Krabičková dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 27.05.12 20:44
Krabičková dieta

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše názory či zkušenosti s krabičkovou dietou… Jestli Vám pomohla, kolik a za jakou dobu jste shodily, popř. jak se Vám daří se udržovat nebo hubnout nadále ve vlastní režii - krabičky už jste si na další měsíc u žádné firmy nepředplatily? díky za názory :-)

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

doktorová  27.05.12 21:40

Dobrý večer. :)

Inu, proč ne. Výhody ? Neřešíte, jíte pestrou stravu, když je dieta dobře složená a můžete i hubnout, záleží jaký typ diety navolíte.
Nevýhody ? Jistě cena a pak mě osobně dost vadí to množství obalu –plastů, papírových tašek a.t.d. co se kvůli tomu vyhodí, přijde mi to až málem „neslušné“ kvůli jedné svačince takového plastu… :think:

Mometálně testuji, spíše jen pro zvědavost a také té firmě dám výstup jestli je to složení v pořádku či ne.

Je to chutné, je toho docela málo… :mrgreen: …ale na nasycení to stačí a je to pestré.
Takže za mě vcelku spokojenost.Až na ty saframentský obaly.

hubnout nepotřebuji, tzn tuto stránku věci neřeším

nicméně zvědavost je a proto testuji

/ jelikož musím furt a pořád denně vařit tak mi je péče někoho kdo mi to navaří a přinese až popod fous tuze vzácná /

Myslím že to může být dobrý impuls na začátek hubnutí, člověk okouká, naučí se jak a co kobinovat a zvykne si PRAVIDELNĚ JÍST !
Na trvalé užití již asi méně, já bych nemohla hlavně kvůli těm hromadám obalůůůůů .ůůů. 8)

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 27.05.12 22:00

Hlavně je to dobrej byznys! :mrgreen:

Udivuje mě, že se najde tolik tukanů, kteří všem těm firmám, co v tom jedou, dělají obrat… :roll: Mají to vůbec nějak odborně ošetřené? Myslím, jestli se na sestavování těch „menu“ podílel nějaký dietolog…

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 27.05.12 22:02

Před časem to zkoumali v Testu iDnes. Něco z toho je tady:

http://www.vitalia.cz/…ate-kvalitu/

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  27.05.12 22:05

RoSa. Může to být dobrý byznys, akorát musíte halt nachytat dost krabičáků.

Jsou mezi nimi velké rozdíly. Někde jim jídelničky chystá skutečný výživář a tak tam nejsou chyby, je to vhodně sestavené a funguje to. Ale jinde naopak, dělá to nedouk co o výživě neví nic, něco tam nacamrá, nedá tomu ani hlavu ani patu a myslí si jakej že byznys na něj nečeká......nečeká.

Ale ty obaly, ty obaly, pro mě osobně největší mínus celé této srandy…

Danny
Znalkyně 288 příspěvků 28.05.12 07:13

.

Příspěvek upraven 07.11.15 v 15:50

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26338 příspěvků 28.05.12 09:47
@RoSa píše:
Hlavně je to dobrej byznys! :mrgreen:Udivuje mě, že se najde tolik tukanů, kteří všem těm firmám, co v tom jedou, dělají obrat… :roll: Mají to vůbec nějak odborně ošetřené? Myslím, jestli se na sestavování těch „menu“ podílel nějaký dietolog…

Dobrej byznys rozhodně! ;)

Záleží na konkrétní firmě. Co jsem tak koukala, některé jídelníčky sestavují a zašťiťují opravdoví dietologové a třeba ty od Dr. Fořta vypadají dobře a vyváženě.
Pokud jde o konzumenty, záleží na přístupu. Pokud ke krabičkové dietě přistoupí aktivně, tj. během toho krabičkového období se bude snažit pochopit jak, kdy a co jíst, prostě jak dál po krabičkách, nafurt, tak to smysl mít může, jako nastartování zdravějšího a štíhlejšího života. Jinak je efekt krátkodobý jako u každé jiné diety od-do a jsou to vyhozené peníze.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  28.05.12 10:25

Co znám holky s krabičkama, tak všechny velmi znatelně zhubly. Ale je to fakt asi jedno, co v těch krabkách mají, hlavně že se jí xkrát denně, menší porce… taky co vidím kolem hubený, vopuchlý nitě, tak celej den něco uždibujou.

Jo, jedna z krabičkářek je ovšem už zase na původní váze (t.j. sloní), páč samozřejmě začala jíst jako předtím.
Kdo chce zhubnout, nemusí dělat psí kusy a utrácet milióny - stačí prostě nezřízeně nežrat.
A už mám hlad :mrgreen:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 28.05.12 10:33
@barbucha píše:
Kdo chce zhubnout, nemusí dělat psí kusy a utrácet milióny - stačí prostě nezřízeně nežrat.

Jo! Kde to můžu podepsat? :lol:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

doktorová  28.05.12 20:49
@domenica píše:Záleží na konkrétní firmě. Co jsem tak koukala, některé jídelníčky sestavují a zašťiťují opravdoví dietologové a třeba ty od Dr. Fořta vypadají dobře a vyváženě.
Pokud jde o konzumenty, záleží na přístupu. Pokud ke krabičkové dietě přistoupí aktivně, tj. během toho krabičkového období se bude snažit pochopit jak, kdy a co jíst, prostě jak dál po krabičkách, nafurt, tak to smysl mít může, jako nastartování zdravějšího a štíhlejšího života. Jinak je efekt krátkodobý jako u každé jiné diety od-do a jsou to vyhozené peníze.

Konkretně Fořt NENÍ dietolog. Je to přírodovědec a je poněkud velmi mimo, co se dietologie týče.
Je na něm vidět že nemá zdravotnické vzdělání a tak je schopen neskutečných blábolů…ne jen doporučovat kojencům ve stravě celozrnnou vlákninu..... :roll: …ale i horších.....

Jakmile se nějaký „dietolog“ začne ohánět Fořtem, je to dobrá známka toho že o dietologii ví stejné prdlajs jako Fořt…
a ty jeho bláboly a nesmysly co tak rád prezentoval svého času v ČT ---- děs .
Takže krabičkovou nebo jinou dietu od Fořta.....tu skutečně nebrat. :roll:

doktorová  28.05.12 20:54

a pro ilustraci jeden z mnoha Fořtových blábolů

problém je v tom, že on je rád prezentuje „pseudovědecky“ a tak laik, nevzdělaný v chemii a fysiologii lidského těla nemá šanci odhalit jeho bláboly

Lepek v hovězím mase?

Loni v pořadu České televize na téma „biomaso“ vyslovil RNDr. Petr Fořt, CSc. převratnou myšlenku. Řekl: „Krávy chované konvenčním způsobem krmené siláží, krmené ureou – močovinou, krmené různými cereáliemi, čili obilím případně, tak přinášejí riziko dokonce i celiatikům. Jinými slovy to maso obsahuje pravděpodobně stopy lepku a už to stačí k vyvolání negativní reakce.“

Fyziologové a experti na metabolismus jsou zajedno v tom, že živočichové (včetně člověka) využívají bílkoviny tak, že je nejprve rozloží na základní stavební kameny, tedy aminokyseliny, a z nich vystaví své vlastní bílkoviny. Klíčem pro syntézu1) živočišných bílkovin jsou příslušné geny. Bez genové výbavy nevzniknou ani živočišné bílkoviny.

Neexistují žádné vědecké důkazy, o které by RNDr. Fořt mohl opřít své tvrzení. Není možné, aby se část bílkovin zabudovala do svalové tkáně skotu bez předchozí hydrolýzy na aminokyseliny. Není možné, aby jeden a tentýž druh skotu, chovaný za různých podmínek – konvenčně a ekologicky, vytvářel byť ve stopách jiné druhy bílkovin. Není možné, aby některá složka krmiva konvenčně chovaného skotu vedla k mutaci genomu skotu.

To, co RNDr. Fořt šíří, by právní předpisy mohly klasifikovat jako klamavou reklamu (biohovězí je kvalitnější, protože je prosté lepku, na rozdíl od klasického hovězího, které lepek obsahuje) nebo jako šíření poplašné zprávy (hovězí maso z klasických chovů je rizikové pro celiaky).

A pro informaci všem, nejenom celiakům, uvádíme: lepek se nachází jen v obilovinách a ve výrobcích, do kterých se obiloviny přidávají.

1. Syntéza: chemická reakce, při níž slučováním jednodušších látek vznikají látky složitější.

Pramen: Ing. Ctibor Perlín, CSc., Společnost pro výživu

pramen : http://www.dtest.cz/…-i-odbornici

Frankie  28.05.12 21:06

@doktorová
Je to ten, co vystupoval v pořadu Pod pokličkou? Já jsem myslela, že je dietolog nebo odborník na výživu…

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26338 příspěvků 29.05.12 01:00
@doktorová píše:
Konkretně Fořt NENÍ dietolog. Je to přírodovědec a je poněkud velmi mimo, co se dietologie týče.
Je na něm vidět že nemá zdravotnické vzdělání a tak je schopen neskutečných blábolů…ne jen doporučovat kojencům ve stravě celozrnnou vlákninu..... :roll: …ale i horších....­.Jakmile se nějaký „dietolog“ začne ohánět Fořtem, je to dobrá známka toho že o dietologii ví stejné prdlajs jako Fořt…
a ty jeho bláboly a nesmysly co tak rád prezentoval svého času v ČT ---- děs .
Takže krabičkovou nebo jinou dietu od Fořta.....tu skutečně nebrat. :roll:

Doktorová, ten tě musel hodně naštvat! :mrgreen:
Samozřejmě, že se může nazývat dietologem. Vystudoval přírodovědeckou fakultu, působil ve výzkumu na Lékařské fakultě v Praze v oblasti imunochemie a poté asi 20 let jako vědecký pracovník ve fyziologii a dietologii vrcholového sportu. Ne vždy s ním souhlasím, někdy i výrazně ne, ale rozhodně patří mezi inspirativní osobnosti zabývající se výživou a povzbuzuje kritické přemýšlení o tom co do sebe pereme.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 29.05.12 07:38

Moje kolegyně u Fořta byla, jsou to asi 4 měsíce. Dělali jí nějaké testy a pak jí řekli, že je ve stavu „překysení“ organismu. Ptala jsem se jí, co to přesně znamená. Kolegyně řekla, že neví, co je v ní překyselé a že takové detaily neřešila. Prostě si vzala nějaké lakmusové papírky, co jí dali s tím, že se má ráno změřit. A tak si naměřila překysení. Na to jí dali dietu na snížení kyselosti jejího těla. Ta dieta spočívala, pokud si dobře vzpomínám, v tom, že měla omezit maso. Ovšem kolegyně tam šla stejně jen ze zvědavosti, takže návštěvou to skončilo, žádnou dietu nedržela. Ostatně je hubená. Jen chtěla být ještě víc.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6470 příspěvků 29.05.12 07:46

Kolegyně zhubla s krabičkami 9 kg a nastartovalo ji to, dietu už dál nemá, ale zatím se drží. Osobně bych do toho nešla.
Pan doktor Fořt mě mnohdy svými diet. doporučeními zaskočil, ale jeho rady jsou přinejmenším inspirativní.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist