Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Reklama

sisa.b 18.05.17 22:12

@Makiiii rýchlo sa uzdrav :hug: Tiež celý deň v práci sedím a cítim to na zdraví :?

alibi 19.05.17 09:05

@Makiiii když něco bolí, je to hrozný :hug:
rehabka jsou dobrý, ty ti pomůžou. hlavně ta část s fyzioterapeutem. magnety nepočítám, to je podle mě šméčko :). mě doktorka řekla, že moje „mrtvá“ ruka má poškozené nervy a že se to nejspíš nespraví. ale naštěstí mě poslala na rehabilitace (taky jsem si počkala 3 měsíce) a šikovná rehabilitační sestra nedbala pokynů doktorů, kteří chtěli cvičit jen tu ruku a mrtvou dlaň. poznala, že to mám od krční páteře a podařilo se jí mi pomoci. hodně pomohl rehabilitační tělocvik. a teď trochu vyšší level rehabek - http://www.girja.cz - díky přístupu mé cvičitelky to byl z počátku jen náročnější rehabilitační tělocvik a ten pomohl nejvíc a postupně přidáváme. už víc jak dva roky mám ruku dobrou

Makiiii 19.05.17 11:50

@sisa.b Děkuji. :hug: Téměř každé zaměstnání si na zdraví člověka vybere svou daň. Mimo práci se snažím dost hýbat, cvičit, ale osm hodin denně je osm hodin denně (a to v tom lepším případě). :?

@alibi :hug: Už jsem z toho fakt zoufalá, poslední tři dny pociťuji už i mírnou bolest v okolí žaludku, myslím si, jestli se náhodou nejedná o přenesenou bolest (takto nedávno trpěla má kolegyně), ještě tři měsíce si budu muset pomáhat sama a doufám, že pak už to bude jen a jen lepší.

alibi 19.05.17 11:57

@Makiiii s přenesenou bolestí mám zkušenost jen u zubů. drž se, hlavně ať se můžeš dobře vyspat :hug:

lilithc 19.05.17 15:48

Včera z pošty došla zpráva,že mi dnes v době 8-14 doručí balíček z Onlineparfem­.Takže já jsem od těch 8 hodin neudělala krok z domu, i když mi bylo jasné,že to v 8 nedonesou.Do 13 hodin jsem šla čtyřikrát dolů ze 4 patra bez výtahu se podívat do schránky jestli tam už nedali papír o nezastižení,jak je jejich špatným zvykem.Ve 13 hodin jsem šla čekat před barák a v 13,27 mi došla sms z toho zkurveného podniku s názvem Česká pošta,že přes veškerou snahu mi to nemůžou doručit a že to mám BEZPEČNĚ uložené na poště a vyzvednout si můžu kdykoliv a nebo nechat doručit jindy a to zase v době 8-14.Zvracecí smajlík tady bohužel není. :cert: Den v pr…i a to jen kvůli neschopnosti shitu jménem Česká pošta. :cert:

sisa.b 19.05.17 16:40

@lilithc je :poblion: a cítim s tebou :hug: Keby radšej rovno napísali, že si máš pre to prísť :roll: Naša poštárka nosí poctivo a už ma asi môj balíček čaká u svokrovcov.

lilithc 19.05.17 16:56

@sisa.b Přesně tak.Kdyby napsali ať si přijdu,tak ani nemuknu,ale ještě ve 13 hodin jsem se dívala na sledování zásilky a bylo to na cestě z pošty ke mně domů.Vinu ale nedávám doručovateli,ale jeho nadřízeným.Ti chudáci co to nosí mají za 12 000,– nohy ubroušené ke kolenům.Dávám vinu té pakáži nahoře co si dává statisícové odměny,místo aby nabrali více pěšáků do terénu.

sisa.b 19.05.17 17:53

@lilithc žiaľ, ono je to všade tak :( A tí nedocenení ľudia, ktorí majú práce nad hlavu potom väčšinou aj majú patričnú náladu :nevim: Väčšina obyvateľstva si na nich vybije svoju zlosť a nik nevidí, čo robia a za koľko robia. Čítala som, aký poklad to čakáš, tak si nenechaj pokaziť radosť :kytka:

alese 20.05.17 08:10

@lilithc proč jsi tam okamžitě nevolala? vzhledem k tomu, že ti napsali, že ti to do 14ti nemohli doručit a ještě ani ten čas nebyl. Už jsem to udělala, přivezli ještě ten den......a ječela jsem dost!!!!!

lilithc 20.05.17 12:49

@alese Čekala jsem od 8 hod. a napsali mi ve 13,27.Volat tam, to by znamenalo čekat třeba další 2 hodiny a třeba by to ani nedonesli.Takto jsem okamžitě letěla sama na vzdálenou poštu.Tam mi řekli,že mi to vydat nemůžou,přitom v smsce nebyla uvedená hodina.Tak jsem velmi zvýšila hlas a pak to šlo.
Kdyby se jednalo o nějakou jinou zásilku,tak bych nebyla tak vyvedená z rovnováhy.Ale Shalimar Cologne? :)

Renusatko 20.05.17 20:39

@lilithc Já taky volám, stěžuju si a oni to většinou ještě ten den speciálně dovezou. Já nevím, proč už si u mě neudělají poznámku.....ta koza, co vždycky řve :-D.

lilithc 20.05.17 21:05

@Renusatko Nechávám si posílat do Uloženky a Zásilkovny.Dou­fám,že s poštou nebudu mít dlouho nic společného.

Korsicanka 20.05.17 21:20
@lilithc píše: „Doufám,že s poštou nebudu mít dlouho nic společného.“ To my, jež nakupujeme a vyměňujeme tady na arome, říci nemůžeme. Ale u mě už vědí, že je hlídám jako ostříž a okamžitě tlf na všechny strany - tak už mi radši volají dopředu, že mi balíček nechali u sousedů :mrgreen:
lilithc 24.05.17 23:23

To se divím,že do tohoto vlákna dnes nikdo nic nenapsal. :-) Všichni jsou tak konsternováni,že nejsou schopni slušně nadávat,natož sprostě.Každý se jen bezmocně diví. :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 721 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist