Krem na ruce

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 27.02.08 14:31

A opet jedna prosbicka:-) Mam velice suchou pokozku na rukou a musim je casto mazat, ale nastava problem, kdyz pak v kancelari vezmu do ruky par faktur, vypada to tak trochu, jako bych na nich svacila, jake jsou na nich mastne stopy a neni cas cekat, az se krem vstreba:-( Momentalne tedy nemam zadny, nevyznam se v nich, poradite nekdo krem, ktery se okamzite, resp. rychle vstreba a nezanechava mastnou stopu? Muze byt klidne i z tech drazsich, pokud jsou odzkousene, hranice rekneme cca. Kc 500,–, aby zbylo na vunicky:-) Ikdyz vim, ze ne vzdy to nejdrazsi znamena nejlepsi, urcite jsou i levnejsi a stejne kvalitni… Dekuji moc…

Andrys

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.02.08 15:10

Vyhovuje mi od Dove Regenerating Hand-Cream v tmavěmodré tubě - je nemastný a rychle se vstřebává. A cena je taky přijatelná a mají ho v každé drogerii.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 27.02.08 19:41

Používám krém na ruce Dr. Hauschky- Hand creme schutzend und pflegend. Krásně zvláční suchou pokožku , ruce nejsou mastné a nepotí se!dlaně. A strašně příjemně voní.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 27.02.08 20:46
Jaroslava píše:
Používám krém na ruce Dr. Hauschky- Hand creme schutzend und pflegend. Krásně zvláční suchou pokožku , ruce nejsou mastné a nepotí se!dlaně. A strašně příjemně voní.

ahoj, kde se prosím dá krém koupit?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 28.02.08 06:06

Je k sehnání v Praze v Kotvě, v obchodech Profimed nebo v některých obchodech s přírodní kosmetikou. Já si Dr.Hauschku objednávám přes internetový obchod.....www­.yinyang.cz/dr-hauschka

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 28.02.08 06:20

http://www.yinyang.cz/dr-hauschka/

JanaV  28.02.08 07:39

já mám vyzkoušený krém na ruce od firmy La Roche Posay (lze zakoupit v lékárně), je dražší, ale skvělý,
případně tělovou emulsi Lipikar od téže firmy

Angelika
Učednice 72 příspěvků 28.02.08 07:45
Jaroslava píše:

Ahojky,
diky za tip, vyzkousim:-)

Angelika
Učednice 72 příspěvků 28.02.08 17:42
Angelika píše:
Jaroslava píše:
Ahojky,

Tak uz ho mam objednany i s tycinkou na rty:-)
(minimalni nakup je 500,–)

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 28.02.08 17:59

Používám na ruce Neutrogenu, tu nejnovější, na které je napsáno „Rychle se vstřebává“ a „novinka“.
Z nouze jsem si s ní nedávno namazala obličej a překvapil mě hodně příjemný pocit, je to intenzivní hydratační krém a splnil stejný účel jako jiný drahý, často to dělám znovu. Dost krémů na obličej mě štípalo pod očima, zvláště některé ty pekelně drahé, takže si vybírám jen ze vzorečků, sehnala jsem si vzorky celé řady protivráskové péče od jedné luxusní značky a mohu z toho používat a popř. objednat pouze jeden! Tahle odlehčená Neutrogena splňuje moje požadavky - nemastí, neleskne, zjemňuje, hydratuje.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 28.02.08 18:27

Dr. Hauschku miluju..... perfektní je i to Kosmetikum na rty a Balzám na oči. :) a =)

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 01.03.08 10:03

Já jsem spokojená s parafínovým krémem na ruce i nohy od Avonu v řadě Planet spa. Hřejivě voní a zahladí všechny rýhy a vrásky na pokožce.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 06.03.08 09:37
Angelika píše:
Angelika píše:
Jaroslava píše:
Ahojky,
Tak uz ho mam objednany i s tycinkou na rty:-)
(minimalni nakup je 500,–)

Krem na ruce i tycinka na rty super, spokojenost, diky za tip:-)

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 06.03.08 10:22
zdensy píše:
Používám na ruce Neutrogenu, tu nejnovější, na které je napsáno „Rychle se vstřebává“ a „novinka“.
Z nouze jsem si s ní nedávno namazala obličej a překvapil mě hodně příjemný pocit, je to intenzivní hydratační krém a splnil stejný účel jako jiný drahý, často to dělám znovu. Dost krémů na obličej mě štípalo pod očima, zvláště některé ty pekelně drahé, takže si vybírám jen ze vzorečků, sehnala jsem si vzorky celé řady protivráskové péče od jedné luxusní značky a mohu z toho používat a popř. objednat pouze jeden! Tahle odlehčená Neutrogena splňuje moje požadavky - nemastí, neleskne, zjemňuje, hydratuje.

Tak tu musím vyzkoušet, vždy mně to nějak přitahovalo k Neutrogeně a vždy když jsem ji v drogérce vyzkoušela tak jsem měla nepříjemný pocit vazelíny, třeba to tentokrát bude ono

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

label
Nováček 5 příspěvků 17.03.08 15:42

Ahoj, pídění po nejlepším krému na ruce mám taky za sebou. Měla jsem možnost vyzkoušet krém na ruce od L'Occitane s bambuckým máslem a nepoznala jsem lepší!! Ale ta cena.. :/ :mad: :(

Dr.Hauschku jsem netestovala, jinak u mně L'Occitane předčí všechny zmiňované a vyzkoušené. Neutrogena mi přijde hodně „suchá“.
Dá se objednat na www.loccitane.cz

Nevím, jestli do něj půjdu, vzorek mi už dochází, tak drahý krém na ruce jsem ještě nikdy nekupovala. :rolleyes:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist