12
Natali píše:
Natali píše:
Mam dobrou skušenost s produkty korporace „Sibirske zdravi“.Oni maji nadprofesionalni kremy i všechno 100% prirodni.A ješte k tomu vyrobky pro zdravi.Když použivaš dohromady vysledky zazračne.K tomu nemusiš hned kupovat,mužeš všechno vyzkoušet na sebe,a už potom vybrat co potřebuješ.A take budete mit osobniho poradce pro krasu a zdravi zadarmo.Moc všem doporučuji,sklamany nebudete.Dekovat budete potom,když uvidete vysledky.
Ja jsem se omlouvam koho ubližila svou nabidkou.Ja nechtela delat reklamu,ja chtela aby damy použivali ne chemie ,a přirodni produkty.Samozřejme gramatiku tak dobže jako Vy neznam.Tento forum nehledala,on nijak nabehl automaticky.Nu,ja i napsala tyhle spravy,take čisto automaticky.Ja jenom chci ,aby slovanska nacie byla zdrava,nic vic.Ale ja jsem se seznamila s 3 hezky lide,ktere me odpovedeli.Tak že nahoda neexistuje.Když Vas všeh trapi moje sprava,tak zijtra ji smažem.Nevedela o Vašich pravidlech.Budte krasny a zdravy.

To je asi ta nekrásnější omluva, kterou jsem kdy četla :D :oops: Aby „slovanska nacie byla zdrava“… To může napsat jenom Rus…ale stejně se mi to strašně líbí, jako fakt, bez ironie :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13271 příspěvků 18.09.11 19:15
maricka píše:
Natali píše:
Natali píše:

To je asi ta nekrásnější omluva, kterou jsem kdy četla :D :oops: Aby „slovanska nacie byla zdrava“… To může napsat jenom Rus…ale stejně se mi to strašně líbí, jako fakt, bez ironie :-)

Zkusil to někdo, to Zdraví ze Sibiře? Jaký to je?

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

snada3
Nováček 1 příspěvek 29.10.12 22:45

Já jo ,mají super přípravky.Pracuji s perchlorem,ben­zínem…měla jsem vysušené popraskané ruce.Mazala je celý týden měsíčkovou indulonou,padli na to téměř 2 tuby stále se nic nelepšilo.Pak jsem si objednala krém na ruce a začala mazat už po 4 namazání jsem viděla změnu,kamarádka v práci nechtěla věřit vlastním očím,když jsem jí ukazala jak se mi ruka hojí.

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 30.10.12 07:45
:cert: :evil:
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist