ktoru z tychto voni???

Arome Violet 27.11.08 18:36

ktoru z tychto voni???

ktoru by ste mi odporucili z tychto voni? rozmyslam nad :trouble,obssesion, xs black pour elle a samsarou. jednu by som rada dostala na vianoce,z nich som zatial na kozi neskusila samsaru a obssesion. ktora zo vsetkych ma najlepsiu vydrz? naposledy som si kupila heartbeat od xoxo a vadi mi tam korenista stiplavost a skoro vobec na mne nedzi :cry: minule som sa s nou nechtiac zliala,ale nic sa nestalo,lebo ju nebolo skoro vobec citit :lol: :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

verunka2201 27.11.08 18:51

Nevím jak Samsara, tu ozkoušenou nemám, ale Obsession voní veeeeelmi dlouho :D ačkoli mě se víc líbil Trouble. Ale záleží spíš, jaké složky máš ve vůni raději.

evixx 27.11.08 18:54

…táké bych měla raději Trouble :wink: :D

klubko 27.11.08 18:57

Já jsem pro Samsaru :wink:

Arome Violet 27.11.08 19:03

Samsara sa predava vo verzii edt,tak ako je to z vydrzou?
ja mam momentalne doma heartbeat,wish-chopard a amour-kenzo,nechcem nic koreniste,nieco vyraznejsie,mam rada sladsie vone,jazminove…ale hlavne nieco osobite,varaz­nejsie…xs black sa mi paci-citim tam kakao,trouble som skusala davnejsie ,ale moc si ho uz nepamatam,ani vy­drz…

Arome Violet 27.11.08 19:27

teraz som nasla samsaru aj vo verzii EDP,neviete aky rozdiel medzi nou a verziou EDT? :conf:

bounty 27.11.08 19:33

nechcem byt zla, ale mne sa nepaci ani jedna.. ked mozno obsession night.. ale to je len moj subjektivny vkus a nazor ;-)

Barbarra 27.11.08 19:38

Z těch čtyř asi Trouble.

Popelka 27.11.08 20:06

Taky bych se přiklonila k Trouble,právě s ní voním už od 14.00 a stále jí cítím.

Panenka 27.11.08 20:53

Já bych volila taky Trouble.

Hraška 27.11.08 21:31

Ja som za Trouble alebo Black XS…

Ada 27.11.08 23:46

Violet, Samsara se v EdT a EdP mírně liší vůní - EdT je víc santalová, EdP víc jasmínová. Drží velmi dobře obě dvě.
Koukám, že máš na poličce Kenzo Amour, to by se ti Trouble mohla líbit - podle mě jsou si v něčem podobné. (Jinak jsou dostatečně rozdílné, takže bys neměla dvě stejné vůně.) I Obsession, to je teplá, velmi pěkná vůně s perfektní výdrží. XS Black se mi moc nelíbila, ale má i dost příznivců, takže můj názor celkem nehraje roli - jen výdrží na Samsaru nebo Obsession nemá.

verunka2201 28.11.08 00:01

To jsem taky chtěla napsat, Ada mě předběhla :D I podle tvé poličky bych ti znovu radila Trouble. Ačkoli tu Samsaru neznám, to je pravda. A XS bych vyškrtla úplně, přijde mi tady úplně mimo mísu - asi je pěkný, a dost oblíbený, ale tak jakoby hodně okoukaný, jako kdyby podobných vůní tady bylo už spousta. Kakao jsem teda neregistrovala vůbec, ale zase pravda, že co kůže, to jiný dojem z vůně.

A o výdrž bych se nebála, jsou to vesměs bytelné držáky (opět až na XS). :wink:

Slimek 28.11.08 12:44

Rozhodně taky radím Trouble :wink:

Irena 28.11.08 12:52

Já radím Obsession, obzvláště proto, že ji nabízím v inzerci za 350 Kč. A už mizím s touto propagací za roh :oops: .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist