Které tři nej vůně byste vybraly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leda  23.05.07 09:20

Když tak koukám co je kolem nových parfémků, těžko se mi odolává a nejraši bych všechna ta voňavá lákadla měla doma.Bohužel nejsem zrovna milonář a potřebuju horu dalších nezbytně důležitých) věcí, tak mám dotaz kdyby jste měly omezené finanční možnosti a mohly mít doma jen 3 parfémy, které by jste vybraly?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 09:41

Pro mě je to, obávám se, nerealizovatelné :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Leda  23.05.07 09:55

To jsem si myslela:-)

Tana  23.05.07 09:58

Tak, když by to nešlo jinak než tři parfémy, moje nej jsou CK Eternity, N.R. Love in Paris a od Gresu Cabotine. Momentálně nejvíc miluji Love in Paris. Ta je fakt nádherná. Díky Adině recenzi jsem si ji před měsícem koupila naslepo a super.

Leda  23.05.07 10:08

Mě by chyběl Victorias Secret Pink, Un Jardin sur le Nil, Lacoste pour Femme ( ale tu svoji NEJ vůni stále hledám…a zatím nenacházím)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 11:23

U mě se to pořád mění… ještě před rokem bych přísahala na lehké ovocenky a teď se mazlím s L'Heure Bleue a nově Parfum Sacre a toužím po kadidlovém Lutensovi, co dodat :)

eva  23.05.07 11:37

u mě se to taky neustále mění:-) Momentálně nej 3 parfémy: London Burberry (2006), Sea and Sun in Cadaques, Aqua Allegoria Grosellina/Man­darine…a Mania Summer. 3 je pro mne už opravdu málo:-)))

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 23.05.07 12:17

3 parfémy … to je hodně málo, ale budiž dokážu si představit, že bych měla jen tři, ovšem pak by se musely neustále obměňovat :)) Když jen 3 tak bych chtěla od každého něco z následujících kategorií :
1. NĚCO mírně elegantního, za co se člověk nemusí stydět v třeba divadle :) to bych vybírala asi mezi Chanel Chance, 24, Faubourg Eau Delicaté, Bvlgari Blv Notte
2. NĚCO vonící lehce mýdlově prostě připomínající čistotu - tady by momentálně vedla jednoznačně Bvlgari BLV
a za 3. NĚCO bezstarostného náladového - L´Artisan Mimosa Pour Moi nebo osvěžujícího - DKNY :))

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.05.07 12:54

Radsej by som umrela! :P

Mozno keby som mohla mat 5, tak by to boli La Chasse, Apres L`Ondee, Shalimar, Parfum Sacre a Cabochard. Ale taku askezu by som nevydrzala viac ako 5dni.

Ada, to si presla poriadnou transformaciou! Co povies na Parfum Sacre?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 23.05.07 13:35

Leda: neposlala by si malicku vzorku Un Jardin…Nilu? Nemozem sa k nej dostat, dlho ma laka…Aj na vymenu. Napis do odkazovaca, alebo na mail, keby cosi…:-)))) Dik.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Leda  23.05.07 14:09

Estelle.Ráda zašlu,teď už mám po dně, ale budu mít novou příští týden, tak když vydržíš:-)

Garfield  23.05.07 14:21

Ehm:-)Asi nejsem správný parfémomilec, ale momentálně mám jen dva a používám jeden:-)kdybych si mohla koupit tři tak: 1)Un Jardin Sur Le Nil 2)Nina Ricci- Les Belles Liberty Fizz 3)a třetí bych si nechala jako rezervu pro lásku na první počuch;-)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 14:36

Benvenuta: já procházím spíš vlnama :) Aldehydová vlna, kadidlová vlna, mimózová, taky gardéniová už tu byla, citrusová… každou chvíli se to mění :)

Parfum Sacre je držák a lahůdka. Asi bude chvíli trvat, než si v něm troufnu ven, ale to jsem si kdysi s Arpegem taky netroufla a teď už jo. I mojí mámě se líbil. Ale ona má ráda skoro všechno, co vydrží a není to příliš sladké.
Přivezla jsem jí ho ukázat, sama jsem měla lehce navoněnou jednu ruku a flakón jsem jí podávala se slovy, ať aplikuje opatrně. Takže na sebe, velmi opatrně mačkajíc stříkátko, nanesla čtyři mohutné střiky, zatímco já jsem jen bezmocně a zděšeně třeštila oči. Podotýkám, že mám EdP. Kdyby moji matku v jejích lepších dnech potkala nějaká milovnice Light Blue, asi by omdlela :)

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 23.05.07 15:31

ja by som si vybrala jednu ťažšiu /večernú/ - to by bol Joop! Femme, potom jednu do práce a na rande - Burberry´s Weekend a na leto a osvieženie - YSL In Love Again-pôvodnú verziu v zelenej krabičke.

Medzi nami-dúfam, že niečo také sa mi nikdy nestane, že by som mala mať iba 3 parfémiky :))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.05.07 19:13
Ada píše:
Parfum Sacre je držák a lahůdka. Asi bude chvíli trvat, než si v něm troufnu ven, ale to jsem si kdysi s Arpegem taky netroufla a teď už jo. I mojí mámě se líbil. Ale ona má ráda skoro všechno, co vydrží a není to příliš sladké.
Přivezla jsem jí ho ukázat, sama jsem měla lehce navoněnou jednu ruku a flakón jsem jí podávala se slovy, ať aplikuje opatrně. Takže na sebe, velmi opatrně mačkajíc stříkátko, nanesla čtyři mohutné střiky, zatímco já jsem jen bezmocně a zděšeně třeštila oči. Podotýkám, že mám EdP. Kdyby moji matku v jejích lepších dnech potkala nějaká milovnice Light Blue, asi by omdlela :)

Parfum Sacre sa jej nezda sladky?
4 spreje PS, to by ma zabilo. Naschval som si obstarala odstrek v roll-on flaske. Aj ja mam EDP. Neboj sa v nom ist von, ale v horucave radsej nie.
Tvoja mama nie je ziadna trocharka, ze? :)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist