Kremova vona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bisquitka
Nováček 7 příspěvků 05.09.10 10:16
Kremova vona

Kedze v inej sekcii moju temu odignorovali, tak skusim tu - vie mi niekto dat tip na pansku kremovu vonu (krem v zmysle nivea) s trochou korenia? Existuje vobec nieco take? Dik

Na poličce 9 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.10 14:11

chce to zkoušet, zkusila bych - Dior Homme Intense, Baldessarini Strictly Private, Shiseido Zen, PR 1 Milion.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 05.09.10 15:21

Strictly Private je, pravda, hodně vanilkovej. Nejdřív mě zaujal, ale pak jsem dospěl k závěru, že bych ho nemohl nosit právě kvůli tý extrémně silný vanilce, která bohužel z mýho pohledu přechází dost do syntetična.
Za zkoušku ale stojí. :wink:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.10 16:31

Ještě mě napadla J. Sander Man Absolute, má podobný obal jak JS Style ale je černá - krásná vůně, do krémova, taky do vanilky a ambry.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Bisquitka
Nováček 7 příspěvků 05.09.10 18:22

Dakujem za tipy :)

Baldessarini Strictly Private, PR 1 million aj Shiseido Zen vyskusane, z tychto sa drahemu najviac pozdaval Shiseido, aj ked nic z toho nebolo na nom vyraznejsie kremove.. podobny je aj YSL La Nuit De L'Homme, ale vsetky maju jedno spolocne- na manzelovi vydrzia tak hodinku max (okrem PR 1 million, ale ten sa mu nepacil). Zajtra vyskusame Jil Sander Man Absolute. Cize by to asi chcelo nieco s vanilkou, ambrou, korenim, ale kremovejsie a s poriadnou vydrzou… :conf:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.09.10 19:49
starfleet píše:
Strictly Private je, pravda, hodně vanilkovej. Nejdřív mě zaujal, ale pak jsem dospěl k závěru, že bych ho nemohl nosit právě kvůli tý extrémně silný vanilce, která bohužel z mýho pohledu přechází dost do syntetična.
Za zkoušku ale stojí. :wink:

mám ho právě na ruce a žádnej zázrak to teda není, klasický Baldessarini nebo i Ambre jsou mnohem lepší 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 05.09.10 19:58

Tomu věřim, bohužel jsem ani jeden (zatím) neměl možnost vyzkoušet. :)

Z krémových mě ještě napadla Jil Sander Sun - dámskou by asi ne každej chlap unesl (včetně mě :)), ale krémová je a u pánský verze si nejsem jistý, jestli má alespoň něco společnýho s dámskou, protože jsem jí nezkoušel. :D

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

owuor
Nováček 22 příspěvků 05.09.10 20:28

jako krémová mi voní Fahrenheit 32, ten určitě zkus;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bisquitka
Nováček 7 příspěvků 08.09.10 08:18

Nuz tak zatial jasnym favoritom je Jil Sander Man Absolute - skutocne vonia kremovo, ale pritom dostatocne vyrazne, dakujem za tip :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist