Krakow a parfumerky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 24.01.09 23:38
Krakow a parfumerky

Dnes som sa dostala v Krakowe do Douglasu. Moja noha tam vkrocit nemala :oops: Serge Lutens komplet, The Different Company, Etro, Il Profumo, Floris, Guerlain Vol de Nuit a ine specialitky, Kenzo Jungle Elephant, ale kedze priatel stepoval pred dverami..... ako divka na kosteti som preletela cely obchod.

Kto ma blizko Krakow, odporucam Douglas v ulicke, ktora vedie od Sukenic okolo kostola k velkej kamennej brane.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

tuze  25.01.09 10:27

Díky za tip. Do Krakowa se také chystám. A jaké měli ceny, ve srovnání s těmi u nás? Lze to nějak zhodnotit?

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 25.01.09 10:54

O cenach ani netusim. Nestihla som sa opytat. Myslis, ze ceny sa pri niche lisia moc? Musim sa tam vratit :wink:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 25.01.09 16:20

Kriss, nejspíš máš pravdu, myslím, že se ty ceny moc lišit nebudou. Nezbývá, než se tam vypravit :)

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 25.04.10 14:47

Tak včera jsem byla v témže Douglasu v Krakowě. Musím říct, že mne zaujal regál Guerlaina - byly tam k vyzkoušení jeho starší vůně jako Jicky, Modrá hodina nebo Voil de Nuit. Opravdu mne to nadchlo, protože u nás jsem nikde tyto vůně neviděla. Kromě toho různé novinky, o kterých jsem zatím četla jen recenze (nová Givenchy). Opravdu kvalitně zásobená parfumerie.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 25.04.10 14:50

Nerozumím tomu, proč Douglas u nás není taky takto dobře zásoben.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 25.04.10 15:05
Lyonella píše:
Nerozumím tomu, proč Douglas u nás není taky takto dobře zásoben.

protože vkus a znalost vůní řady Čechů končí u LB.České frňáky nejsou rozmazlené.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist