Krém na zpevnění pleti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 25.01.09 15:35
Krém na zpevnění pleti

Máte zkušenost s krémy, které by měly zlepšit tonus pleti a dokonce vypnout kuntury obličeje, fungují nebo jde o reklamní trik? Nemyslím samozřejmě obličej třicetileté ženy, ale od pětačtyřiceti výš… :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.01.09 17:34

Věro, obávám se, že NIC nám nepomůže! :D Trochu malé vylepšení se mi zdálo po použití EL Perfectionist. (Wrikle Lifting Serum).
Nezkusila jsem tedy takové ty krémy za 5 tis. Stejně tomu nevěřím.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 25.01.09 17:52

Taky se obávám :cry: Takže jedině úsměv, nic nestojí, vrásky sice nevyžehlí, ale obličej bude působit příjemně :D :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.01.09 18:01

…efekt, který požaduješ - splňuje krém od VICHY „NOVADIOL“…
Zkoušela jsem ho(celé jedno balení), a opravdu jsem cítila, jakoby se kůže na obličeji vypnula a zpevnila…(používala jsem ho jako noční, protože přes den to byl na mojí pleť ještě docela silný kalibr.. - bylo mi 33)
Mohu doporučit!! :wink: :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.01.09 18:45

Vypínací krémy obvykle hodně hydratují, buňky pleti nasajou vodu, nabobtnají a pleť se opravdu vyhladí. Ale efekt je dočasný a na hluboké vrásky to nezabere.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.01.09 14:02

Vero, jedině jak říká jeden můj kamarád " natáhnout hubu na kopyto" :lol: :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 26.01.09 14:14
:lol: :lol: :lol:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 26.01.09 17:55

Od jemných vrásek (způsobených hlavně dehydratací) částečně pomůže kvalitní hydratační krém a tonikum, ani to nemusí stát pět tisíc. Masáže taky nejsou na škodu. Na hlubší vrásky pak jenom botox nebo plastika. To žádný krém v moci nemá.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 30.01.09 08:16

http://www.omlazeni.cz/…etika-jg-ces … 949-4.html

Zkuste se kouknout sem. Já jsem se docela pobavila a to jsem hledala docela jinou a vážnou věc. Byla jsem překvapená, kolik toho na sebe dokáže někdo napatlat a stále věří na zázraky do tří dnů. Jak se nic nestane, kosmetika letí do koše. Ale výrobky by nemusely být špatné.
Co Ada na hyaluronany?

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.01.09 09:24

Hyaluronan neznám, akorát kyselinu hyaluronovou, to je hydratační prostředek. Asi to nebude špatné, ale že by to byl takový zázrak, jak píšou dámy na Omlazení, to pochybuji. „Hloubková hydratace“ je nesmysl, dál než do svrchní vrstvy pokožky se nic nedostane, to spíš některá látka prostě hydratuje líp a některá hůř. A že by se pleť vlivem toho naučila hydratovat se sama, to je totální nesmysl. Přestaneš používat, jsi zase tam, kde jsi byla.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 30.01.09 10:00

Já doporučuju perricone. Podle zkušeností mého okolí nejlepší kosmetika proti vráskám. Opravdu účinná, byť asi od jistého věku lift nenahradí.
Bohužel u nás není k dostání, takže ideální je vyjet si třeba do německa a nechat si tam něco doporučit. Je to silné, tak bych neriskovala koupit to na Blind.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 30.01.09 10:10

Na vrásky je dobrý takový ten vakuový ksindlík(nevím,jak se to jmenuje)
Aspoň kamarádce to tedy moc pomohlo,každý den si párkrát s tím jezdila po obličeji a za čas to bylo dost poznat.Vrásky se jí docela hodně vyhladily,ale to bude asi taky individuální,jak u koho. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 30.01.09 10:31

Co to je to vakuove ? Ako to vyzera?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 30.01.09 10:42

Je to takový jakoby zvon z měkké průhledné hmoty s držátkem,za které to čapne a jezdí si s tím po obličeji.Vlastně taková vakuová masáž.
Nevím kde k tomu přišla ona,ale já to jednou zahlédla v nějakém teleshopingu.Kolik to stojí taky nevím,ale jí se obličej hodně vyhladil.Musíš to dělat často,několikrát denně.Ale ona fakt dost omládla,že by tomu člověk ani nevěřil.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 30.01.09 14:05
Ada píše:
Hyaluronan neznám, akorát kyselinu hyaluronovou, to je hydratační prostředek. Asi to nebude špatné, ale že by to byl takový zázrak, jak píšou dámy na Omlazení, to pochybuji.

Hyaluronát (hyaluroan) je sůl kyseliny hyaluronové. Dá se řict neutralizovaná forma. Jako je kyselina sírová a síran apod. Je to celkem účinný humektant - váže vodu na povrch kůže. Ale není tak dobrý jako třeba glycerin. V reklamách ale „kyselina hyaluronová“ zní líp než glycerin, takže je kolem toho takový hype.

Pokud chcete dobrý hydratační protředek, kupte si spíš něco co obsahuje glycerin nebo propylenglykol. Ošem ani tyto chemikálie (přitahující vodu) nejsou pro pleť tak podstatné jako ty, které na kůži vytvoří ochranný film. Humektanty slouží spíš k tomu, aby kosmetické výrobky nevysychaly.
Takže ne, opravdu to není takový zázrak, jak píšou dámy na Omlazení. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist