Krem na oci, matne tiene na oci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miriama
Učednice 106 příspěvků 02.02.09 10:35
Krem na oci, matne tiene na oci

Kocky, skuste mi poradit nejaky dobry - nie agresivny ocny krem. Mam 27, vrasky nemam ale preventivne by som asi mala zacat lepsie starat. Nechcem krem, ktory neprirodzene napne pokozku v okoli oci, chcela by som taky, co ju zvlacni, plet mam obcas suchu.

A este, neviete o ocnych tienoch, ktore su matne, resp. s min. mnozstvom lesklych ciastociek? Vsade su iba leskle kovove tiene a s perltou.

Dakujem :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ambrožová Lenka  02.02.09 20:35

Oční krém z lékárny Eucerin.

Miriama
Učednice 106 příspěvků 03.02.09 09:59

Lenka, ten som skusala zo vzorky ale moc mi nevyhovoval, mala som pocit napnutej pokozky.

Ambrožová Lenka  03.02.09 10:55

Tak to jo. A co Loreal??

Blis
Učednice 137 příspěvků 03.02.09 11:06

Používám Laroche Posay (nevím, zda jsem správně uvedla název značky) - oční krém Acti C a spokojenost. Prodávají skoro ve všch lékárnách a na netu.
Je lehký, pokožku nenapíná, dobře hydratuje. Více od krému asi stejně čekat nejde :twisted:, možná ještě ten pocit, že bojuji proti vráskám, ale to je jako boj s větrnými mlýny :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ambrožová Lenka  03.02.09 11:36

La Roche Posay je opravdu výborná. Podle mě kosmetikou z lékárny se nedá nic zkazit. Jsem spokojená skoro se vším. Vichy, Bioderma, Avene.

Miriama
Učednice 106 příspěvků 03.02.09 14:30

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:34

Ambrožová Lenka  03.02.09 14:50

Od Vichy jsem měla Neovadiol a nevadil mi. Mám pleť hodně přecitlivělou. Tak zkus ten Posay a nebo Avene. Oni ti v lékárně myslím poradí. Slyšela jsem, že také není špatná Doliva, ale to zkušenost nemám. A co kosmetika dr. Hauschka? Ta je výborná.

Miriama
Učednice 106 příspěvků 03.02.09 15:19

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:20

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 03.02.09 15:44

Já na oči (jakožto na všechno ostatní) používám jojobový olej, bambucké máslo, případně krém od Cannadermu. Nikdy jsem pořádně nepochopila, k čemu je vlastně dobrý spešl krém na oči. Asi jsem kosmetický ignorant. :-)

Matné stíny mám od Mary Kay, ty jsou celkem vyhovující, od Lancome, s těmi jsem spokojená naprosto, a myslím dvoje Sue Devitt, ty jsou taky fantastické. V matných mají na výběr bohužel asi jenom sedm odstnínů. :-( Což je je pech. Nechápu, proč jsou všichni výrobci (a nositelky) zatížení na třpytky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Miriama
Učednice 106 příspěvků 04.02.09 08:46

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:21

Misa
Učednice 75 příspěvků 13.02.09 07:52

Já taky čas od času řeším jaký oční krém použít a pak jsem slyšela názor jedné dermatoložky, že stačí použít stejný krém jako na obličej. Je fakt, že to tak momentálně dělám a nevídím žádný rozdíl a myslím si, že je to na vrozené dispozici.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ambrožová Lenka  13.02.09 08:09

V podstatě to asi bude pravda. V poslední době, co se potýkám s různýma alergiema a používám jen A- dermu a pod., tak se také mažu i pod očima a není problém. A to A derma je velmi mastná a hutná. :?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.02.09 09:38
Misa píše:
Já taky čas od času řeším jaký oční krém použít a pak jsem slyšela názor jedné dermatoložky, že stačí použít stejný krém jako na obličej. Je fakt, že to tak momentálně dělám a nevídím žádný rozdíl a myslím si, že je to na vrozené dispozici.

Jenže ty normální krémy jsou parfémované a když se mi to při aplikaci šup-šup dostane do oka, tak mi slzí a pálí. Oční krém to nedělá. Teď mám zrovna oční krém od Avon - Anew (od Lenky) a ten vůbec nepálí. Je dobrý.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Misa
Učednice 75 příspěvků 15.02.09 10:18

Souhlasím s Tebou Jani, určitě se to stává. Mě pálily a slzely oči i po neparfémovaném drahém očním krému, taky na to trpím, hlavně když je mám unavené. Takže každý musí sám na sobě testovat, co mu vyhovuje.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist