*KOUŘ S KOŘENÍM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 29.01.11 03:21
*KOUŘ S KOŘENÍM

Už zase nemohu spát a tak mne honí „parfémová mlsná“. Načicháno toho mám docela hodně, ale stále hledám takovou tajemně kouřovou vůni, troška purpury, troška sladkosti, ne jako chladný Bandit. Ne chypre. Zkrátka něco podobného jako je Aomassaï. :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 29.01.11 09:08

viewtopic.php?f=2&t=1­4195&start=45&hi­lit=nej+kou

Jinak já jsem pro Timbuktuúúú :wink:

a nebo třeba taky Daim Blond, Sycomore …

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 29.01.11 11:21

Já to vlákno četla, jenže mi z těch jmenovaných nepřipadalo kouřové vůbec nic. :conf:

Mám na mysli takovou horkou, naléhavou, kořeněnou kouřovost. Ne kouřovost v pozadí, ne spáleniště, ale polouzenost. Sycomore? Zkusím. :idea:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 29.01.11 18:08

Sycomore mi nepřišla kouřová ano trošičku. :conf:

Hodně uzený mi přijde Black od Bvlgari, ale nevím, zda se o něm nepíše už v tom druhém vlákně.
A pak od E.Lauder Sensuous - to je jak táborový ohýnek šmrncnutý nějakým tím kořením, spíše do sladka, možná trochu nějakých vonných tyčinek.
No a když jsme u toho černého, tak možná ještě In Black od J. de Poza. To je ale spíše sladký perník s trochou kouře (ale ne moc).

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 29.01.11 22:21

a co treba Tea for Two?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ify
Parfémová maniačka 619 příspěvků 30.01.11 09:40

Sycomore mi taky vůbec nepřipadá kouřová - ani trochu. To spíš kouř cítím v Cabochardu - ale tam mám pocit kouře z vonných tyčinek.

Na poličce 137 parfémů 53 miniatur 54 odstřiků 128 vzorků V tužebníku 67 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.01.11 18:52

L'Air du Desert Marocain
Jaisalmer

a pokud to má být jó vyuzené, tak Lonestar Memories

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 30.01.11 19:25

Venise - nezapálený fermentovaný tabák s kořením.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 30.01.11 20:28
verunka2201 píše:
Sycomore mi nepřišla kouřová ano trošičku. :conf:Hodně uzený mi přijde Black od Bvlgari, ale nevím, zda se o něm nepíše už v tom druhém vlákně.
A pak od E.Lauder Sensuous - to je jak táborový ohýnek šmrncnutý nějakým tím kořením, spíše do sladka, možná trochu nějakých vonných tyčinek.
No a když jsme u toho černého, tak možná ještě In Black od J. de Poza. To je ale spíše sladký perník s trochou kouře (ale ne moc).

V In Black cítím spíše hořké višně a rum, divné, že? Jsem si představovala něco jako vánoční František mixnutý nezapáleným doutníkem. :conf: :lol:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 30.01.11 20:37

Silná, výrazná, kouřově tabáková, ale nasládlá je Havana pour Elle od Aramise. Měla jsem jí, je to síla a je krásná. To co se uvádí ve složení, hlavně ve vrchních tónech ( meloun či jablko!!) jsem tam nikdy necítila.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 31.01.11 13:59

A co Aigner - Black?

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 01.02.11 18:49

Sycomore je spíše jemně dřevitá, Ambre Fétiche ?Momentálně zkouším
Frederic Malle: Portrait of a Lady-kořeněná temná růže-krása

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.02.11 12:44

…a ještě si zajdi očichat do Lushe Breath of God.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 07.02.11 15:24

U mě to splňuje Black Cashmere

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 07.02.11 18:13
Sendy píše:
Já to vlákno četla, jenže mi z těch jmenovaných nepřipadalo kouřové vůbec nic. :conf:Mám na mysli takovou horkou, naléhavou, kořeněnou kouřovost. Ne kouřovost v pozadí, ne spáleniště, ale polouzenost. Sycomore? Zkusím. :idea:

Kdybys byla chlap, tak bych doporučil Jacomo de Jacomo. http://www.basenotes.net/ID26120853.html

Je to opravdu kouřové,někdo tam může cítit střelný prach (já spíš čištění hlavně po cvičných střelbách - tedy stopu munice a olej). No ale je to přece jenom macho vůně :conf: Ale když můžou baby nosit (údajně) Kouros… :D

Tak jsem si prsknul pod loket, nedalo mi to. (Mám chřipku a momentálně na mě dobíhá Tsar, takže musím opatrně). Je tam kouř (zvláštní), koření, špetka sladkosti. Reakce v diskusi na Basenotes jsou různorodé, možná to bude ohledně „rozkladu“ a výdrže další chameleón. Hřebíček a olej na lauf samopalu, to se fakt běžně nevidí :-).

M.

EDIT: Ještě mě napadl PG Eau Rare Matale/Hyperessence Matale. Suchý, nahořsklý černý čaj se špetkou citronu. Mírně zakouřený, jako některé výraznější Keemuny (např. Hao Ya) nebo Cejlony. Ale uzený čaj jako černý čínský Lapsang to není. Ten je fest uzený (udívali jsme doma - trnka, jabloň + bukové piliny). To by asi byla vůňka pro Tebe. M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist