Které tři nej vůně byste vybraly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leda  23.05.07 09:20

Když tak koukám co je kolem nových parfémků, těžko se mi odolává a nejraši bych všechna ta voňavá lákadla měla doma.Bohužel nejsem zrovna milonář a potřebuju horu dalších nezbytně důležitých) věcí, tak mám dotaz kdyby jste měly omezené finanční možnosti a mohly mít doma jen 3 parfémy, které by jste vybraly?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 09:41

Pro mě je to, obávám se, nerealizovatelné :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Leda  23.05.07 09:55

To jsem si myslela:-)

Tana  23.05.07 09:58

Tak, když by to nešlo jinak než tři parfémy, moje nej jsou CK Eternity, N.R. Love in Paris a od Gresu Cabotine. Momentálně nejvíc miluji Love in Paris. Ta je fakt nádherná. Díky Adině recenzi jsem si ji před měsícem koupila naslepo a super.

Leda  23.05.07 10:08

Mě by chyběl Victorias Secret Pink, Un Jardin sur le Nil, Lacoste pour Femme ( ale tu svoji NEJ vůni stále hledám…a zatím nenacházím)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 11:23

U mě se to pořád mění… ještě před rokem bych přísahala na lehké ovocenky a teď se mazlím s L'Heure Bleue a nově Parfum Sacre a toužím po kadidlovém Lutensovi, co dodat :)

eva  23.05.07 11:37

u mě se to taky neustále mění:-) Momentálně nej 3 parfémy: London Burberry (2006), Sea and Sun in Cadaques, Aqua Allegoria Grosellina/Man­darine…a Mania Summer. 3 je pro mne už opravdu málo:-)))

Nela
Znalkyně 290 příspěvků 23.05.07 12:17

3 parfémy … to je hodně málo, ale budiž dokážu si představit, že bych měla jen tři, ovšem pak by se musely neustále obměňovat :)) Když jen 3 tak bych chtěla od každého něco z následujících kategorií :
1. NĚCO mírně elegantního, za co se člověk nemusí stydět v třeba divadle :) to bych vybírala asi mezi Chanel Chance, 24, Faubourg Eau Delicaté, Bvlgari Blv Notte
2. NĚCO vonící lehce mýdlově prostě připomínající čistotu - tady by momentálně vedla jednoznačně Bvlgari BLV
a za 3. NĚCO bezstarostného náladového - L´Artisan Mimosa Pour Moi nebo osvěžujícího - DKNY :))

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.05.07 12:54

Radsej by som umrela! :P

Mozno keby som mohla mat 5, tak by to boli La Chasse, Apres L`Ondee, Shalimar, Parfum Sacre a Cabochard. Ale taku askezu by som nevydrzala viac ako 5dni.

Ada, to si presla poriadnou transformaciou! Co povies na Parfum Sacre?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 23.05.07 13:35

Leda: neposlala by si malicku vzorku Un Jardin…Nilu? Nemozem sa k nej dostat, dlho ma laka…Aj na vymenu. Napis do odkazovaca, alebo na mail, keby cosi…:-)))) Dik.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Leda  23.05.07 14:09

Estelle.Ráda zašlu,teď už mám po dně, ale budu mít novou příští týden, tak když vydržíš:-)

Garfield  23.05.07 14:21

Ehm:-)Asi nejsem správný parfémomilec, ale momentálně mám jen dva a používám jeden:-)kdybych si mohla koupit tři tak: 1)Un Jardin Sur Le Nil 2)Nina Ricci- Les Belles Liberty Fizz 3)a třetí bych si nechala jako rezervu pro lásku na první počuch;-)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 14:36

Benvenuta: já procházím spíš vlnama :) Aldehydová vlna, kadidlová vlna, mimózová, taky gardéniová už tu byla, citrusová… každou chvíli se to mění :)

Parfum Sacre je držák a lahůdka. Asi bude chvíli trvat, než si v něm troufnu ven, ale to jsem si kdysi s Arpegem taky netroufla a teď už jo. I mojí mámě se líbil. Ale ona má ráda skoro všechno, co vydrží a není to příliš sladké.
Přivezla jsem jí ho ukázat, sama jsem měla lehce navoněnou jednu ruku a flakón jsem jí podávala se slovy, ať aplikuje opatrně. Takže na sebe, velmi opatrně mačkajíc stříkátko, nanesla čtyři mohutné střiky, zatímco já jsem jen bezmocně a zděšeně třeštila oči. Podotýkám, že mám EdP. Kdyby moji matku v jejích lepších dnech potkala nějaká milovnice Light Blue, asi by omdlela :)

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 23.05.07 15:31

ja by som si vybrala jednu ťažšiu /večernú/ - to by bol Joop! Femme, potom jednu do práce a na rande - Burberry´s Weekend a na leto a osvieženie - YSL In Love Again-pôvodnú verziu v zelenej krabičke.

Medzi nami-dúfam, že niečo také sa mi nikdy nestane, že by som mala mať iba 3 parfémiky :))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.05.07 19:13
Ada píše:
Parfum Sacre je držák a lahůdka. Asi bude chvíli trvat, než si v něm troufnu ven, ale to jsem si kdysi s Arpegem taky netroufla a teď už jo. I mojí mámě se líbil. Ale ona má ráda skoro všechno, co vydrží a není to příliš sladké.
Přivezla jsem jí ho ukázat, sama jsem měla lehce navoněnou jednu ruku a flakón jsem jí podávala se slovy, ať aplikuje opatrně. Takže na sebe, velmi opatrně mačkajíc stříkátko, nanesla čtyři mohutné střiky, zatímco já jsem jen bezmocně a zděšeně třeštila oči. Podotýkám, že mám EdP. Kdyby moji matku v jejích lepších dnech potkala nějaká milovnice Light Blue, asi by omdlela :)

Parfum Sacre sa jej nezda sladky?
4 spreje PS, to by ma zabilo. Naschval som si obstarala odstrek v roll-on flaske. Aj ja mam EDP. Neboj sa v nom ist von, ale v horucave radsej nie.
Tvoja mama nie je ziadna trocharka, ze? :)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist