Kraj VYSOČINA

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6068 příspěvků 15.01.15 15:23
Kraj VYSOČINA

Milé aromačky, aromáci :-),

jste z kraje Vysočina a rádi byste přijali pozvání na sraz členů arome? Ozvěte se prosím do tohoto vlákna. Je nás již pár a rádi bychom se osobně potkali i poznali a popovídali si nejenom o vůních :-). Pokusím se s vámi spojit a vzájemně se domluvíme a naplánujeme setkání. Děkuji všem a těším se na setkání s vámi. Alice (Elalice)

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů
Reakce:

Evátko
Učednice 170 příspěvků 16.01.15 11:18

Zdravím s nadšením do tohoto vlákna a děkuji ALÍ,že jej tady pro nás zřídila .
Budu se těšit na milá setkání a to nejenom tady při sledování vlákna :-)
Jsem okr.Pelhřimov.
Tak zatím a brzy na viděnou :mavam:
Eva /Evárko/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6068 příspěvků 16.01.15 11:26

@Evátko Ahoj Eví, moc zdravím. Dlouho mi to trvalo, než jsem to založila, za což se omlouvám :oops: . Skvěle jsi doplnila odkud jsi. Tak já dodávám, že já a hannah2 (Hanička) jsme ze Žďáru nad Sázavou a připojí se k nám menstars (Zdenda - konečně taky nějaký muž :-) ), též ze ZR. Takže už jsme dohromady 4, pište a hlaste se další. Moc se těšíme ;)

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů

janasid
Nováček 30 příspěvků 22.01.15 21:17

Ahojky, zdravím Vás z Havlíčkova Brodu. Budu jen pisatel a pozorovatel, na setkávání u mě nejspíš nedojde z časových důvodů… :roll:

Na poličce 82 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6068 příspěvků 22.01.15 21:20

@janasid Krásný večer, děkuji za příspěvek a zdravím do Havlíčkova Brodu. Jsem ráda, že jsi tu a trochu mě mrzí, že to z časových důvodů nevyjde. Ale…, zatím není nic ještě naplánované, tak je klidně možné, že to přeci jenom vyjde. Každopádně…, rozkoukej se tady a když budeš mít zájem o setkání, tak se to třeba přeci jenom podaří ;) Byli bychom rádi :kytka:

Elalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6068 příspěvků 06.07.15 13:40

V pátečním horkém dni jsem se neplánovaně, narychlo sešla s aromákem Zdendou (menstars). Bylo to moc fajn čtyřhodinové posezení ;) . Bohužel bez parfémů, v tom vedru nelze parfémy nosit ven. Tak jsme si pěkně popovídali, nejenom o vůních :-). Příště už ve třech, i s Haničkou (hannah2), se kterou se pravidelně scházím. Pokud by se chtělo do Žďáru i ostatním, ozvěte se mi.
P.S. Přidávám fotky … a těším se na další setkání :lol:

janasid
Nováček 30 příspěvků 06.07.15 23:34

Ahoj Alice, zdravím do Žďáru. Moc Ti to slušelo a to Vaše občerstvení taky vypadalo moc dobře :D .

Na poličce 82 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

bubya
Znalkyně 482 příspěvků 13.01.16 18:48

Ahoj, zdravím z Jihlavy. Konečně jsem objevila tohle vlákno(přiznávám, že mě musela Alice mírně nakopnout), bylo by moc fajn, kdybychom se někdy setkali a poznali osobně. Kdo je další z našich končin? Ozvěte se, prosím :mavam:

Na poličce 146 parfémů 78 miniatur 7 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 840 příspěvků 16.01.16 13:20

Pozdrav z Velkého Meziříčí :kytka: :D :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 840 příspěvků 10.02.16 14:16

To je tady jen jeden chlap z Vysočiny? Vyjma mne? :think: Nechce se někdo o víkendu někdy sejít? Uvítám spíše pánské vůně, hlavně niche :potlesk: :palec: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

menstars
Učednice 82 příspěvků 11.08.16 19:15
Srazík Žďár nad Sázavou

Dneska odpoledne proběhlo velice příjemné setkání s Alčou tady má nick Elalice :dance: v kavárně ve Žďáru nad Sázavou, otestovali jsme pár novinek našich vůní a povídali jsme si o nich tři hodinky :palec: . Bylo to fajn a tímto bych rád pozval všechny nadšence do vůní z Vysočiny, pokud by měl někdo zájem ozvěte se mně nebo Alči:) zdraví Zdenda :mavam:

Příspěvek upraven 12.08.16 v 06:29

Na poličce 73 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2707 příspěvků 11.08.16 19:21

@menstars to vypadá na pěkně voňavý mejdan :palec: sluší Vám to.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 2 parfémy

menstars
Učednice 82 příspěvků 11.08.16 19:27

@Arome renet děkujeme :kytka:

Na poličce 73 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist