krajkové vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.11.07 16:39

Testovala jsem dnes Christinu Aguileru a zdá se mi, že těch flakonků s motivem krajky (obvykle černé) máme poslední dobou nějak hodně. Takže otázka č. 1: líbí se vám to? Já se musím přiznat, že mně jo, sice se to časem přejí, ale zatím se mi to líbí. A otázka č. 2: jaké takhle zdobené flakony znáte? Já si zatím vzpomínám na:

Armani Code
Rochas Femme - krajka je na krabičce, černá na černé, není skoro vidět, ale uvnitř krabičky je černá na bílé a je to krásné, takové překvapení, které po otevření odtajníte
Kate Moss - i když to jsou spíš jen kytičky
Oriflame ta-nová-fialová-jak-že-se-jmenuje? - taky kytičky

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.11.07 16:58

Nový Diesel a myslím, že krajku má i J.P. Gaultier

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 05.11.07 19:07

Na ktorejsi z voni Victoria`s Secret tusim bola sietovana pancuska - tento blog ma o tom clanok: http://www.mimifroufrou.com/scentedsala … ns_ar.html

A este znacka Chantal Thomass: http://www.escentual.com/chantal_thomas … ine03.html http://www.escentual.com/chantal_thomas … ass02.html

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 05.11.07 19:51

Flakonek Code se mi libi hodně.To, co je uvnitr uz je vec jina ;) U Aguilery na me ta krajka pusobi tak nejak lacine a vulgarne, i kdyz vune neni spatna.
Jinych okrajkovancu jsem si zatim nevsimla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 05.11.07 21:15

Krajkovany Diesel nema chybu…co do dizajnu, aj do vone - moje prve dojmy…ale este musim viac vyskusat…Skusala som zaroven aj Perles - a neviem,ci sa mi to zdalo,ale Perles (inak niecim podobna Prada) mi vysla z tohoto suboja ako taka optimistickejsia a menej rafinovana Fuel for Lajfka :), cim davam plus bielej krajke od Diesela.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.11.07 21:22

Aguilera má hezčí krabičku než flakon… tam je ta kraječka hezčí :)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 05.11.07 21:37

Okrajkovaná je E.Arden Provocative Interlude,v tomhle případě je krajka fialová.Zatím se mi tenhle trend líbí,není toho moc a na mne to působé osvěžujícím dojmem,oproti tomu věčnému zlacení.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 06.11.07 07:47

Hvězdy Muglerova růžového Innocenta Illusion jsou dány na flakonku také do jemné černé pavoučí krajky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka  06.11.07 08:48
benvenuta píše:
Na ktorejsi z voni Victoria`s Secret tusim bola sietovana pancuska

Taky by mě zajímalo jak to je s tou punčoškou u Very Sexy, četla jsem o tom v několika recenzích, ale nikde na fotkách punčoška není vidět. Mám v plánu si VS koupit, ale stačí mi 30ml, a někdy bývají 30ml flakónky ošizené (viz např. Nina - červené jablko - 30ml nemá stříbrné lístečky)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.11.07 09:59

VS v punčošce jsem měla v ruce, vypadalo to fakt zajímavě :) Byl to ovšem velký flakon, nevím, jestli je 30 ml ošizená nebo ne. Ale nevím, jestli stojí za to lámat si kvůli punčošce hlavu :)

Zdenka  06.11.07 10:24

Jasně že nestojí… :) Ale zrovna Ninu jsem vybrala větší balení, abych měla ten hezčí flakonek .

...  06.11.07 14:01

Do růžové krajky je zabalená vůně Morgan - Love Love de Toi Glamstar .. Jak voní, to nevím, předpokládám že to je růžová vůnička pro mlaďoučké holky.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist