Krem na oci, matne tiene na oci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miriama
Učednice 106 příspěvků 02.02.09 10:35
Krem na oci, matne tiene na oci

Kocky, skuste mi poradit nejaky dobry - nie agresivny ocny krem. Mam 27, vrasky nemam ale preventivne by som asi mala zacat lepsie starat. Nechcem krem, ktory neprirodzene napne pokozku v okoli oci, chcela by som taky, co ju zvlacni, plet mam obcas suchu.

A este, neviete o ocnych tienoch, ktore su matne, resp. s min. mnozstvom lesklych ciastociek? Vsade su iba leskle kovove tiene a s perltou.

Dakujem :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ambrožová Lenka  02.02.09 20:35

Oční krém z lékárny Eucerin.

Miriama
Učednice 106 příspěvků 03.02.09 09:59

Lenka, ten som skusala zo vzorky ale moc mi nevyhovoval, mala som pocit napnutej pokozky.

Ambrožová Lenka  03.02.09 10:55

Tak to jo. A co Loreal??

Blis
Učednice 137 příspěvků 03.02.09 11:06

Používám Laroche Posay (nevím, zda jsem správně uvedla název značky) - oční krém Acti C a spokojenost. Prodávají skoro ve všch lékárnách a na netu.
Je lehký, pokožku nenapíná, dobře hydratuje. Více od krému asi stejně čekat nejde :twisted:, možná ještě ten pocit, že bojuji proti vráskám, ale to je jako boj s větrnými mlýny :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ambrožová Lenka  03.02.09 11:36

La Roche Posay je opravdu výborná. Podle mě kosmetikou z lékárny se nedá nic zkazit. Jsem spokojená skoro se vším. Vichy, Bioderma, Avene.

Miriama
Učednice 106 příspěvků 03.02.09 14:30

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:34

Ambrožová Lenka  03.02.09 14:50

Od Vichy jsem měla Neovadiol a nevadil mi. Mám pleť hodně přecitlivělou. Tak zkus ten Posay a nebo Avene. Oni ti v lékárně myslím poradí. Slyšela jsem, že také není špatná Doliva, ale to zkušenost nemám. A co kosmetika dr. Hauschka? Ta je výborná.

Miriama
Učednice 106 příspěvků 03.02.09 15:19

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:20

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 03.02.09 15:44

Já na oči (jakožto na všechno ostatní) používám jojobový olej, bambucké máslo, případně krém od Cannadermu. Nikdy jsem pořádně nepochopila, k čemu je vlastně dobrý spešl krém na oči. Asi jsem kosmetický ignorant. :-)

Matné stíny mám od Mary Kay, ty jsou celkem vyhovující, od Lancome, s těmi jsem spokojená naprosto, a myslím dvoje Sue Devitt, ty jsou taky fantastické. V matných mají na výběr bohužel asi jenom sedm odstnínů. :-( Což je je pech. Nechápu, proč jsou všichni výrobci (a nositelky) zatížení na třpytky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Miriama
Učednice 106 příspěvků 04.02.09 08:46

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:21

Misa
Učednice 75 příspěvků 13.02.09 07:52

Já taky čas od času řeším jaký oční krém použít a pak jsem slyšela názor jedné dermatoložky, že stačí použít stejný krém jako na obličej. Je fakt, že to tak momentálně dělám a nevídím žádný rozdíl a myslím si, že je to na vrozené dispozici.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ambrožová Lenka  13.02.09 08:09

V podstatě to asi bude pravda. V poslední době, co se potýkám s různýma alergiema a používám jen A- dermu a pod., tak se také mažu i pod očima a není problém. A to A derma je velmi mastná a hutná. :?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.02.09 09:38
Misa píše:
Já taky čas od času řeším jaký oční krém použít a pak jsem slyšela názor jedné dermatoložky, že stačí použít stejný krém jako na obličej. Je fakt, že to tak momentálně dělám a nevídím žádný rozdíl a myslím si, že je to na vrozené dispozici.

Jenže ty normální krémy jsou parfémované a když se mi to při aplikaci šup-šup dostane do oka, tak mi slzí a pálí. Oční krém to nedělá. Teď mám zrovna oční krém od Avon - Anew (od Lenky) a ten vůbec nepálí. Je dobrý.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Misa
Učednice 75 příspěvků 15.02.09 10:18

Souhlasím s Tebou Jani, určitě se to stává. Mě pálily a slzely oči i po neparfémovaném drahém očním krému, taky na to trpím, hlavně když je mám unavené. Takže každý musí sám na sobě testovat, co mu vyhovuje.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist