KRÉMOVÁ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ala1  04.06.07 20:46
*KRÉMOVÁ

Prosím o radu ve výběru krémové vůně. Noa a Chip and Chic jsou moc pěkné a čisté vůně, ale stále to není ono, něco mi v nich chybí… Jaký by jste mi dali typ? Díky moc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.06.07 20:49

Noa (Cacharel)
Pleasures Exotic (Estée Lauder)
Clear Day Light (Etienne Aigner)
Sensi White Notes (Giorgio Armani)
Mahora (Guerlain)
Cheap and Chic (Moschino)
Lovely (Sarah Jessica Parker)
Sergio Tacchini Donna (Sergio Tacchini)

Především doporučuju Clear Day Light a Sensi White Notes; a z těch co tam nemám ještě Ô de Lancôme.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ylang
Učednice 46 příspěvků 04.06.07 21:21

mám stejný problém - taky neustále pátrám po nějaká krémovce - fakt krémové - zatím mě oslovil Jil Sander Sun (ta mi voní trošku jak opalovák) a nebo Paco Rabanne Pour Elle, ale na tu úplně krémovou jsem ještě nenatrefila. Ale vyzkouším Cler Day Light a Mahoru - ty neznám - tak třeba už to konečně bude ono :)

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.06.07 21:32

Clear Day je úplně perfektní krémovka. V Mahoře jsou trochu jiné krémové stopy, spíš „našlehaný máslový krém“ než „čistý bílý krém“, a kromě toho je k nesehnání, tak si s ní ani nelam hlavu :)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 04.06.07 22:21

O de Lancome je kremova? Co presne znamena kremova?

Ja som tomu vzdy rozumela ako atributu, ktory casto mavaju hlavne juzne kvetiny ako gardenia a tiare a ktory je byva vyuzivany hlavne vo vonach tropickeho typu, ktore casto naschval pripominaju aj opalovacie kremy (tropicke plaze, kokos, zmrzlina…). Gardenia dokaze byt az maslova.
Alebo to moze byt „textura“ vone, ktora vytvara dojem kremovosti pomocou gardenie alebo bez nej, ako Sicily.
Viem si predstavit, ze niekto vnima Lovely ako kremovu. Ale O de Lancome? Ako to myslis, Ada?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.06.07 22:26

Ala podle těch vůní, které uvedla, myslí krémovost ve stylu Nivey :) Takovou tu čistou, neutrální, malinko nasládlou, lehce svěží, jakou mívají obyčejné krémy a la Nivea. Je to jiná krémovost než ta máslová, kterou reprezentuje gardénie. Hokej v pojmech, vím… ale výraz „krémovka“ je tak zažitý, že jsem ho přijala. V recenzích to obvykle popisuju, aby nedošlo k omylu.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 05.06.07 00:29

Já si zase pod pojmem krémová vůně představím Giorgio Armani - Emporio She a Bvlgari - BLV.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 05.06.07 23:54

Dnes som si naschval ovonala Omniu a ta mi tiez pripada istym sposobom kremova.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.06.07 08:43

Právě mi s velkým zpožděním docvaklo, že Ô Oui a ne Ô de. Pokud už došlo k citronovému šoku, tak se omlouvám :)

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 06.06.07 09:06

Docela krémová mi přijde i Moschino L´Eau Cheap And Chic

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 06.06.07 15:56
Ada píše:
Právě mi s velkým zpožděním docvaklo, že Ô Oui a ne Ô de. Pokud už došlo k citronovému šoku, tak se omlouvám :)

Tak z toho som este viac perplex, lebo O Oui mi pripada ako ostra synteticka citrusovka (kym O de bola zelena citrusovka s chypre bazou), ale zistila som, ze na niektorych ludoch citrusy v takych vonach promptne zmiznu a ostane len cisto-mydlovy zaklad, tak mozno O Oui tak funguje aj pre teba…

Veviee  06.06.07 17:54
benvenuta píše:
Ada píše:
Tak z toho som este viac perplex, lebo O Oui mi pripada ako ostra synteticka citrusovka (kym O de bola zelena citrusovka s chypre bazou), ale zistila som, ze na niektorych ludoch citrusy v takych vonach promptne zmiznu a ostane len cisto-mydlovy zaklad, tak mozno O Oui tak funguje aj pre teba…

O oui jsem zkoušela nejdřív na papírku a taky se mi zdála taková ostřejší, ale na ruce mi skutečně dost zjemněla, asi bych to neoznačila za krémovou vůni, ale hodně se „vyhladila“

Elle14
Nováček 23 příspěvků 07.06.07 08:45

Moc děkuji všem za rady. Zkoušela jsem Sensi White Notes (Giorgio Armani) moc pěkná. Jsem natěšená až vyzkouším Moschino L´Eau Cheap And Chic a láká mě Clear Day Light, ale tu nevím zda-li v Plzni najdu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 13.08.07 12:15

http://www.creme21.cz/index.php?… … letni-voda

Zkoušela jste některá?Měla by být celá řada v Tescu,ale u nás ji nemají:(

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 13.08.07 15:31

zkoušela a zklamala mě. S parfemací tělového mléka nebo sprcháčů nemá nic společného. Taková vůně o ničem:(

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist