Krémy na zpěvnění, nebo vypnutí poprsí....

Klokan 17.02.10 14:39

Krémy na zpěvnění, nebo vypnutí poprsí....

Používáte, jak často? :P

Fungují?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Evelina 17.02.10 14:47

Používám, ale nemyslím, že by nějak výrazně pomáhaly. akorát zlepší vzhled pokožky.
Chci vyzkoušet ještě nějaké dražší (zatím jsem používala takové jako dermacol, avon..,) - jmenovitě Thalgo a Bustyceutical. Zatím na ně šetřím :lol:

melisaa 17.02.10 15:12

Měla jsem od Dermacolu a kůže byla jako dětská prdelka, ale to je asi tak všechno :mrgreen:

evik77 17.02.10 15:14

Taky jsem zkusila, ale ten efekt je nepatrný. Na reklamy, prosím, nevěřte. Je to jen tahání peněz z kapes. Chce to cvičit. A v případě hodně špatné „situace“ kontaktovat plastického chirurga… Toť můj názor.

Maty 17.02.10 15:23

Myslím si,že tyhle krému fungují spíše ve smyslu prevence.Sama je používám několik let,ale v podstatě je jedno jestli je to zpevnující krém nebo klasický na obličej,vyživu­jící,hydratač­ní..
důležité je týdně peeling,nevys­tavovat se zbytečně slunci,cvičit a mazat,mazat,mazat..
Ted po dvou dětech se mi ta péče zúročila :mrgreen:

emily 17.02.10 16:19

čítala som chválu na Clarins, tiež uvažujem o kúpe :roll:

Lilian 06.02.11 12:55

Vždycky jsem chtěla krém od Avonu na zpevnění poprsí.Myslela jsem si, že to pomůže, tak jako mi pomohl krém taktéž od Avonu proti celulitidě(ale jak přestanete mazat, opět se objeví) No a když ho mám, tak ho bohužel nepoužívám.. :(

chavah 06.02.11 14:26

jsi mladá slečna, Tobě to ještě musí držet samo od sebe.

Lilian 06.02.11 14:56

To sice ano, ale když jsou prsa větší, tak to je pak trochu problém… :( A s přibývajícima rokama se to bude zhoršovat… :cry:

Renama 06.02.11 20:34

Prosím vás, kdyby jste náhodou některá věděla, který krém zpevní a zvedne povolené a ochablé (už jen né gravitační silou) větší pětky tak mi to laskavě napište do SZ! :mrgreen: Děkuji.

melisaa 06.02.11 20:39

A kdyby někdo věděl, jaký krém udělá z nulek aspoň dvojky, prosím taky SZ.. :lol:

pipisek 06.02.11 22:20
RENAMA píše:
Prosím vás, kdyby jste náhodou některá věděla, který krém zpevní a zvedne povolené a ochablé (už jen né gravitační silou) větší pětky tak mi to laskavě napište do SZ! :mrgreen: Děkuji.

A pak to můžeš přeposlat mě, ano? I já vlastním větší poprsí a po 2 kojeních to není žádná krása, do čtyřicítky pár let :roll: více netřeba dodávat :bang:

atyzek 07.02.11 17:44

Krémy jsem nezkoušela, myslím že to je plýtvání peněz, ale zjistila jsem že určitými cviky se dá ovlivnit a jemně pozvednout menší poprsí. Takže od dvojek výše to bude už asi jen na plastickou operaci 8)

Kačaba02 08.02.11 15:53

Holky,až budete zvedat ty pětky,taky se hlásím…ale jedině nechirurgicky!!:-) :P :lol:

pavlakr 09.03.11 09:03

Mám vyzkoušené tyto dva krémy a můžu říct, že se mi zdá, že se mi o něco prsa zpevnila. Pleť je krásně hebká. Tak vyzkoušejte.
Lierac BUST LIFT SPRAY TENSEUR Vyhlazující zkrášovadlo na prsa

Lierac BUST LIFT CRÈME MODELAGE Zpevňující péče Anti-Age

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist