Kremova vona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bisquitka
Nováček 7 příspěvků 05.09.10 10:16
Kremova vona

Kedze v inej sekcii moju temu odignorovali, tak skusim tu - vie mi niekto dat tip na pansku kremovu vonu (krem v zmysle nivea) s trochou korenia? Existuje vobec nieco take? Dik

Na poličce 9 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.10 14:11

chce to zkoušet, zkusila bych - Dior Homme Intense, Baldessarini Strictly Private, Shiseido Zen, PR 1 Milion.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 05.09.10 15:21

Strictly Private je, pravda, hodně vanilkovej. Nejdřív mě zaujal, ale pak jsem dospěl k závěru, že bych ho nemohl nosit právě kvůli tý extrémně silný vanilce, která bohužel z mýho pohledu přechází dost do syntetična.
Za zkoušku ale stojí. :wink:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.10 16:31

Ještě mě napadla J. Sander Man Absolute, má podobný obal jak JS Style ale je černá - krásná vůně, do krémova, taky do vanilky a ambry.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Bisquitka
Nováček 7 příspěvků 05.09.10 18:22

Dakujem za tipy :)

Baldessarini Strictly Private, PR 1 million aj Shiseido Zen vyskusane, z tychto sa drahemu najviac pozdaval Shiseido, aj ked nic z toho nebolo na nom vyraznejsie kremove.. podobny je aj YSL La Nuit De L'Homme, ale vsetky maju jedno spolocne- na manzelovi vydrzia tak hodinku max (okrem PR 1 million, ale ten sa mu nepacil). Zajtra vyskusame Jil Sander Man Absolute. Cize by to asi chcelo nieco s vanilkou, ambrou, korenim, ale kremovejsie a s poriadnou vydrzou… :conf:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.09.10 19:49
starfleet píše:
Strictly Private je, pravda, hodně vanilkovej. Nejdřív mě zaujal, ale pak jsem dospěl k závěru, že bych ho nemohl nosit právě kvůli tý extrémně silný vanilce, která bohužel z mýho pohledu přechází dost do syntetična.
Za zkoušku ale stojí. :wink:

mám ho právě na ruce a žádnej zázrak to teda není, klasický Baldessarini nebo i Ambre jsou mnohem lepší 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 05.09.10 19:58

Tomu věřim, bohužel jsem ani jeden (zatím) neměl možnost vyzkoušet. :)

Z krémových mě ještě napadla Jil Sander Sun - dámskou by asi ne každej chlap unesl (včetně mě :)), ale krémová je a u pánský verze si nejsem jistý, jestli má alespoň něco společnýho s dámskou, protože jsem jí nezkoušel. :D

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

owuor
Nováček 22 příspěvků 05.09.10 20:28

jako krémová mi voní Fahrenheit 32, ten určitě zkus;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bisquitka
Nováček 7 příspěvků 08.09.10 08:18

Nuz tak zatial jasnym favoritom je Jil Sander Man Absolute - skutocne vonia kremovo, ale pritom dostatocne vyrazne, dakujem za tip :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist