Které vůně rychle tmavnou nebo se kazí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.09.09 14:56
Které vůně rychle tmavnou nebo se kazí

Tak některé už mám rok a půl i v odstřicíh a jsou zcela v pořádkui a nikterak nemění barvu - některé naopak rychle tmavnou - šíleně rychle Armani Diamots všechny verze - do 2 týdnu je hnědý, pak Fragile Edt - stačí týden na světle, Angel jde na světle rychle do zelené barvy místo aby byl krásně modrý taktéž všechny ostatní modré Mugllerovky - pak tmavne přirozeně Addict - nový je průhledný světlounce modrý, Hypnotic Poison jde do červena - nový je bílý, Lolita L z průhledna jde do hněda, většina takto tmavých vůni podle mého nosu zpudrovatí ale nejsou zkažené.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 24.09.09 15:13

Ta Lolita L mi ztmavla opravdu hodně rychle, ale vůně se nezměnila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.09.09 15:24

Gloria Vanderbilt taky hodně tmavne (aniž by se kazila.)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ambrožová Lenka  24.09.09 15:28

Tak toto vše mohu potvrdit. Lolita L mi také hodně ztmavla, také Givenchy Amarige Mariage, když jsem ji koupila, byla světlounce čajová, cca po roce, hodně tmavá, hnědá. To samé Alien, ze světle fialové je hodně tmavě fialový. Všechny parfémy voní dobře, rozhodně nejsou zkažené.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 24.09.09 15:29

…i Organza, mám teď novou a je světlounká, ale i když ta moje první už byla hodně tmavá, voněla pořád krásně. Tmavla tak nějak pomaloučku a nenápadně, že jsem si myslela, že už jsem ji takovou koupila a to byla zavřená ve tmě…barva se mění, kvalita vůně zůstává :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ambrožová Lenka  24.09.09 15:35

Jasně, vůničky tmavnou i ve tmě. Já je mám ve skříni, kam k nim světlo nemůže a stejně ztmavnou. S Organzou jsem to měla také tak a o Addictu a jeho barvě ani nemluvě, na toto téma tu bylo celé vlákno.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 27.09.09 12:20

Máte někdo zkušenost se Shalimarem a Eau de Shalimarem? :?: :arrow: U těchto dvou se mi zdá, že také tmavnou, především Eau. Ten už mám v odstřiku úplně tmavě hnědý, ale stále voní stejně.
Jinak Hypnotic mi v odstřiku jemně růžový a vůně také stále stejná.
Když jsem kupovala celý flakon Tendre Jasmin, na krabičce bylo upozornění, že případná změna barvy parfému, ke které může časem dojít, není na závadu vůně. :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 27.09.09 13:47
Dalia píše:
Máte někdo zkušenost se Shalimarem a Eau de Shalimarem? :?: :arrow: U těchto dvou se mi zdá, že také tmavnou, především Eau. Ten už mám v odstřiku úplně tmavě hnědý, ale stále voní stejně.
Jinak Hypnotic mi v odstřiku jemně růžový a vůně také stále stejná.
Když jsem kupovala celý flakon Tendre Jasmin, na krabičce bylo upozornění, že případná změna barvy parfému, ke které může časem dojít, není na závadu vůně. :D

to je velmi důležitá informace Dalio -díky!!! Alespoň to máme černé na bílém!!! A můžeme být v klidu. :banana:
Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 27.09.09 14:52

:lol: Není zač, Marcelko. :wink: :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 27.09.09 14:57

Nezdá se mi, že by Shalimar tmavnul (nebo si zvykám a nevidím to). Eau de S. šel tak rychle z domu, že ztmavnout nestačil, tak nevím.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zezule
Nováček 26 příspěvků 29.09.09 10:45

Také mám zkušenost.Eau de Shalimar(mám odstřik) hodně zhnědl,ale vůně zůstává pořád stejně krásná :lol: .Asi to bude normální projev.
Jenom pozor na světlejší oblečení.Omylem se mi dostal na tričko a mohla jsem se převléknout.Šlo to ale vyprat.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 4 odstřiky 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 30.09.09 08:26

Mohu potvrdit-všechny modré Muglerovky zelenají,ale beze změny vůně.A zelenají rychle,takže šup s nima do temnice.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.09.09 09:23

S Lolitou mám stejnou zkušenost a to jsem měla jen miminko!

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 30.09.09 10:33

…temnice nepomáhá,měla jsem ve skříni Hermes Mediteranee a taky zežloutl a už po půl roce :cry: :cry: …vůně ale zůstala stejná :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 30.09.09 14:57

Mě tmavne v odstřiku Kenzo Jungle Elephant

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist