Který Guerlain?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleopatra82
Nováček 10 příspěvků 09.07.11 16:32
Který Guerlain?

Moc prosím o radu, rozhoduji se mezi Chamade a Jardins de Bagatelle. Popřípadě zkuste poradit některý jiný Guerlain (krom Shalimaru, ten již mám). Hledám nějakou hodně výraznou květinovou vůni s dřevitým základem, nesladkou.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 09.07.11 17:48

Pro mne je Chamade nejelegantnější vůně. Elegantní, a přitom taková šťastná. Je to jedna z mých nejoblíbenějších.
Jardins jsou smrt pod hromadou kytek (což neznamená, že by se mi nelíbila.....ale tak nějak dobrého pomálu :lol: )

Možná zkus ještě Nahému (trošičku sladká je, ale ne moc a je to krásná růže) nebo Champs-Elysées (víc jarní a přijde mi méně průbojná než Jardins).

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Kleopatra82
Nováček 10 příspěvků 10.07.11 12:30

díky moc, po dlouhém rozhodování jsem nakonec objednala Chamade, ale tak nějak mám pocit, že ani Jardinu dlouho neodolám :D

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 10.07.11 13:11

Chamade je krásná :-)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 02.08.11 15:14

Ahoj, dosť výrazná kvetinovka je Aqua Allegoria Folifora ,je to čistá kytica kvetín a nie je sladká. Ale nakoniec si si vybrala dobre ,hlavne ,že sa Ti Páči a dobre si „rozumiete“.

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.08.11 15:31

bohužel Jardins je taky jedna z mála Shalimarů, které mi nesedí - prostě mě ty kytky pohřbily za živa… :wink:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 09.08.11 15:11

Ani já Jardins de Bagatelle nevydýchám. Květinovky mám ráda, ale tato je pro mě zabiják. Něco mi v ní hodně vadí.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25873 příspěvků 09.08.11 17:58
Kleopatra82 píše:
díky moc, po dlouhém rozhodování jsem nakonec objednala Chamade, ale tak nějak mám pocit, že ani Jardinu dlouho neodolám :D

Chamade je skvělá volba … ale Jardins de Bagatelle stojí taky minimálně za zkoušku … doporučuji koncentraci edp, je skvostná. Bohatá, opojná, kytice bílých květů … a taky růže a kosatec a fiaka, takže pudrový nádech, a to vše usazené v dřevitých a vetivérových tónech (ale méně zelených, než v edt). No, a všechno to splývá v jednu opojnou nádheru … což mi připomíná, že už ji delší dobu nemám doma, a že by to chtělo napravit. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 09.08.11 18:36
Sára píše:
bohužel Jardins je taky jedna z mála Shalimarů, které mi nesedí - prostě mě ty kytky pohřbily za živa… :wink:

Na mňa je to takisto zabijak, ktorý mi znechutil „Shalimary“ na dlhé predlhé , spolu so Samsarou - ďalším z mojich prvých kontaktov so značkou Guerlain, ktoré nepredýcham dodnes - (hrozne sa mi to premenovanie „Guerlainov“ na „Shalimary“ páči :wink: )

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 11.09.11 22:32

Jardins de Bagatelle bych rozhodně nezatracovala, je to jeden z mých nejoblíbenějších Guerlainů, nádherná květinová vůně.
Edt je více nositelná, je lehčí, trochu do dřevita,
na edp jsem si musela zvykat, tam je první nápor hodně silný a trochu balzámový, vyniká v ní tuberóza, ale potom se rozleží nesmírně krásně a drží a drží…je sytější, dřevitost v ní nevnímám

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 12.09.11 05:54

S Jardins to bude asi stejné jak s každou jinou vůní. Někomu sedne, někomu ne … … já ji také neunesu.
Nevím jakou koncentraci jsem zkoušela, ale musela jsem ji jít umýt. Opravdu to nešlo.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 12.09.11 10:02
moajli píše:
Jardins de Bagatelle bych rozhodně nezatracovala, je to jeden z mých nejoblíbenějších Guerlainů, nádherná květinová vůně.
Edt je více nositelná, je lehčí, trochu do dřevita,
na edp jsem si musela zvykat, tam je první nápor hodně silný a trochu balzámový, vyniká v ní tuberóza, ale potom se rozleží nesmírně krásně a drží a drží…je sytější, dřevitost v ní nevnímám

A pro mne je to vedle Après L'ondée jediný nositelný Guerlain. Raději mám EDT, EDP nemusím, Moajli to krásně vystihla.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 07.10.11 18:38

Testuju dnes ze vzorečků opět Ode a la vanille a Apres l´Ondee a jeden z nich určitě nutně potřebuju. Jenže čím déle je testuju, tím je rozhodování těžší.
Nečetla jsem tady někde, že je Vanille limitka a nebude brzy k dostání? To by mírně ulehčilo moje dilema.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 07.10.11 21:24
blackviolet píše:
Nečetla jsem tady někde, že je Vanille limitka a nebude brzy k dostání? To by mírně ulehčilo moje dilema.

To se tu, pravda, psalo… a ejhle elnino dneska naskladnilo 50 ml tester za 950,– ......ovšem po náletu hejna zdejších kobylek je vyprodán :mrgreen: .

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2854 příspěvků 03.01.12 21:16

Nevíte jestli testry od řady AA mají víčko ?Děkuji…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist