Krize v rozhodovani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.05.09 17:02
Krize v rozhodovani

Tohle tema tu jeste myslim neni, nebo jo? Rekla bych ze by ho urcite par z nas rado vyuzilo..

tak ja zacnu.

Momentalne mam docela dost masazi, sice me z toho boli cely telo, ale taky mam diky tomu dost penez, a chtela jsem si udelat radost. Prvni co, chtela bych odstrik Vol de Nuit Evasion, a zda se, ze ho vsechny co ho maji nabizi za 400. Tak ted premyslim, jestli si ho koupim od jedne spolecne s Chant d'Aromes, nebo od druhe spolecne s Parure :lol: nebo jestli koupim vsechny tri nejak od obou..
Nejhorsi je, ze jsem planovala spis koupit konecne celou flasku neceho (bud Eau Suave nebo Yuzu ab Irato od PG, ktera je ale asi uz moc draha :( ), tak ted fakt nevim.. na flasku + vsechny odtriky mit nebudu..

poradte :lol: jak z toho ven?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.05.09 17:04

Tak záleží, co chceš nejvíc. Já bych asi brala odstřiky, protože je lepší jich mít více než flašku něčeho jednoho. Konkrétně já bych asi byla pro ten vol de nuit s parure, to zní dobře :lol:

ale samozřejmě záleží na tobě. :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 23.05.09 17:05

Kup si flašku, prodej pár odstřiků a za ty pořid' vytoužené odstřiky. A je to. :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.05.09 17:06

no jenze kdyz koupim flasku tak treba prodam par odstriku a budu mit i na ty odstriky.. jenze to prave nikdy dopredu nevim, jestli ty odstriky prodam :lol:

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 23.05.09 17:06

Hmm, a Parure zrovna zkouším… Líbí!!!

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.05.09 17:08
WildOrchid píše:
no jenze kdyz koupim flasku tak treba prodam par odstriku a budu mit i na ty odstriky.. jenze to prave nikdy dopredu nevim, jestli ty odstriky prodam :lol:

To chce křišťálovou kouli, tu pořiď nejdřív! :mrgreen:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.05.09 17:10
Albeni píše:
WildOrchid píše:
To chce křišťálovou kouli, tu pořiď nejdřív! :mrgreen:

Tu uz mam :lol: ale ta mi toho moc nerekne, je tajnustkarska. Mimochodem, zrovna se v ni odrazi miniaturka vintage Magie noire

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.05.09 17:12

Takhle ty :lol: :lol: Tak to fakt nevím. Budeš to muset nějak rozseknout sama, věřím že je to těžký vnitřní boj :D ale ta parure a vol de nuit by byla pěkná dvojka. Hezky to dohromady zní :D

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 23.05.09 17:28

..já bych, kdybych měla na to, koupit si něčeho jó dobrýho, co se mi dost líbí, celou flašku,
tak jí koupím!!!
Na odstřiky se někde vyhrabe vždycky!..,
kdežto aby se sešlo dost peněz a možnost uvalit je,
to asi nění pokaždý?… :roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ambrožová Lenka  23.05.09 17:30

Holka, tento vnitřní boj svádím velmi často. :( A také asi neporadím, ale přikláněla bych se k odstřikům :D

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.05.09 17:30

Já si v takovýchto případech obvykle hodím korunou.

(A pak obvykle udělám opak toho, co mi padlo.)

(A pak toho obvykle lituju.)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 23.05.09 18:58
wild orchid:

Taky zrovna přemýšlím.-.. Terracotta, či Yvresse?! Yvresse mám teď odstřik a zamilovala jsem se, do Terracoty zase podle vzorečku (ale nemůžu najít slušnou cenu, u Yvresse ano)

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 23.05.09 19:24

Dala bych přednost celé flašce, na odstřiky moc nejsem.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 23.05.09 19:31

Taky bych si asi koupila celou láhev, když už by se mi něco tak líbilo, chtěla bych toho mít co nejvíc :wink: . Řeším teď podobné dilema - koupit 30 ml odstřik Eau Premiere nebo celou láhev? Zatím teda ještě nevím, ale vidím to spíš na tu flašku :D

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 23.05.09 19:46

tak kdyz jsou penize, neni proc vahat, originalni baleni je originalni baleni.
Ja si ale zatim vune teprve vybiram, a co jsem zjistila, vzorek nemusi mit az tak vypovidajici hodnotu. Radsi tedy chci vic vuni v odstriku nez jednu ve velkem baleni - proto bych i z toho jednoho baleni rozprodavala odstriky, az by mi zbylo tak 20-30ml, to je pro zacatek idealni :)

No, takze jsem se rozhodla pro odstriky, flaska (i) Eau Suave musi pockat.. zatim ji tu ani nikdo poradne nechvalil, tak kdo vi, treba jsem skoro jedina komu se libi a nespotrebovala bych ji.
Jen doufam ze mi ji na Parfemy-de-luxe nevyprodaji do te doby.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist