Kraj VYSOČINA

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6381 příspěvků 15.01.15 15:23
Kraj VYSOČINA

Milé aromačky, aromáci :-),

jste z kraje Vysočina a rádi byste přijali pozvání na sraz členů arome? Ozvěte se prosím do tohoto vlákna. Je nás již pár a rádi bychom se osobně potkali i poznali a popovídali si nejenom o vůních :-). Pokusím se s vámi spojit a vzájemně se domluvíme a naplánujeme setkání. Děkuji všem a těším se na setkání s vámi. Alice (Elalice)

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 43 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 349 parfémů
Reakce:

Evátko
Učednice 170 příspěvků 16.01.15 11:18

Zdravím s nadšením do tohoto vlákna a děkuji ALÍ,že jej tady pro nás zřídila .
Budu se těšit na milá setkání a to nejenom tady při sledování vlákna :-)
Jsem okr.Pelhřimov.
Tak zatím a brzy na viděnou :mavam:
Eva /Evárko/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6381 příspěvků 16.01.15 11:26

@Evátko Ahoj Eví, moc zdravím. Dlouho mi to trvalo, než jsem to založila, za což se omlouvám :oops: . Skvěle jsi doplnila odkud jsi. Tak já dodávám, že já a hannah2 (Hanička) jsme ze Žďáru nad Sázavou a připojí se k nám menstars (Zdenda - konečně taky nějaký muž :-) ), též ze ZR. Takže už jsme dohromady 4, pište a hlaste se další. Moc se těšíme ;)

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 43 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 349 parfémů

janasid
Učednice 35 příspěvků 22.01.15 21:17

Ahojky, zdravím Vás z Havlíčkova Brodu. Budu jen pisatel a pozorovatel, na setkávání u mě nejspíš nedojde z časových důvodů… :roll:

Na poličce 81 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6381 příspěvků 22.01.15 21:20

@janasid Krásný večer, děkuji za příspěvek a zdravím do Havlíčkova Brodu. Jsem ráda, že jsi tu a trochu mě mrzí, že to z časových důvodů nevyjde. Ale…, zatím není nic ještě naplánované, tak je klidně možné, že to přeci jenom vyjde. Každopádně…, rozkoukej se tady a když budeš mít zájem o setkání, tak se to třeba přeci jenom podaří ;) Byli bychom rádi :kytka:

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6381 příspěvků 06.07.15 13:40

V pátečním horkém dni jsem se neplánovaně, narychlo sešla s aromákem Zdendou (menstars). Bylo to moc fajn čtyřhodinové posezení ;) . Bohužel bez parfémů, v tom vedru nelze parfémy nosit ven. Tak jsme si pěkně popovídali, nejenom o vůních :-). Příště už ve třech, i s Haničkou (hannah2), se kterou se pravidelně scházím. Pokud by se chtělo do Žďáru i ostatním, ozvěte se mi.
P.S. Přidávám fotky … a těším se na další setkání :lol:

janasid
Učednice 35 příspěvků 06.07.15 23:34

Ahoj Alice, zdravím do Žďáru. Moc Ti to slušelo a to Vaše občerstvení taky vypadalo moc dobře :D .

Na poličce 81 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

bubya
Znalkyně 482 příspěvků 13.01.16 18:48

Ahoj, zdravím z Jihlavy. Konečně jsem objevila tohle vlákno(přiznávám, že mě musela Alice mírně nakopnout), bylo by moc fajn, kdybychom se někdy setkali a poznali osobně. Kdo je další z našich končin? Ozvěte se, prosím :mavam:

Na poličce 146 parfémů 78 miniatur 7 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 910 příspěvků 16.01.16 13:20

Pozdrav z Velkého Meziříčí :kytka: :D :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 910 příspěvků 10.02.16 14:16

To je tady jen jeden chlap z Vysočiny? Vyjma mne? :think: Nechce se někdo o víkendu někdy sejít? Uvítám spíše pánské vůně, hlavně niche :potlesk: :palec: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

menstars
Učednice 118 příspěvků 11.08.16 19:15
Srazík Žďár nad Sázavou

Dneska odpoledne proběhlo velice příjemné setkání s Alčou tady má nick Elalice :dance: v kavárně ve Žďáru nad Sázavou, otestovali jsme pár novinek našich vůní a povídali jsme si o nich tři hodinky :palec: . Bylo to fajn a tímto bych rád pozval všechny nadšence do vůní z Vysočiny, pokud by měl někdo zájem ozvěte se mně nebo Alči:) zdraví Zdenda :mavam:

Příspěvek upraven 12.08.16 v 06:29

Na poličce 58 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 3213 příspěvků 11.08.16 19:21

@menstars to vypadá na pěkně voňavý mejdan :palec: sluší Vám to.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 27 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 1 parfém

menstars
Učednice 118 příspěvků 11.08.16 19:27

@Arome renet děkujeme :kytka:

Na poličce 58 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist