krajkové vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.11.07 16:39

Testovala jsem dnes Christinu Aguileru a zdá se mi, že těch flakonků s motivem krajky (obvykle černé) máme poslední dobou nějak hodně. Takže otázka č. 1: líbí se vám to? Já se musím přiznat, že mně jo, sice se to časem přejí, ale zatím se mi to líbí. A otázka č. 2: jaké takhle zdobené flakony znáte? Já si zatím vzpomínám na:

Armani Code
Rochas Femme - krajka je na krabičce, černá na černé, není skoro vidět, ale uvnitř krabičky je černá na bílé a je to krásné, takové překvapení, které po otevření odtajníte
Kate Moss - i když to jsou spíš jen kytičky
Oriflame ta-nová-fialová-jak-že-se-jmenuje? - taky kytičky

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.11.07 16:58

Nový Diesel a myslím, že krajku má i J.P. Gaultier

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 05.11.07 19:07

Na ktorejsi z voni Victoria`s Secret tusim bola sietovana pancuska - tento blog ma o tom clanok: http://www.mimifroufrou.com/scentedsala … ns_ar.html

A este znacka Chantal Thomass: http://www.escentual.com/chantal_thomas … ine03.html http://www.escentual.com/chantal_thomas … ass02.html

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 05.11.07 19:51

Flakonek Code se mi libi hodně.To, co je uvnitr uz je vec jina ;) U Aguilery na me ta krajka pusobi tak nejak lacine a vulgarne, i kdyz vune neni spatna.
Jinych okrajkovancu jsem si zatim nevsimla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 05.11.07 21:15

Krajkovany Diesel nema chybu…co do dizajnu, aj do vone - moje prve dojmy…ale este musim viac vyskusat…Skusala som zaroven aj Perles - a neviem,ci sa mi to zdalo,ale Perles (inak niecim podobna Prada) mi vysla z tohoto suboja ako taka optimistickejsia a menej rafinovana Fuel for Lajfka :), cim davam plus bielej krajke od Diesela.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.11.07 21:22

Aguilera má hezčí krabičku než flakon… tam je ta kraječka hezčí :)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 05.11.07 21:37

Okrajkovaná je E.Arden Provocative Interlude,v tomhle případě je krajka fialová.Zatím se mi tenhle trend líbí,není toho moc a na mne to působé osvěžujícím dojmem,oproti tomu věčnému zlacení.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 06.11.07 07:47

Hvězdy Muglerova růžového Innocenta Illusion jsou dány na flakonku také do jemné černé pavoučí krajky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka  06.11.07 08:48
benvenuta píše:
Na ktorejsi z voni Victoria`s Secret tusim bola sietovana pancuska

Taky by mě zajímalo jak to je s tou punčoškou u Very Sexy, četla jsem o tom v několika recenzích, ale nikde na fotkách punčoška není vidět. Mám v plánu si VS koupit, ale stačí mi 30ml, a někdy bývají 30ml flakónky ošizené (viz např. Nina - červené jablko - 30ml nemá stříbrné lístečky)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.11.07 09:59

VS v punčošce jsem měla v ruce, vypadalo to fakt zajímavě :) Byl to ovšem velký flakon, nevím, jestli je 30 ml ošizená nebo ne. Ale nevím, jestli stojí za to lámat si kvůli punčošce hlavu :)

Zdenka  06.11.07 10:24

Jasně že nestojí… :) Ale zrovna Ninu jsem vybrala větší balení, abych měla ten hezčí flakonek .

...  06.11.07 14:01

Do růžové krajky je zabalená vůně Morgan - Love Love de Toi Glamstar .. Jak voní, to nevím, předpokládám že to je růžová vůnička pro mlaďoučké holky.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist