Která vůně to může být?

klubko 16.09.08 10:30

Která vůně to může být?

Holky, další detektivní akce :) Kolegyně přišla do práce s naprosto úžasnou vůní. Je jemně kořeněná, sušší, lehce do sladka, cítím tam podtón hořké čokolády, nebo spíš hořkého kakaa. Má to doma a neví, jak se to jmenuje! Pro případ, že bych nevydržela do zítra, kdy mi poví jméno toho zázraku, se ptám vás :) Vodítkem bude tvar flakónku, prý vypadá jak Cašmir a barva je podobná. Neví ani značku, prý to není „nic známého“. Takže zřejmě žádné zvučné jméno, ale to tady nic neznamená :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Dejna 16.09.08 10:43

Mira Bai? Flakon by odpovídal, vůni bohužel neznám, ale podle Ady popisu by mohla…

16.09.08 10:46

Mira Bai má úplně tvarově jiný flakon, ta to nebude.

Oleka 16.09.08 10:46

Elixir des Merveilles Hermes ? Flakon sice není moc podobný, ale je také kulatý :), nebo Missoni, ale to je už maloparvděpodobné.
Nebo nějaký z Wich ? - ten flakon by se vzdaleně hodil, ale vůně - asi ne.

klubko 16.09.08 10:48

Musí to být něco, co se dá zakoupit v kamenné parfumerce, Sephora, Marionnaud, Fann, Douglas :) Nejvíc nakupuje v Sephoře, vždy přijde, řekne, jaká ta vůně má být a nechá se obskakovat :) Flakón je prý hodně podobný Cašmir.

Irena 16.09.08 12:11

Suchá kakaová kořenitá je Obsession, původní flakón je nízký, kulatý, s kulovitým vrškem, tekutina medová.

Naja 16.09.08 12:27

No co to je, když neví, čím se pajcuje :P :?: A proč si vůni nenosí s sebou do práce :?: Zásadní nedostatek, bylo by po starostech, že? :lol: :lol: :lol:

klubko 16.09.08 12:27

Myslím, že mluvila o něčem novějším. Obsession to určitě není, to bych nevydýchala :)

klubko 16.09.08 12:28
naja píše:
No co to je, když neví, čím se pajcuje :P :?: A proč si vůni nenosí s sebou do práce :?: Zásadní nedostatek, bylo by po starostech, že? :lol: :lol: :lol:

Taky si říkám :) Ale ona má tu vlastnost, že na ní všechny vůně drží celý den, fakt.

Ada 16.09.08 13:12

Flakonek jako Casmir? A barva nemusí být stejná? Potom jedině - ó hrůzo! - Showtime :lol:

klubko 16.09.08 13:15

Ne, ten to není, to bych nevydýchala spíš :D Právě že barva má být taky podobná Cašmir. Já už taky nevím, ach jo. Vidím to po práci na návštěvu Chodova, ať mám čisté svědomí :)

Oleka 16.09.08 13:20
klubko píše:
Ne, ten to není, to bych nevydýchala spíš :D Právě že barva má být taky podobná Cašmir. Já už taky nevím, ach jo. Vidím to po práci na návštěvu Chodova, ať mám čisté svědomí :)

Klubko, vidím že do zítra to nevydržíš :wink: :D

PetraSK doma 16.09.08 13:20

dievčatá, my sa ale vieme vytrápiť čo? :D

klubko 16.09.08 13:25

Nemohu to vydržet, opravdu :( I když ji třeba nenajdu, alespoň si začichám :)

PetraSK doma 16.09.08 13:38

pátram v mysli, asi to bude niečo drogérkové, tvarovo ma napadol jedine Mexx ten prvý, ale ten mi príde svieži, hoci cítim tam škoricu, ďalej ma napadol Davidoff Good Life

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist