Krém na opalování pro děti

jira10 14.04.09 20:28

Krém na opalování pro děti

Poradíte mi? Jaké krémy kupujete dětem? jaký faktor do našeho prostředí?

Terince je 1,5 roku :heart:

Reklama

Ada 14.04.09 20:34

Pro děti je nejlepší co nejvyšší faktor bez ohledu na prostředí. Poškození pokožky UV zářením se kumuluje, když to přeženu, tak krém s vysokým faktorem v roce a půl ušetří Terince v padesáti pár vrásek :)

Osobně bych doporučila přírodu s minerálním filtrem, nebo alespoň nějakou kvalitní „chemku“, třeba Av

Veverka 14.04.09 21:23

Výborné téma, taky bych potřebovala poradit se sluneční ochranou pro Julinku, ale jsou jí teprve tři měsíce. Mám ji něčím mazat nebo je brzy? Samozřejmě se sluníčku vyhýbáme, ale přece jen jsou chvilky, kdy na ni zasvítí, třeba přechody ze stínu na slunce, než otočím kočár nebo natočím sluneční stříšku. Nerada bych, aby se spálila, na druhou stranu se mi na nějaký krém s OF zdá moc malinká. Poradíte? Díky

Ada 14.04.09 22:48

V tom případě bych volila čistě přírodní přípravek, Weledu, Laveru atd. Není v nich prakticky nic, co by mohlo uškodit.

LuciaG 15.04.09 10:03

Mne sa osvedčili dva krémy odporúčané aj kožnou lekárkou, Daylong Kids 40 a Bioderma - Photoderm Mineral 50+.

zuz.ka 13.05.09 22:06

My používáme Altermed Sun baby 5O+. Dobře se aplikuje i na obličej. K dostání v lékárně.

evik77 13.05.09 22:18

Nám doporučila kožní lékařka pro dcerku (bylo jí tehdy skoro 2 r.) tento:

http://www.lekarna.cz/…-spf30-50ml/

Fanfan 14.05.09 18:30

Já kupuju dětem dětské opalováky od Lavery. Mají minerální filtry, sice po namazání je kůže taková mírně do bíla, ale dětem to nevadí a mně taky ne. Na malého jsem je používala od miminka ( jeho první léto mu bylo půl roku :wink: ) a maximální spokojenost. :D

Veverka 14.05.09 18:34

Taky jsem nakonec pořídila opalovací krém od Lavery se SPF 30 a jsem taky moc spokojená. Julince bude půl roku v červenci, ale mažu ji už teď, když jedeme ven a svítí slunce. Hlavně obličej a ručičky, jinak se samozřejmě slunci vyhýbáme.

Fanfan 14.05.09 19:44

Ono je to lepší. Daník taky byl v kočáru a namazaný, na přímé slunce jsme nechodili, ta jejich kůžička je hrozně jemná a citlivá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist