Krém pro suchou citlivou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 01.11.11 23:15
Krém pro suchou citlivou pleť

Hledám, jaký krém si koupit nejen na nadcházející zimu, mám suchou pleť takže v zimě je to opravdu děs, jsem věčně červená a popraskaná. Máte nějaké nápady? :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 02.11.11 03:49

L Occitane Ultra Riche Karite, Payot Creme Douce Riche

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.11.11 19:11

Se suchou a svědící pletí jsem v zimě mívala pravidelnou každoroční zábavu, ale kamarádka dermatoložka mi před pár lety poradila krémy z Ústavu lékařské kosmetiky.

A ono to zafungovalo - a za pár šupů (když jsem viděla tu cenu, tak jsem do toho šla s tím, že na ruce či nohy to vypatlám vždycky).

http://www.lekarna.cz/…e-kosmetiky/

Norkový hydratační - není příliš mastný a je bezvadný pod makeup, popř. na něj stačí jen pudr

Norkový výživný - je výborný na noc (ale já stejně na noc mažu většinou taky ten hydratační). A taky je výborný na suché ruce.

Norková maska - tu používám celoročně (po čištění pleti místo krému nebo když mám hodně suchou pleť))

Měla jsem i ty olivové - nebyly špatné, ale mě voní parfemace těch norkových (a taky mi ten olivový připadal nějaký moc mastný - ale na ruce byl dobrý…)

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 02.11.11 20:43

Jerry, wow, zajímavý tip, to by mě nenapadlo. :-)

Jsem spokojená s Bioderma Sensibio Riche a přírodními Weleda Růžový denní krém (na zimu) nebo mandlový na léto.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 02.11.11 21:26

Jerry a dobre sa roztieraju nie su prilis hutne ?

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 02.11.11 21:34

Krémy co používá Jerry patří mezi mnou nejpoužívanější!( již jsem se tu někde o nich zmiňovala v jiném vlákně). Dají se koupit v běžných drogérkách, myslím že jsem je viděla i ve Schleckeru.

Zyro,řekla bych že ten denní červený se roztírá velice dobře a noční je hutnější, ale velmi příjemný. Pravdou je, že jsou vhodnější na sušší pokožku. Ale nemají chybu! A hlavně jsou perfektní když začne zima a pleť mi trpí.
Ta maska je zajímavá…s tou zkušenosti nemám.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 02.11.11 21:45

Ja ich poznam „z videnia“. V zime sa mi robievaju suche zacervenane supinate fliacky na pokozke a pokozka na rukach mi praska. Nepomohla ani Bioderma.

Dakujem za tip. Vyskusam.

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 02.11.11 21:48
Zyra píše:
V zime sa mi robievaju suche zacervenane supinate fliacky na pokozke a pokozka na rukach mi praska.
Dakujem za tip. Vyskusam.

Tak tohle mě přesně trápilo a myslím, že Ti na to tato kosmetika pomůže. Ještě mi zabírá na ty vysušené flíčky obyčejná, modrá Nivea.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.11 22:00

Norkový bych zkusila určitě, tím se nic nezkazí (kor za ty peníze). Můj táta třeba jiné než norkové mýdlo nepoužívá, běžná mýdla a sprcháče prostě nesnese (ale to zřejmě nebude ta sama značka, že? :think: ).

No a pak je prý hodně dobrá řada Sensibio od Biodermy, měla by účinkovat přesně na ty potíže, které lucil v prvním příspěvku popisuje. Ale je to dražší, to zas jo. Osobní zkušenost nemám, na podobné trable (naštěstí) netrpím; o účincích vím jen zprostředkovaně.

;-)
Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.11.11 22:28
Zyra píše:
Jerry a dobre sa roztieraju nie su prilis hutne ?

Roztírají se dobře - ten hydratační ovšem lépe (výživný je trochu hutnější , ale ještě pořád to jde - ostatně je to na noc a poměrně rychle se vstřebá).

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 03.11.11 08:15

Dakujem Jerry, Renamo.
Doma som nasla tubu toho olivoveho, patlala som si nim minulu zimu ruky na noc, ako pise Jerry je dost mastny.
Planovala som investovat do nejakeho predrazeneho vyzivneho kremu na zimu, vidim ze asi dost usetrim :lol:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.11.11 09:50
verunka2201 píše:
Můj táta třeba jiné než norkové mýdlo nepoužívá, běžná mýdla a sprcháče prostě nesnese (ale to zřejmě nebude ta sama značka, že? :think: ).

Norkové mýdlo jsem si kupovala už za totáče (přestože bylo na tehdejší cenové relace dost drahé) - dávala jsem ho mezi prádlo, protože mi neskutečně vonělo (a ještě pár kousků u rodičů ve skříních mám - a pořád voní).
A ta parfemace norkového krému je tomu mýdlu dost podobná (ale myslím, že opravdu výrobci byli různí).

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.11.11 09:53
Zyra píše:
Planovala som investovat do nejakeho predrazeneho vyzivneho kremu na zimu, vidim ze asi dost usetrim :lol:

Za ty peníze začni norkovým krémem a pak se uvidí (přinejhorším budeš mít další krém na ruce :wink: ).

A za ušetřené money si můžeš koupit třeba nějaký nový pěkný Chanel :-D

Příspěvek upraven 03.11.11 v 09:59

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.11.11 09:58
Renama píše:
Ta maska je zajímavá…s tou zkušenosti nemám.

Tu masku zkus - nemusí se umývat. Když ji dáš vyšší vrstvu, tak potom stačí jen ubrouskem setřít (já tedy nedávám tak silnou vrstvu a po působení ji pak jemně vetřu do kůže - ona se docela rychle vstřebává a mám tak noční krém v jednom :-D ).

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1228 příspěvků 03.11.11 09:59

Jerry, díky za tip. Taky do nich půjdu. Já suchou pleť mám pořád a také proto mám už dost vrásek, tak pořád pokukuju po nějakých omlazujících,ale výsledek nikde :think: .

Na poličce 97 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist