Kterou vůni jste díky Adanetu pro sebe objevily?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 24.03.08 18:14

Kterou vůni jste díky Adanetu pro sebe objevily? Takovou, o které jste nikdy neslyšely, nebo kolem které jste chodily v parfumerkách a ani vás nenapadlo ji zkusit? Pro sebe jsem objevila Shalimar light, který bych v kamence jinak nezkusila, a Mandragore od Annick Goutal, o kterém bych se bez Adanetu nikdy nedozvěděla. A vy?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 24.03.08 18:20

ja vdecim tomuto netu za nadhernou vuni od Diora Forever and Ever, o ktere jsem nemela ani poneti!:-)

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.03.08 18:25

Já jsem díky Adanetu objevila Parfum Sacré, kterým jsem nadšená. A také Madragore- je nádherná!
Dříve jsem mívala 2-3 voňavky a až když jsem je spotřebovala, tak jsem kupovala novou. Teď vidím, že jsou tu parfémoví šílenci, kteří mají klidně 30 kusů, tak jsem se odbrzdila.
Báječně je toto fórum také tím, že si můžeme poskytnout vzorky k vyzkoušení a člověk při koupi nešlápne vedle.(Když už ty vzorky nejsou v našich parfumériích, jak by měly být.) Protože jedno přivonění k papírku může být velmi zavádějící.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.03.08 18:25

Já jsem vůbec začala svět vůní vnímat úplně jinak. Zjistila jsem, že fakt nemusím mít jednu vůni a léto a jednu na zimu a hlavně kvůli tomu nemusím mít výčitky svědomí. ;-) Jsem ráda,že jste mi tu podle mého chatrného popisu pomohly najít parfém, který jsem kdysi používala a úplně jsem zapomněla jeho název. A teď nejnověji jsem si díky vzorečku od Oleky nechala pořídit Madness.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.03.08 18:32

Objevila jsem tady pro sebe vůně Frederic Malle a Annick Goutal, jsou opravdu velmi krásné.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 24.03.08 18:43

Objevila jsem tu tak 75% své poličky, a to během necelého půl roku, no kam až tohle povede, zatím to má stoupající trend :)

Nejcennější úlovky jsou Parfum Sacré a Hermés hiris.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.03.08 19:18

Já taky tak 75% poličky. Bois Farine, Parfum Sacré, White Linen a i ten profláklý Hypnotic Poison bych nebýt Adanetu asi nevyzkoušela (červený flakon = fuj).

Edit: A teď začínám pokukovat po Cristalle.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 24.03.08 19:50

Já Parfum sacré a Addict. Parfum sacré jsem jednou zkoušela na papírku, ale snad bylo moc horko nebo jsem tehdy měla jiná měřítka, prostě jsem jej zavrhla. A s Addictem to bylo podobné. Jednou dvakrát jsem jej zkoušela na papírku a zdál se mi strašně podobný Duně, kterou jsem předtím hodně testovala, protože jsem uvažovala o koupi. A protože Duna nakonec neuspěla, nedala jsem šanci ani Addictu. Je zajímavé, že teď už mi vůbec podobné nepřipadají.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 24.03.08 20:27

Díky Adanetu se u mě spíš objevilo parfémové šílenství ve zkoušení. A taky mám díky němu trauma, co si z těch všech vůní vybrat, tolik bych jich chtěla, ale děti potřebují rovnátka, atd… Díky němu jsem objevila pro sebe oklikou Trouble. Nejprve mi učaroval Initial a Trouble stál vedle. A díky erudované konverzaci se členkami i hosty, jsem se odhodlala ke koupi. Na a na Addict bych s tou jeho modročernou flaštičkou ani nesáhla. A je krásný.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Eliška  24.03.08 21:04

Já jsem díky Adanetu začala bláznit, a to doslova. Předtím jsem měla vždy tak dvě vůně, obecně známé líbivky a k ostatním by mně ani nenapadlo přivonět. Když jsem náhodou objevila toto fórum, byla jsem fakt nadšená a momentálně jsem ve fázi, kdy se moje sbírka rozšířila na 6 kousků a musím se sakra moc ovládat, abych si neobjednala další. Asi dvakrát týdně chodím v polední přestávce očuchávat (mámto do Sephory a Fannu od práce 5 minut cesty), pak se celé odpoledne očichávám a už jsem tím nakazila i jednu kolegyňku, která vždy používala jen Avon. Takže jsem objevila takto třeba Tendre Poison, o který bych dříve nezavadila ani pohledem, Hermes 24 Fabourg, Armani Emporio, o Chanelech raději nemluvím, ty se mi líbí snad všechny a jsou všude drahé. No abych to zkrátila, při posledním balíčku od parfums.cz se manžel začal už tvářit nějak divně , takže se krotím nemíň do vánoc.......(ehm).
Mimochodem, toto téma už se tady určitě probíralo, ale je nějaká doba, do kdy se musí parfémy vypotřebovat, než se začnou kazit? Když se dívám na některé Vaše sbírky, tak si říkám, že to snad nemůžete v rozumnou dobu spotřebovat??

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 24.03.08 21:35
Eliška píše:
Já jsem díky Adanetu začala bláznit, a to doslova. Předtím jsem měla vždy tak dvě vůně, obecně známé líbivky a k ostatním by mně ani nenapadlo přivonět. Když jsem náhodou objevila toto fórum, byla jsem fakt nadšená a momentálně jsem ve fázi, kdy se moje sbírka rozšířila na 6 kousků a musím se sakra moc ovládat, abych si neobjednala další. Asi dvakrát týdně chodím v polední přestávce očuchávat (mámto do Sephory a Fannu od práce 5 minut cesty), pak se celé odpoledne očichávám a už jsem tím nakazila i jednu kolegyňku, která vždy používala jen Avon. Takže jsem objevila takto třeba Tendre Poison, o který bych dříve nezavadila ani pohledem, Hermes 24 Fabourg, Armani Emporio, o Chanelech raději nemluvím, ty se mi líbí snad všechny a jsou všude drahé. No abych to zkrátila, při posledním balíčku od parfums.cz se manžel začal už tvářit nějak divně , takže se krotím nemíň do vánoc.......(ehm).
Mimochodem, toto téma už se tady určitě probíralo, ale je nějaká doba, do kdy se musí parfémy vypotřebovat, než se začnou kazit? Když se dívám na některé Vaše sbírky, tak si říkám, že to snad nemůžete v rozumnou dobu spotřebovat??

Ne nemůžeme to v rozumnou dobu spotřebovat :) Ale zato ta radost a požitek, když hlavou ve skříni postupně odklápíš víčka a nevíš, čeho se nadýchnout dřív, za to stojí :D

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 24.03.08 22:24
Eliška píše:
No abych to zkrátila, při posledním balíčku od parfums.cz se manžel začal už tvářit nějak divně , takže se krotím nemíň do vánoc.......(ehm).

Alebo si to daj poslat ku kamaratke. ;)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.03.08 22:35
benvenuta píše:
Eliška píše:
No abych to zkrátila, při posledním balíčku od parfums.cz se manžel začal už tvářit nějak divně , takže se krotím nemíň do vánoc.......(ehm).

Tak, tak… Není třeba popudit manžela přesnou informací, kolik stojí (dle chlapů) takové blbosti. :lol:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 24.03.08 22:36
benvenuta píše:
Eliška píše:

Ani Scotland Yard by mě nepřistihl, jak si vyzvedávám z pošty objednané poklady :D

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.03.08 22:41

Někde tady v hlubinách diskuse mě pobavila věta, co říká manžel : „podívejte se děti, maminka teď vystříkala do vzduchu 50 korun!“

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist