kto prichyli maciatko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 09.10.08 19:38
kto prichyli maciatko?

Nasli sme malicke maciatko, hladame pre nu domov. Foto pridam zajtra, vyzera ako diva macka , sivo ciene pruhy, cierne ocka. Je pritulna a neskriabe a je zatial velmi malicka. Bola by niektora z vas ochotna malicku nalezenkynu prichylit? Dopravu k vam by sme zariadili.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 09.10.08 20:35

Ja nemozem, lebo som mimo Slovenska, hoci by som velmi rada, ale drzim maciatku a jej novej mjitelke vsetky prsty.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 09.10.08 20:51

Jej vdaka, je to strasne zlata gulicka, len nasa velka mica je v toho uplne vedla :evil: Doprava sa da zabezpecit aj do Ciech. :wink: Chcem jej najst dobrych ludi

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 10.10.08 11:19

Skus mackysos.sk
Vela stastia.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 10.10.08 12:21

Nezbývá mi než vám držet palce, máme desetiletého kocoura a ten si začíná docela ostře chránit svoje teritorium, staví do latě i psy, kteří jsou u nás jen na návštěvě, což dřív nedělal, dřív se schoval a nevylezl, dokud návštěva neodešla. A v okolí nikdo koťátko nechce :cry:

Držím koťátku palce, aby našlo milující lidskou náruč.
Já před pár roky taky našla koťátko, plakalo v zahrádkách pod barákem, sousedova známá právě o kočičku přišla, tak koťátko mělo hned nový domov a když jsem po pár dnech volala, jak se koťátku daří, už z hlasu paní bylo poznat, že je mají rádi.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.11.08 18:04

Kriss, jak to s koťátkem dopadlo?

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 18.11.08 21:30

Maciatko ma uz novy domov u jedneho mojho byvaleho ziaka :D Mesiac bola u mna a potom sme ju prestahovali. Kontakty su strasne dolezite v dnesnej dobe :wink:

toto maca bolo uz moje asi 4 alebo 5 , co som dovliekla domov a vypiplala. Ved to poznate, nemate srdce ho tam nechat. Nechapem, ako moze niekto vyhodit psa alebo macicku, raz som dokonca nasla maciatka vyhodene priamo na ceste.....
Toto maca bolo este v pohode, minuly rok som mala chudatko, co bolo velmi prechladnute, nasla som ho v novembri a bolo uplne vychudnute. Volala som ho Boris a teraz zije v rodine v dome plnom maciciek a spi s majitelkou v posteli. Kde sa to asi naucil , ze :oops:

U nas v meste nemame utulok, takze to musime nejako suplovat. Dan mestu za psov mame najvyssiu v celom kraji, ale aby sa postarali aj o takychto vyhodencov, na to uz financie nie su.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 18.11.08 21:53

Ja som musela akurát zo seba zložiť spiaceho kocúra, aby som ti mohla napísať, že to čo robíš je úžasné. Ja som tiež rozmýšľala ku tomu nášmu kocúrovi doviesť nejakého kamaráta, alebo kamarátku z depozitu, len sa bojím chorôb, povahy… viem o pár prípadoch, ked mačiatka boli choré a uhynuli a veľmi by som nechcela prežívať takú traumu, tiež sa bojím aby sa aj ten náš nenakazil. Viem, že mackysos majú mačiatka už preliečené, ale bojím sa aj povahy, ten náš je taký neskutočný dobrák, zaspáva mi najradšej na rukách a spí tiež s nami v posteli. Nikdy na nás nezasyčal, nikdy neprskal, nevystrčil pazúriky, maximálne dodržiava hygienu, všetci ho zbožňujeme. A je tiež neskutočný krásavec. :P :oops:

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 18.11.08 22:16

Trillian, nie je to nic zlozite, proste ich tam nemozem nechat. Nie som ziadny velky humanista, robim to preto, ze mam z toho dobry pocit.
Nasa mica tiez nie je nadsena,ze stale nieco privleciem. Poslednykrat zabudla , ze sa hara :lol: Ale zvyknu si na seba. Chorob sa nebojim, teda aspon ja hned idem k veterinarovi, aby ich prezrel a zaockoval, po pripade dal injekcie , ked bolo maca prechladnute. Castejsie umyvam ruky a davam pozor. Inak nic mimoriadne. Myslim, ze vacsiu pliagu mozes dostat od ludi nez od zvieratiek.
Nasa je strasne rozmaznana a to male maciatko malo velmi dobru povahu, cistotne, inteligentne, co sa o nasej blondyne neda povedat :roll:Rozmyslala som, ze si ju necham, ale kam by som potom dala dalsich nalezencov… Byvam v byte, ak by som mala dom, tak to ani neriesim.
A co sa tyka vdacnosti, tak od najdenych mrnusov som tu vdacnost normalne citila, ale od nasej princezny..... no tak toho sa asi nedozijem.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.11.08 22:18

Kriss, díky tobě, našlo koťátko nový domov, kdyby tak měl každý tvor svého anděla spásy… 

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 18.11.08 22:22

Ono to ma asi tak fungovat v zivote, ked ja som bola uplne na dne, tiez sa nasli ludia uplne cudzi, co mi pomohli len tak. Ja teraz len splacam dlh :wink:

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 18.11.08 22:30

Kriss ja sa nebojím chorôb kvôli sebe, ale kvôli tomu nášmu chlpatému rozmaznancovi. :wink: Viem, že mačičky sa medzi sebou ľahko nakazia aj nebezpečnými chorobami.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.11.08 22:32

Máš pravdu, nikdy bych nevěřila, kolik se najde pomocných ruk, když je člověk ve srabu a to i od lidí, které jsem znala jen velice málo, skoro vůbec…

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 18.11.08 22:56

Vero, ako kedy,hlavne , ked slovo srab je slaby vyraz na situaciu, v ktorej sa nachadzas, vtedy akosi tvoji priatelia ohluchnu a oslepnu…a pomoze niekto, od koho to ale vobec necakas. Ja som mala stastie a toho svojho strazneho blizko.

Trillian, a chlpacik je ockovany? Myslela som, ze ockovanie chrani pred urcitymi hlavnymi chorobami. Ale urcite mas pravdu, netreba riskovat. Ja som sa skor obavala toxoplazmozy a parazitov ako skrkaviek, ale nasla som info, ze toxoplazmozu prekonala vacsia cast populacie a castejsie sa nakazia masom, zeleninou a mliekom , nez stykom s mackami. Ale k tomu by sa mal asi vyjadrit odbornik, ja cerpam iba z knih. Nad chorobami nejako nepremyslam, moje zvieratka odisli kvoli srdiecku, cukrovke, rakovine a boli v styku aj s malymi nalezencami a niektore mali tendenciu sa aj tulat…Raz som nasla mladeho rotveilera a ten nam zdochol, bol tak napadnuty skrkavkami, ze sme mu uz pomoct nemohli. Ostatne to chvalabohu nechytili od neho, ale v zivote som nevidela vdacnejsieho psa ako bol on tych par dni. :cry:

18.11.08 23:46

Je až zrůdné, co dokáže homo „sapiens“ udělat jinému živému tvorovi… :cry: :cry: :cry:

Nedávno jsem viděla na Discovery dokument, kde zkoumali mozek brutálního vraha, vzali asi 10 lidí, promítali jim různé emoce v obličeji a oni je měli napodobit, říkali tomu zrcadlení, a to právě tihle vrazi nedokážou…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist