Kterou vůni jste prodaly, abyste ji pak znovu koupily ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 28.05.10 09:24
Co jste prodali/vyměnili a byla to chyba?

Snad tu takové téma není, máme tu „Co jste dnes prodali?“, ale já bych ho rozšířila o „..a byla to chyba?“ Pořád lituju výměny Still - na kůži se rozkládala opravdu divně, ale na oblečení… Taky mám nutkání prodat odstřik Coromandelu, protože mi ho pořád někdo haní, ale říkám si, že bych asi litovala.. :conf:

Takže téma zní: Co jste prodali/vyměnili a byla to chyba? Že jste si vůni pořídili za čas znova nebo nad tím aspoň čas od času přemýšlíte? :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 28.05.10 09:38

Vyměnia jsem Kenzo Slona,můj pořád brblal že voním jak vánoční cukroví......a nakonec jsem si ho stejně znovu koupila.
Navíc jsem ho vyměnila za vůni,která se mě vůbec nelíbila a šla pak taky pryč :mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 28.05.10 09:39

Doma mi pohaněli Comme des Garcons 2 a Comme des Garcons parfum - to byla blbost dát ho z ruky.
A protože špatně snáším když mi vůně po dvou třech hodinách zmizí tak Hermes Eau D´orange Douce a Givenchy et Chocolat - to taky nebyl dobrý nápad pustit.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 28.05.10 09:56

Asi pred dvomi rokmi som predala Code EdP bez toho, aby som ju očuchala, úplne novú zabalenú a skoro zadarmo (výhra v súťaži). A to len preto, že som používala inú vôňu.
A teraz to ľutujem :mrgreen:

Na poličce 87 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 28.05.10 14:15

Nejvíc si vyčítám, že jsem prodala z pouze třicítkového flakonu L'Instantu Magic Elixíru odstřik, kvůli osobní finanční krizi. A také se mi trochu stýská po Flower by Kenzo, který jsem prodala. Myslím, že Flower si ještě někdy pořídím.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.05.10 16:54
Dalia píše:
Nejvíc si vyčítám, že jsem prodala z pouze třicítkového flakonu L'Instantu Magic Elixíru odstřik, kvůli osobní finanční krizi. A také se mi trochu stýská po Flower by Kenzo, který jsem prodala. Myslím, že Flower si ještě někdy pořídím.
:(
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 28.05.10 17:00
Evulik píše:
Asi pred dvomi rokmi som predala Code EdP bez toho, aby som ju očuchala, úplne novú zabalenú a skoro zadarmo (výhra v súťaži). A to len preto, že som používala inú vôňu.

Fiha…a kde sa rozdavaju taketo vyhry? :D Inak, Code by som aj ja bez vahania vymenila, nieco mi v nej vadi…

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

barbucha  29.05.10 01:32

Dvakrát jsem si takhle pořídila pětku …dvakrát Champs Elysées… třikrát Allure…vím, že je nemůžu nosit :cry:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 29.05.10 01:38

Mrzí mě hodně, že jsem prodala Cuir de Russii od Chanelu. A jediný důvod byl, že mi vadilo, že se drží moc u těla. Ale je krásná, to jo, a je mi to líto, moc…

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 29.05.10 13:45
Inesska píše:
Evulik píše:
Fiha…a kde sa rozdavaju taketo vyhry? :D Inak, Code by som aj ja bez vahania vymenila, nieco mi v nej vadi…

V jednom nemenovanom dámskom časopise :D

Mne sa Code dnes už páči, myslela som podľa farby flakónu, že je to ťažká vôňa, ale na mňa pôsobí prekvapivo sviežo.

Na poličce 87 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Klokan  29.05.10 13:47

Prodala jsem Angela a chybí mi. :cry: :cry:

Naštěstí jsem sehnala odstřik.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 29.05.10 17:41

Holky, tak Code i Angel by mi chyběli také. Bez Code si už polici moc představit nedokážu a Angela mám jen Innocenta, ale ani bez něj už to nejde.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.05.10 20:37

Žádného prodeje nebo výměny nelituju,pokud se mi zasteskne,tak koupím znovu :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 30.05.10 14:07

Štve mě, že jsem relativně nedávno prodala Hypnotic poison. Potřebovala jsem peníze tak šel. Rozhodně si ho pořídím znovu. A taky Miracle, ten jsem prodala, protože mi přišlo, že na mně moc nedrží. Ale pokaždý, když ho někde ucítím, se mi zasteskne.
A jako on není problém si to koupit znovu. Bohužel peneženka není tak naditá, jak tužebník. To bude asi doživotní boj :-)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 30.05.10 15:51
Kterou vůni jste prodaly aby jste ji pak znovu koupily ?

Přiznejte se, stalo se vám, že jste něco daly z domu a pak zjistily, že tu vůni nutně potřebujete a koupily ji znovu? Nebo litujete. že jste ji prodaly? Mě se to stalo mimo jiné z Feminité du Bois od Shiseida - prodala jsem ji abych ji znovu koupila, protože mi chyběla abych ji pak následně za pár měsíců se ztrátou prodala, komu není rady…
jinak Boucheron B - už je mám znovu
Hypnotic Poison - nechápu jak jsem jej mohla prodat, tak už mám nový

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist