Kterou vůni jste prodaly, abyste ji pak znovu koupily ?

melisaa 28.05.10 09:24

Co jste prodali/vyměnili a byla to chyba?

Snad tu takové téma není, máme tu „Co jste dnes prodali?“, ale já bych ho rozšířila o „..a byla to chyba?“ Pořád lituju výměny Still - na kůži se rozkládala opravdu divně, ale na oblečení… Taky mám nutkání prodat odstřik Coromandelu, protože mi ho pořád někdo haní, ale říkám si, že bych asi litovala.. :conf:

Takže téma zní: Co jste prodali/vyměnili a byla to chyba? Že jste si vůni pořídili za čas znova nebo nad tím aspoň čas od času přemýšlíte? :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Myskamauska 28.05.10 09:38

Vyměnia jsem Kenzo Slona,můj pořád brblal že voním jak vánoční cukroví......a nakonec jsem si ho stejně znovu koupila.
Navíc jsem ho vyměnila za vůni,která se mě vůbec nelíbila a šla pak taky pryč :mrgreen:

Juana 28.05.10 09:39

Doma mi pohaněli Comme des Garcons 2 a Comme des Garcons parfum - to byla blbost dát ho z ruky.
A protože špatně snáším když mi vůně po dvou třech hodinách zmizí tak Hermes Eau D´orange Douce a Givenchy et Chocolat - to taky nebyl dobrý nápad pustit.

Evulik 28.05.10 09:56

Asi pred dvomi rokmi som predala Code EdP bez toho, aby som ju očuchala, úplne novú zabalenú a skoro zadarmo (výhra v súťaži). A to len preto, že som používala inú vôňu.
A teraz to ľutujem :mrgreen:

Dalia 28.05.10 14:15

Nejvíc si vyčítám, že jsem prodala z pouze třicítkového flakonu L'Instantu Magic Elixíru odstřik, kvůli osobní finanční krizi. A také se mi trochu stýská po Flower by Kenzo, který jsem prodala. Myslím, že Flower si ještě někdy pořídím.

FlirtBoy 28.05.10 16:54
Dalia píše:
Nejvíc si vyčítám, že jsem prodala z pouze třicítkového flakonu L'Instantu Magic Elixíru odstřik, kvůli osobní finanční krizi. A také se mi trochu stýská po Flower by Kenzo, který jsem prodala. Myslím, že Flower si ještě někdy pořídím.
:(
Inesska 28.05.10 17:00
Evulik píše:
Asi pred dvomi rokmi som predala Code EdP bez toho, aby som ju očuchala, úplne novú zabalenú a skoro zadarmo (výhra v súťaži). A to len preto, že som používala inú vôňu.

Fiha…a kde sa rozdavaju taketo vyhry? :D Inak, Code by som aj ja bez vahania vymenila, nieco mi v nej vadi…

barbucha 29.05.10 01:32

Dvakrát jsem si takhle pořídila pětku …dvakrát Champs Elysées… třikrát Allure…vím, že je nemůžu nosit :cry:

Lyonella 29.05.10 01:38

Mrzí mě hodně, že jsem prodala Cuir de Russii od Chanelu. A jediný důvod byl, že mi vadilo, že se drží moc u těla. Ale je krásná, to jo, a je mi to líto, moc…

Evulik 29.05.10 13:45
Inesska píše:
Evulik píše:
Fiha…a kde sa rozdavaju taketo vyhry? :D Inak, Code by som aj ja bez vahania vymenila, nieco mi v nej vadi…

V jednom nemenovanom dámskom časopise :D

Mne sa Code dnes už páči, myslela som podľa farby flakónu, že je to ťažká vôňa, ale na mňa pôsobí prekvapivo sviežo.

Klokan 29.05.10 13:47

Prodala jsem Angela a chybí mi. :cry: :cry:

Naštěstí jsem sehnala odstřik.

Dalia 29.05.10 17:41

Holky, tak Code i Angel by mi chyběli také. Bez Code si už polici moc představit nedokážu a Angela mám jen Innocenta, ale ani bez něj už to nejde.

Maty 29.05.10 20:37

Žádného prodeje nebo výměny nelituju,pokud se mi zasteskne,tak koupím znovu :mrgreen:

meduza123 30.05.10 14:07

Štve mě, že jsem relativně nedávno prodala Hypnotic poison. Potřebovala jsem peníze tak šel. Rozhodně si ho pořídím znovu. A taky Miracle, ten jsem prodala, protože mi přišlo, že na mně moc nedrží. Ale pokaždý, když ho někde ucítím, se mi zasteskne.
A jako on není problém si to koupit znovu. Bohužel peneženka není tak naditá, jak tužebník. To bude asi doživotní boj :-)

Sára 30.05.10 15:51

Kterou vůni jste prodaly aby jste ji pak znovu koupily ?

Přiznejte se, stalo se vám, že jste něco daly z domu a pak zjistily, že tu vůni nutně potřebujete a koupily ji znovu? Nebo litujete. že jste ji prodaly? Mě se to stalo mimo jiné z Feminité du Bois od Shiseida - prodala jsem ji abych ji znovu koupila, protože mi chyběla abych ji pak následně za pár měsíců se ztrátou prodala, komu není rady…
jinak Boucheron B - už je mám znovu
Hypnotic Poison - nechápu jak jsem jej mohla prodat, tak už mám nový

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist