KRIZE, POMOC! Po ničem netoužím...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.02.11 21:16
KRIZE, POMOC! Po ničem netoužím...

Lidi, mám parfémovou krizi.
Nakoupila jsem si hromadu kravin, ztratila jsem parfémové cíle a nic mě už „nebaví“. Nebaví mne ani odstřiky, pár jsem si jich objednala, ale jsem je pořádně nevyzkoušela…
Chtěla bych nějakou niche nebo limitku, něco, co se blbě shání, abych měla „zábavu“, ale pořádně je neznám, jsem nevyhraněná, tak mám pocit, že jsem dosáhla svého parfémového vrcholu.
Pojedu na ten veletrh, tak nechci nic moc nakupovat, tam se mi určitě bude líbit všechno, ale přece ten čas musím nějak přežít, ne?
Nejsou ještě dostupné ani žádné novinky v mých oblíbených značkách (DKNY, Hermés), po kterých byl mohla slídit…
Co dál? :conf:

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

barbucha  16.02.11 21:28

Bodejť bys měla nějaký cíle, když nakupuješ napravo nalevo jak smyslů zbavená, jak ti tak koukám na poličku :mrgreen:

Až si koupíš i to, „co se blbě shání“, budeš na tom furt stejně…dej si za úkol třeba najít něco , co se k tobě nejlíp hodí, budeš mít na pár let vystaráno :twisted:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.02.11 21:32

To je normální parfémové vyhoření, které máme občas každá a takových témat je tady už několik…to přejde, že se budeš divit… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.02.11 21:33

Ke mně se hodí všecko, kromě angela a aliena. :D

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 16.02.11 21:35

Tenhle stav jsem už párkrát zažila.. Trval maximálně několik dní :mrgreen: .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.02.11 21:36

JJ, několik dní do výplaty… :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.02.11 21:41

No to ne, já bych nakupovala, až bych brečela, ale nemám CO!

Fleur  16.02.11 21:46

Ada měla na toto téma výstižný článek přímo na webu (ovšem má počítačová gramotnost už nesahá tak daleko, abych ho promptně vyhledala a odkázala na něj). Dokud nezačínáš lhostejně rozprodávat nasyslené zásoby, krize ještě nekulminuje.

janali
Nevyléčitelná závislačka 1537 příspěvků 16.02.11 21:51
Tigra píše:
Ke mně se hodí všecko, kromě angela a aliena. :D

ja to riešim nakupovaním vzoriek… vlastne tak som sa k tej celej parfumovej mánii dostala. a keďže najlepšie sa zháňajú vzorky nikoviek, aspoň mám istotu, že nestrelím úplne vedľa… a keby aj, je to vždy iba 1 až 2 ml

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.02.11 21:53
Fleur píše:
Ada měla na toto téma výstižný článek přímo na webu (ovšem má počítačová gramotnost už nesahá tak daleko, abych ho promptně vyhledala a odkázala na něj). Dokud nezačínáš lhostejně rozprodávat nasyslené zásoby, krize ještě nekulminuje.

Našlááááááá :banana:

http://arome.cz/index.php?…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.02.11 21:54
Fleur píše:

Aneb " Kolik stupňů má šílenství? "

http://www.arome.cz/index.php?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 16.02.11 22:15

Tak je to dobrý. Jsem stále ve 4. fázi :twisted: .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.02.11 22:17

No právě že jsem kamárádce nabídla jednu vytouženou vůni a dvě jsem už vyměnila, což bych dřív nikdy neudělala…

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 16.02.11 22:43
Tigra píše:
No to ne, já bych nakupovala, až bych brečela, ale nemám CO!

Z dostupné voňavé sítě již také nemám mnoho co nakupovat. Buď jsem vůni měla, nebo vyzkoušela, nebo mám. A novinky zdaleka ne vždy osloví. I takovou Chantal Thomas (nožka s punčoškou) jsem měla asi před šesti lety. Dnes jsem byla v Sephoře, pár vůní vyzkoušela, nebo revyzkoušela, ale vůbec nic mne nezaujalo. Nicméně poslední dobou mne několik vůní okouzlilo, buď jsem si je pořídila, nebo putovali do tužebníku. Nejhorší je, že otevřu koupelnu, přehlédnu parfémy co mám a zděšeně prchám, že se nemám čím navonět. Je to rozmařilost, rozmazlenost, zhýralost… ale taky radost a přiznejme si, těch radostí je v životě zatraceně málo. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 16.02.11 23:22

Já bych prodávala…je to taky dobrá zábava, pěkně se ti pročistí polička i hlava :D

Jde jen o to, udělat ten první krok :P

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist