Krémy na oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 16.02.08 19:41

Holky, nemáte nějaký zaručený krémík na kruhy pod očima, nemusí to být jen přírodní kosmetika.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 16.02.08 21:36

Používám Vichy Liftactivpro yeux, mají ho v lekárně. Kruhy asi neřeší žádný, pouze makeup, ale tento, i když je určený pro oční okolí, dost stahuje, používám do na celý obličej, není mastný. Ale na peníze celkem ano.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.02.08 22:23

Pro pořádek upozorňuju, že diskuze o nepřírodní kosmetice tu není příliš vítána… viz pravidla, takže prosím moc nerozvíjet a nepřidávat další témata.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.02.08 22:26

Katerinko, na to nic není - je to genetická záležitost - tenká pleť, špatné prokrvení, otoky. Krémy pomůžou Tvému dobrému pocitu. Platí na ně všechna všeobecná pravidla - pít hodně vody, dostatek spánku, nepřehánět to s kafem a alkoholem, dostatek vitamínů - C, E, B skupina, zinek atd.. Dobrý oční krém slouží především k hydrataci - aby pleť nevysychala a byla dobře hydratovaná. Prý pomáhají spíše domácí prostředky jako studené obklady z čajových sáčků, masáže očního okolí atd…a sluneční brýle…:) Podle známé kožní lékařky stačí na oční okolí stejný krém, který používáš na obličej - pokud nejsi alergická…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 17.02.08 00:26
Kerze píše:
Katerinko, na to nic není - je to genetická záležitost - tenká pleť, špatné prokrvení, otoky. Krémy pomůžou Tvému dobrému pocitu. Platí na ně všechna všeobecná pravidla - pít hodně vody, dostatek spánku, nepřehánět to s kafem a alkoholem, dostatek vitamínů - C, E, B skupina, zinek atd.. Dobrý oční krém slouží především k hydrataci - aby pleť nevysychala a byla dobře hydratovaná. Prý pomáhají spíše domácí prostředky jako studené obklady z čajových sáčků, masáže očního okolí atd…a sluneční brýle…:) Podle známé kožní lékařky stačí na oční okolí stejný krém, který používáš na obličej - pokud nejsi alergická…:)

Hm, kafe nepiju, alkohol výjiměčně, vitamíny a pítí vody o to se snažím, bez kšiltovky a slunečních brýlí v létě nevyjdu z domu. Jen ten spánek a únava, to se na mě odrazí hned :(( Chjo. Tak jsem tomu chtěla nějak ještě pomoct.

Ado- ok, omlouvám se, jen jsem se na ty svoje „bicykle“ po třídenním maratonu pacientů, už nemohla dívat :(

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 14:44
katerinka píše:
Kerze píše:

Hm, kafe nepiju, alkohol výjiměčně, vitamíny a pítí vody o to se snažím, bez kšiltovky a slunečních brýlí v létě nevyjdu z domu. Jen ten spánek a únava, to se na mě odrazí hned :(( Chjo. Tak jsem tomu chtěla nějak ještě pomoct.

Ado- ok, omlouvám se, jen jsem se na ty svoje „bicykle“ po třídenním maratonu pacientů, už nemohla dívat :(

Kateřinko, mám stejný problém - když se nevyspím, mám fialové kruhy jako hrom. Žádný krém nikdy nepomohl, leda zaplácat makeupem. Teď jsem četla v časopise, že dělají kůru proti kruhům pod očima pomocí injekcí (jako výplň).Jestli chceš, já ti to najdu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 17.02.08 17:20
janas píše:
katerinka píše:
Kerze píše:

Kateřinko, mám stejný problém - když se nevyspím, mám fialové kruhy jako hrom. Žádný krém nikdy nepomohl, leda zaplácat makeupem. Teď jsem četla v časopise, že dělají kůru proti kruhům pod očima pomocí injekcí (jako výplň).Jestli chceš, já ti to najdu.

Díky moc, ráda si to přečtu, ale do toho bych asi nešla, zas taková tragédie to není :), jen mě to občas štve. Tak já zkusím ještě něco vymyslet.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.08 18:01

Holky, proboha, hlavně si nenechte kolem očí nic píchat !!! Pracovně se setkávám se spoustou lékařů ze všech oborů - je to rizikové. Většina lidí je v pohodě, ale existuje určité %, které reaguje alergicky nebo se zákrok nepovede - pak se to opravdu špatně napravuje…Kdybyste viděly ty fotky, tak pěkně dlouho nespíte…A teď vyšla studie o škodlivosti botoxu - Svět. zdrav. org. uvažuje o jeho zákazu…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 17.02.08 18:11
Kerze píše:
Holky, proboha, hlavně si nenechte kolem očí nic píchat !!! Pracovně se setkávám se spoustou lékařů ze všech oborů - je to rizikové. Většina lidí je v pohodě, ale existuje určité %, které reaguje alergicky nebo se zákrok nepovede - pak se to opravdu špatně napravuje…Kdybyste viděly ty fotky, tak pěkně dlouho nespíte…A teď vyšla studie o škodlivosti botoxu - Svět. zdrav. org. uvažuje o jeho zákazu…

Bych si nic píchat nenechala :),jen říkám, že něco vymyslím a zkusím, koně bohužel kruhy nemaj, že bych to vyzkoušela na nich :)

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 17.02.08 18:16

kruhy pod očima stejně botox neodstraní, ale pomůže plastika dolních víček.Vyzkoušeno na vlastní kůži a velká spokojenost.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 18:33
chava píše:
kruhy pod očima stejně botox neodstraní, ale pomůže plastika dolních víček.Vyzkoušeno na vlastní kůži a velká spokojenost.

Taky bych si nic píchat nenechala ani náhodou - jen že jsem o tom četla, tak pokud to někoho hodně trápí…
Já už jsem se svým vzhledem zcela smířená.
Moje spolužačky si taky nechaly udělat plastiku víček a vandrují do mě, abych šla taky. No jedna říká, že má stále pocit (po roce), že má omazaná víčka lepidlem (jinak to vypadá dobře) a druhá tvrdí, že má každé oko jiné - já to tedy nevidím a taky mám pocit, že to vůbec nepotřebovala - spíš potřebovala zhubnout aspoň o 10 kg. Taky jsem viděla fotky nepovedené operace - dost hrůza!
Nic takového podstupovat nebudu, budu stárnout důstojně - nejsem herečka ani zpěvačka.:lol: Dost na tom, až se člověk dostane do pracek doktorům nedobrovolně!
Jinak Chavo - odvahu obdivuju!

Kateřinko - to bys přece svému koníčkovi neudělala!

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 17.02.08 19:28
janas píše:
chava píše:

Taky bych si nic píchat nenechala ani náhodou - jen že jsem o tom četla, tak pokud to někoho hodně trápí…
Já už jsem se svým vzhledem zcela smířená.
Moje spolužačky si taky nechaly udělat plastiku víček a vandrují do mě, abych šla taky. No jedna říká, že má stále pocit (po roce), že má omazaná víčka lepidlem (jinak to vypadá dobře) a druhá tvrdí, že má každé oko jiné - já to tedy nevidím a taky mám pocit, že to vůbec nepotřebovala - spíš potřebovala zhubnout aspoň o 10 kg. Taky jsem viděla fotky nepovedené operace - dost hrůza!
Nic takového podstupovat nebudu, budu stárnout důstojně - nejsem herečka ani zpěvačka.:lol: Dost na tom, až se člověk dostane do pracek doktorům nedobrovolně!
Jinak Chavo - odvahu obdivuju!

Kateřinko - to bys přece svému koníčkovi neudělala!

Koníček je krasavec, žádnou plastiku na zkrášlení nepotřebuje, možná časem endoprotézu :)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 20:44

Koníčkům se dělá endoprotéza? Já myslela, že když se koňovi něco stane s nohama, tak je to jeho konec.
Jinak se podívej na www.marianne.cz je tam video, pořízené při zákroku na očních kruzích. Stojí to 7750 Kč.
Měly bychom se přesunout na neparfémovou kecárnu, ať se Ada nezlobí, že jí tu děláme binec v tématech.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.02.08 22:01

Jestli chcete rozvíjet téma plastických operací, tak určitě šup do Neparfémové kecárny, jsem si jistá, že to bude zajímat víc lidí :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome lenana
Nováček 2 příspěvky 17.02.09 20:54

Ahooj, nemáte někdo zkušenosti s produkty na výživu řas a obočí od TALIKY? v katalogu jsem viděla, že je k vyživení řas krém, ale i gel… Tak co je lepší :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist