Krém na léto pro suchou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 04.05.12 13:47
Krém na léto pro suchou pleť

Holky poraďte krém pro moji suchou plet, ale na druhou stranu abych po něm ted ve vedrech nebyla celá omaštěná :think:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3240 příspěvků 04.05.12 13:52

Já v létě používám hydratační krém od Payotu nebo od Avene, oba mi vyhovují. Vlastně jsou to jediné krémy, které můžu používat, mám přecitlivělou pleť, ale sušší a tyhle snesu a nejsem celá mastná.

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 07.05.12 15:22

Já za sebe mohu doporučit denní krém z řady Royal Velvet od Oriflame s SPF 15 nebo BB krémy Etude House(precious mineral) a Missha Singapure Real Comlete.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3240 příspěvků 07.05.12 15:55

Avene teď má akci - za dva hydratační krémy dostaneš masku zdarma :)
Dá se používat taky jako noční krém. A hydratační krémy jsou i s ochranným faktorem 20, na léto ideální :)

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dusty  07.05.12 16:08

Vyskúšaj hydratačný krém Rugard /modrý/. A keď si veľmi suchá, skús ich vitamínový /oranžový/, je hutnejší, ja ho používam na jeseň a aj v zime, keď nemrzne ako podklad. Minule som čumela ako puk, bežne som ho kupovala za 7 eur aj pár centov a lekáreň v Eurovei chce zato skoro 11 eur.

xTereza01
Nováček 1 příspěvek 20.06.14 08:46
krém na léto

Ahoj, já na léto používám krémiky od Skin79, mají UV faktor a jsou super, navíc ke každé objednávce zašlou i vzorky zdarma a tak poznáš i další jejich produkty a třeba zjistíš, že Ti něco dalšího vyhovuje ještě víc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist