kosmetika za totáče - vzpomínáme :)

Ada 24.10.08 19:26

kosmetika za totáče - vzpomínáme :)

Už tu máme téma o vůních, které se tu daly koupit za minulého režimu, ale ještě jsme nezdrbly tehdejší kosmetiku. Tak co jste měly rády, co ne, po čem se vám stýská, vzpomínejte :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

domenica 24.10.08 19:41

Tak například … rtěnka Amica - ta kráááásně voněla! :wink:

atyzek 24.10.08 19:50

Nepostradatelná náplň do řasenky Regina, občas používám i teď, když mi dojde řasenka s oblíbeným kartáčkem tak naplním Reginou.

Vera 24.10.08 19:55

Mastné stíny v tyčince (jako rtěnka), to byl běs, za chvíli byl slité v rýze víčka, no byla jsem krasavice inteligentní :roll:

Sypké oční stíny, nanášely se prstíkem a nadělaly nepořádek kolem sebe i na obličeji… Řasenka Dermacol dělala žmolky a otiskovala se :? Raději jsem používala tu se spirálou, nemůžu si vzpomenout na jméno…

Kerze 24.10.08 20:01

Já se začala malovat až po vysoké a to už byla polovina 90ých let - za totáče jsem akorát kupovala v tuzexu sprchové šampony, tělová mléka a deodoranty Fa…a ten jejich krém v obrovské krabici jsem si mazala na obličej jako vzácnost… :)

janas 24.10.08 20:32

Tak za 1) Nubian ! Hnědý opalovací krém, zanechával fleky na oblečení, byl děsně mastný a leskly jsme se po něm jako koblihy.

1. Polský samoopalovací krém (teď si nevzpomenu na název), strašně smrděl a barvil pokožku do žluta, z rukou prakticky nešel smýt.
  2. Dermacol - první dostupný make-up na našem trhu - hutná pudrová maska - kupovaly jsme co možná nejtmavší (byl dost do žluta)- móda velela být opálená!
  3. Mascara v krabičce - tuhá s kartáčkem, plivlo se do ní a nanášelo se.
  4. Rtěnka Amica, co možná nejsvětlejší růžová.

Když to po sobě čtu - vypadá to, že jsem byla pěkná maškara, ale na fotkách vypadám hezky, prostě mládí zvítězilo. :D

Amy 24.10.08 21:16

Ty jo Domenico, kdes to vyhrabala? Přesně vidím poličku u nás v koupelně, když jsem byla mladá :lol: :lol: Akorát nepoznám to růžové, to jsou živé květy :shock:

Vera 24.10.08 21:21

Jestli si dobře vzpomínám, tak to růžové bylo tekuté mýdlo a vonělo hezky :)

chavah 24.10.08 21:24
domenica píše:

… :D

náhodou, to růžové tělové mléko mi vonělo.A z per­leťové rtěnky Amica za 12 korun v r. 1988 při mém pobytu v itálii Italky šílely.Dodnes si vzpomínám na její vůni.Nebýt strašného obalu, mohla by směle konkurovat Diorům.Růžový Lybar lak na vlasy - fajnové zboží.Pleťová voda Rosanella krásně odličovala.

Kerze 24.10.08 21:26

Jéžiš, to růžové mi připomnělo podobně růžový šampón na vlasy - nádherně voněl - jak jenom se jmenoval ?! De Miclén ? Asi ne, už nevím…:conf:

A Nubian na opalování já používám dodnes - jsem fakt divoška… 8)

Kriss 24.10.08 21:33
  1. Mascara v krabičce - tuhá s kartáčkem, plivlo se do ní a nanášelo se.

to nemyslis vazne :shock: vsak nie

chavah 24.10.08 21:34
Kriss píše:
  1. Mascara v krabičce - tuhá s kartáčkem, plivlo se do ní a nanášelo se.
to nemyslis vazne :shock: vsak nie

ano, plivalo se.Potvrzuji.

domenica 24.10.08 21:39

a ještě trochu … :D

Pokud vás to taky baví, tak přímo pamětnické hody jsou tady:

http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp … bsluha.htm

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist