Které řady limitek a odnoží vám lezou nejvíc na nervy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.05.07 20:56

Vcelku proti limitovaným edicím a různým odvozeným verzím parfémů nic nemám. Člověk si občas říká, kdyby tam bylo víc těch citrusů, aby se to dalo nosit i v létě, nebo kdyby tak víc vypíchli to dřevo. Ale ježí se mi chlupy z turborychlosti, s jakou někteří výrobci chrlí další a další letní verze označované jen debilním dodatkem „Summer 200ד a ždímají úspěšné vůně do mrtě (nebo i neúspěšné ve snaze vytřískat něco aspoň z limitek). (Proč vlastně ještě není žádná limitovaná edice od Light Blue? :| )
Pytlík uhlí za nejhorší bordel v limitkách a neúnavnou výrobu dalších ode mě získává Issey Miyake. Zrovna se snažím doplnit do databáze obrázky a tolik natlakované frustrace jsem v sobě už dlouho neměla. Isseyi, vyhoď už toho kr…a, který u vás vymýšlí názvy, fakt :mad:

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 05.05.07 20:59

Escada - For Ever.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 05.05.07 22:09

Všechny, kašlu jim na ně ! Je tolik jiných krásných vůní, které ještě neznám.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 06.05.07 19:31

Escady. A vsetky ostatne.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.06.07 19:30

Donna Karan DKNY Delicious Night, Ralph Lauren Polo Explorer ~ new fragrances
Posted by Robin on 29 June 2007

Donna Karan DKNY Delicious Night perfumeDonna Karan will introduce DKNY Delicious Night this October. The „sexy floriental“ fragrance…

…opens with frozen pomelo, crushed ginger and a chilled blackberry martini accord. The heart features purple freesia, night-blooming orchids, satin jasmine petals and purple iris. The scent's drydown is of molten amber, incense, myrrh extract, patchouli and velvet vetiver.

Donna Karan Delicious Night will be available in 50 and 100 ml Eau de Parfum…

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.06.07 20:50

Doufám, že flakon bude černé jablko :rolleyes:

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 06.08.07 14:12

Vůbec nemusím všechny Escady, CK Summer I až nekonečno a Issey Miyake. Naštěstí mě tyhle vůně vůbec neberou, takže mě tohle šílenství míjí. Jo a ještě Givenchy Very irresist., to taky ne ne :-(

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 06.08.07 17:40

Mně dosti vytáčejí Eternity,ten nekonečný seriál a přitom tu vůni vlastně ani neznám,ale nneí mi sympatická už napohled.Je načase,abych ji vyzkoušela a nepomlouvala ji bez příčiny.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 19.08.09 22:30

Nic proti limitkám nemám, líbí se mi i řada Very Irresistible od Givenchy i řady CK, i když je jich opravdu hodně, ale každé voní jinak…a navíc, kdo má furt vymýšlet nové a nové flakony? A když je vůně hezká, tak co…

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 19.08.09 22:36

debil Kenzo by tiez uz mohol prestat s tymi makovymi flakonmi :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 19.08.09 22:50

Mně leze na nervy Calvin Klein a věčné rok co rok Eternity a Euphoria na sto způsobů :lol: a k tomu ještě můžu přidat One, v tom už se pomalu nevyznám, co je co.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 19.08.09 23:18
Ada píše:
Vcelku proti limitovaným edicím a různým odvozeným verzím parfémů nic nemám. Člověk si občas říká, kdyby tam bylo víc těch citrusů, aby se to dalo nosit i v létě, nebo kdyby tak víc vypíchli to dřevo. Ale ježí se mi chlupy z turborychlosti, s jakou někteří výrobci chrlí další a další letní verze označované jen debilním dodatkem „Summer 200ד a ždímají úspěšné vůně do mrtě (nebo i neúspěšné ve snaze vytřískat něco aspoň z limitek). (Proč vlastně ještě není žádná limitovaná edice od Light Blue? :| )Pytlík uhlí za nejhorší bordel v limitkách a neúnavnou výrobu dalších ode mě získává Issey Miyake. Zrovna se snažím doplnit do databáze obrázky a tolik natlakované frustrace jsem v sobě už dlouho neměla. Isseyi, vyhoď už toho kr…a, který u vás vymýšlí názvy, fakt :mad:

Zrovna dneska jsem kamsi chtěla napsat o tom letošním magnoliovém Žadóru (že na mně smrdí) a musela jsem si vyhrabat na fragrantice, že je to J'Adore L'Eau Cologne Florale nebo tak nějak. Tyhle salámové názvy mě vytáčí - Eau de Vanilka Letníverze Promladéslečny Lajt end šajny Romantický vánek je na utržení uší u samého zadku. Když už flankery, tak radši Eau de Vanilka 2001-9.
Ex Floribus Vinis (přidat příležitostně do databáze) je instutuce inžinýrského typu, přesně pro nás blbce. Jejich vůně se jmenujou 1, 2, 3, 4, 5 a 6.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 20.08.09 07:49

Vadí mi limitky a dost mě mrzí, že k tomu mají tendence i kvalitní značky…
Vůně od Kenza bývají originální, ale „maková pole“ a „leopard“ (L'Eau par…) mi lezou na nervy.
Mám snad já víc pokusů na život? Prostě jedu a dělám… žít si „svatbu“, „svatbu v létě“, „svatbu extrém“, „svatbu night“… dost divný.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 20.08.09 08:05

Nejvic mi vadi ty u Guerlaina. Gucci a CK at si rozreduji, co chteji, v konecnem dusledku jsou to na parfemovem trhu jen rychlokvasky (se vsi uctou). Ale odnozovat Guerlain, to je svatokradez.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.08.09 08:29

Dívám se na to tak, že odlehčené verze některých vůní jsou předstupínkem pro ty, kdo si na originály netroufnou, tak ať mají nějaký mezistupeň mezi svou letní polívačkou a pořádným parfémem. Já bych třeba vůbec nemohla nosit klasický Paris , ale ty jeho jarní limitky se mi líbí velmi (a ne a ne zlevnit… :twisted: ). Totéž mám s Vol de Nuit , ale Vol de Nuit Evaision , to už by šlo…
Některé odlehčené verze jsou velmi povedené - Par Amour Tujours , některé strašné - pro mě odlehčené Addicty.
Takže já bych to zas tak nezavrhovala. Vždyť ty Escady se prodávají výborně, puberťačky je sbírají, pokud vím, dostávají k nim plážové tašky a osušky a už se těší na na nové příští rok. Jak jsme se tady shodli - důležité je, že lidé používají aspoň nějaký parfém, třeba kočky postupně přeskočí na něco zajímavěhšího… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist