Kterou vůni jste si koupily na základě Arome jako první?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6800 příspěvků 28.03.16 18:13
Kterou vůni jste si koupily na základě Arome jako první?

Napadlo mě, co jste si koupily jako první na základě zdejší recenze či diskuse? A jak jste se trefily? Já si jako první vůni koupila Slona a rovnou 100 ml. Líbí se mi, ale čekala jsem něco trochu méně výrazného. Následovala Happy Spirit Magical Nights, ta už se mi tak do vkusu netrefila, mám ráda sladké vůně, ale tahle je jako malinový kompot, který někdo omylem osladil dvakrát a pro jistotu přihodil ještě sladidlo umělé.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Kassiopea
Znalkyně 340 příspěvků 28.03.16 18:40

@mmaat Tak to vím úplně přesně. Jako první jsem si v září koupila úplně zbrkle a naslepo Taj al Arab 100 ml :lol: Než dorazila, tak jsem trnula hrůzou, ale kupodivu to vyšlo. Pak jsem si pořídila Dune, tu jsem si ale raději nejdřív zkusila v parfumerii :dance: A od té doby se vezu :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 52 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6800 příspěvků 28.03.16 18:55

@Kassiopea já ty moje nezkoušela vůbec :)

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 28.03.16 19:06

Stellu Edt a Stellu Rose Absolut
Obě naslepo a obě miluju dodnes. Jen dostupnost a cena se mění k horšímu.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lynxa
Nováček 30 příspěvků 28.03.16 19:10

@Kassiopea Koukám, že máš ty samé „chutě“ co já. Taj al Arab i Dune patří k mým milovaným. Akorát že Dune jsem si pořídila už dávno, myslím, že ještě dřív, než jsem poznala Arome (taky jsem hóóódně dlouho jen nakukovala než jsem se - poměrně nedávno - konečně odvážila zaregistrovat).
Na základě zdejších recenzí to byl… Innocent. A trefa, je to nádherná vůně :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2744 příspěvků 28.03.16 19:20

Prvni byl Code, za par tydnu sel z domu. Pak Addict, ten jsem taky prodala a pak YSL Manifesto a ten prodavam taky :mrgreen: Vsechny me bavily, ale za chvili se prevonely. Pak tady letely Montalky, koupila jsem 2 odstriky, to byl taky omyl :pocitac: Dalsi vasne tu byli kolem Shalimaru a Samsary, ty jsem vyzkousela drive, nez koupila na slepo, diky bohu :mrgreen: Snad jsem se poucila, nejdrive vzorek, maximalne odstrik. To se mi vyplatilo, kdyz jsem malem podlehla Orchidee Vabille. Neni spatna, ale vanilkovy cukr v Tescu stoji kacku :jazyk:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 1 parfém

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6800 příspěvků 28.03.16 19:30

@Arome renet Code je moje láska už asi 6 let, Addict si určitě znova pořídím taky. A s Montalkami jsem to měla stejně, 5 odstřiků, celý jsem spotřebovala jen jeden. Připadají mi hrozně chemické. :nevim:

Jitka77
Parfémová maniačka 906 příspěvků 28.03.16 19:40

Asi to byla Flower od Kenza nebo možná Balmain - Ivoire. Ta šla později o dům dál, pro mě byla hodně výrazná, žádný krém a mýdlo. Flower jsem si oblíbila a docela bych řekla, že je taková, jakou jsem si ji podle popisů představovala.

Na poličce 27 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2744 příspěvků 28.03.16 19:47

@mmaat me taky a nedokazala jsem ve vuni nic rozeznat. Hlava me bolela a na zaludek taky nic moc :poblion: Nabizela jsem je kamaradkam, v praci, nikdo je nechtel.
Code jsem prodala kolegyni a objednavala jsem ji nedavno uz treti baleni :P ale kdybych mela jenom Code, urcite bych ho vystrikala.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 1 parfém

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6800 příspěvků 28.03.16 20:14

@Arome renet já teď Code taky zanedbávám, co mám vůní víc, ale mám ji pořád v top ten. Mám asi šestý nebo sedmý flakon :)
A teď jsem si musela jít čichnout k prázdnému flakonu Addictu :mrgreen: @Jitka77 jak je to vnímání různé, na mě je Ivoire moc slabá :)

ica1973
Nevyléčitelná závislačka 1460 příspěvků 28.03.16 20:20

Ak sa nemýlim, tak celkom prvý nákup po mojich prvých skúsenostiach na Arome bol Wish, samozrejme naslepo, ako kopec ďalších… Niektoré mám rada dodnes a niektoré skončili v inzercii alebo u kamarátok a rodiny :think:
Tiež som chcela bezhlavo naraz čo najviac toho mať na poličke, dnes som už „vybláznená“ a nové parfumy najprv dôkladne s rozvahou testujem, pokiaľ objednám celý flakón.

Na poličce 42 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 28.03.16 20:35

Toto téma je super. Musela jsem trochu oprášit historii. Po cca dvou letech nakukování na arome jsem se odhodlala zaregistrovat. Myslím, že mě k tomu definitivně dohnala mánie kolem Habanity na jaře až v létě 2011. I zakoupila jsem 15 ml odstřik. Přišel. :mrgreen: A s ním přišel šok. Dodnes jsem necítila tak plnou a intenzivní vůni. Jako reakci jsem si pořídila první ikonku - starou tlustou kubánku s doutníkem. To teď budu já! :think: Pak jsem s ní vystříkala svou domácí obuv, takové zdravotní pantofle, ať mi aspoň „voní“ nohy. Na sebe to nikdy nedám. Ale dala jsem, dokonce jsem ji měla dvakrát i mimo domov. Vícekrát jsem neměla odvahu. Flakónek mi ale zůstal. Už v něm byl zbytek Euphorie a vznikla super směs! Lepší než Euphorie, a to se mi velmi líbí. A dnes je v něm zbytek Eternity a opět lepší než Eternity sama. Ovšem otevřu-li flakónek, do stříknutí cítím jen Habanitu! Toť můj první nákup. Pak poučena jsem dlouho kupovala pouze vzorky. :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6800 příspěvků 28.03.16 20:42

@fox černou Habanitu taky nemůžu, a ta stará tlustá Kubánka je velmi výstižný popis :mrgreen:

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 28.03.16 20:53

@mmaat Jj, zapomněli uvést, že Habanita je koncentrát, ředit 1:100 :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6800 příspěvků 28.03.16 20:59

@fox jo, pak z ní bude hubená Kubánka se silnou cigaretou :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist