Kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 22.10.10 14:34
Kuchyně

Milé ženy, řeším problém(příjemný), na jakou barvu vymalovat novou kuchyni. Podlaha je z černých kachliček, kuchyně samotná má černý spodek s bukovou masivní pracovní deskou a bílým dřezem s bílou baterií, vrch je bílý. Obložení je taková mozaika do šeda. Přemýšlím o šeříkové, nebo výrazně zelené…židle ještě koupené nemám… :conf: T

Třeba nějakou z Vás napadne jiná (ne)tradiční kombinace na kterou bych nepřišla…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 22.10.10 15:28

Ahoj tady je nějaká inspirace:

http://favi.cz/…ne-inspirace http://www.prozeny.cz/…in/bydleni-a … malovat-fg

http://www.bydleni.cz/…k/Jakou-barv … vat-kuchyn

http://tiscali.cz/…0001719.html

Já osobně mám ráda výraznou zelenou, mám kuchyň ale v kombinaci bílá + nějaká třešeň + mléčná dvířka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 22.10.10 18:03

To máš super, to si vlastně můžeš vybrat barvu, jaká tě jen napadne!
Já se snažila sladit byt do jednoho tónu, i stylově, tak se možná inspiruj u vás v obýváku
(nebo zapřemýšlej, v jaké barvě chceš mít do budoucna obývák).

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 22.10.10 20:42

Co hrášková nebo fuchsiová - ale u té bych volila asi jen jednu stěnu. Ale asi bych šla do nějaké neutrální a tyhle živé, syté barvy bych volila na doplňcích.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 25.10.10 17:32

Holky, děkuju za typy, nakonec budu nejspíš natírat na zeleno, dočetla jsem se že do kuchyně lila rozhodně ne, ikdyž nechápu proč…?
Obývák mám do hněda, sem tam zelený doplněk, no a hnědá k černé barvě nevím nevím… :?

Uvažovala jsem i o tom, že nechám stěny bílé. Babička mi poradila nečekanou kombinaci růžové a červené :D

barbucha  25.10.10 18:47

No já nevím…podlaha černá, linka bílá, obložení do šeda…k tomu zelený stěny? Budeš to mít moc studený. Navíc doplňky už navždy budeš muset volit hodně opatrně (jaký máš například nádobí na stůl a ubrusy?). Osobně bych dala bílou a pak si můžeš pomocí doplňků vymyslet barevnou dekoraci, jakou chceš :wink:

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 25.10.10 20:45

Já jsem taky pro zelenou. Bývalý přítel má vymalováno dozelena s tmavou podlahu a vypadá to moc pěkně. Má všechno dozelena, i jednorázové ubrousky :-) Vypadá to moc pěkně, teple a je to veselé, vůbec ne pomuré…

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 25.10.10 23:14

Já bych teda taky spíš doporučila bílou - jak píše barbucha: dá se to oživit doplňkama…

A když už zelenou, tak bych volila asi nějakou decentní variantu, třeba olivovou (hlavně žádný křiklavý brčál, ten působí velmi lacině). Taky asi nepůsobí dobře, když je každá místnost vyvedena v jiné barvě - já osobně bych při putování po takovém bytě utrpěla z těch barevných šoků psotník nebo tik :mrgreen:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 25.10.10 23:23

A co nějakou světlou kávu?
Když se namíchá do zářivého základu (něco jako Primalex Polar),
tak nepůsobí šedě, ale luxusně.
Ale musela bys vybrat odstín, který bude doslova „voňavý“ :wink:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 25.10.10 23:34

A já se těšila na další „ženské“ téma o vaření … :lol:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 26.10.10 15:56

Nádobí na stůl mám právě zelené z Ikey. Stůl ani židle nemám, ty teprve dokoupím, budou bukové stejně jako pracovní deska a čalounění dám nejspíš nějaké do šeda…
Já jsem zrovna případ co pokoj to jiná barva, ložnice bílá, obývák hnědý a pracovna oranžová a taky mě právě napadlo že mít doma moc barev není zrovna vkusné, tak nechám tu bílou. S tou bílou kávou je to taky dobrý nápad, všimla jsem si že je to teď hodně moderní mít v jednom neutrálním tónu natřený celý byt.
Přítel neporadí, tomu je to šumák :twisted:

barbucha  26.10.10 17:13

Co je dneska moderní, na to se vykašli…to vymejšlej beztak výrobci, aby ti mohli prodat každej rok něco jinýho :twisted:

Hlavně aby ty ses cítila dobře! Dobrej nápad s tou bílou - jestli budeš mít každičkou místnost v jiný - a výrazný - barvě, tak se zblázníš :mrgreen:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 26.10.10 19:04

Souhlas: jednou mi můj strýc (obchodník s koberci) řekl: ty jsi hovno zákazník, chceš, aby ti všechno vydrželo 20 let! S takovejma bych zkrachoval. (Ale v rámci rodiny se zachoval solidně, koberec máme již 18 let) :lol: :lol:

Bílou linku bych nechtěla ani omylem. Jsem děsné čuně. Furt by byla ochmataná a musela bych to furt drhnout.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 26.10.10 19:09

zase kdyź je vymalováno zeleně,tak se tam méně žere,je to statisticky dokázáno. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 26.10.10 19:20

Fakt? Já mám pokoj vyveden v zelené a modré a žeru tu o 106 :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist