kulmofén

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.12.08 09:25
kulmofén

Sháním pro maminku dárek k Vánocům. Vyjádřila se v tom smyslu, že se jí líbí Rowenta Brush Active (resp. je jí sympatická „zázračná“ reklama). Má krátké vlasy, dost neposedné, každé ráno vyžadují úpravu horkým vzduchem. Teda mamka si to myslí :) Tenhle kulmofén se jí zalíbil, protože má velký nástavec, který se ještě sám otáčí. Nicméně nechci kupovat zajíce v pytli, není to úplně nejlevnější záležitost a aby pak udělala stejnou nebo horší službu jako fén o polovinu levnější… Navíc jsem slyšela, že tenhle typ je na manipulaci poměrně těžký a kartáč se neotáčí automaticky, ale musí se držet nějaký čudlík. Tak aby s tím potom zase nezápasila :? Vyznáte se některá? Předem díky.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 04.12.08 09:33

tak to by mi Jani též zajímalo!! před půl rokem jsem se tímto způsobem chytla na reklamu kulmofénu na páru, abych nevysoušela vlasy a co ho mám, je uložený ve skříni.. horší maniupulaci jsem v životě neviděla :cry:

hrozně objemný do ruky (až z toho bolí ruku ) a chcete-li se fénovat s párou, musí se neustále do malinkého kalíšku doplňovat voda a po celou dobu fénování se musí mačkat čudlík, takže děs běs!!
jinak reklama na točící rowentu mi taky zaujala, kulmofén je můj denodenní společník :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlineradulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 04.12.08 09:53

přesně taky se mi líbí ta rowenta,já mám sice dlouhé vlasy,ale zase neumím si to tak vyfoukat s kulatým kartáčem a fénem aby to vypadalo nějak.neumím skloubit ruku a fén :D právě že je to docela dost drahé,takže taky zvažuju jestli se to vyplatí si pořídit

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.12.08 10:41

Teď jsem četla, že ta Rowenta váží 1 kg. Tak už mamku vidím :lol: Nic, budu muset vymyslet něco jiného.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.12.08 11:58

Jestli se můžu přidat, mě by zase zajímal fén Rowenta Lissima, jestli opravdu natáhne vlasy do rovna, možná by to mohla být Klubko náhrada pro Tvojí mamku. Stojí něco kolem 1100, je tedy levnější než ten kartáč :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Uživatel je onlineradulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 04.12.08 12:18

tak po tom jsem se v obchodě taky dívala na netu se dá sehnat ta lissima i trochu levněji viděla jsem ho za 800,podbný má i babyliss stím natahovadlem,mělo by to nahradit žehličku.ale spíše mě by se hodil více ten rowenta,ale když váží kilo,to si budu trénovat bicepsy na rukou:-)

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 04.12.08 12:26

Amy - ten fén je super.Mám vlasy hodně kudrnaté a delší a natáhne mi je krásně :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 04.12.08 12:29

Ale na krátké vlasy,to nevím,protože na tom fenu je hřeben,přes které ty vlasy musí projít :)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.12.08 12:30

Tak to je fajn, děkuju Mirko. Hned mám přání pod stromeček. Mám vlasy vlnité a když se ráno vzbudím, hrůza. A žehlička mi je dost ničí a hlavně je mám pak nepřirozeně rovné a rychle mastné :cry:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.12.08 12:31

No já mám za to, že prodávají 2 verze, na krátké i na delší, ale stopro to nevím :wink:

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 04.12.08 12:32

Aha,tak to taky nevím,ale jinak já jsem opravdu spokojená :D

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 04.12.08 12:36

ve většině případů spíš je více nástavců u 1 výrobku - na krátké i delší vlasy.. třeba to točící rowenta to zrovna má.. na netu je to většinou rozepsané, co k tomu všechno patří

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 04.12.08 12:45

Tak jsem vyhrabala návod a je to tam popsané i na krátké vlasy,takže univerzální přístroj :D

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 04.12.08 12:46

Dovolte, abych se k vám připojila. Když jsme u toho narovnání vlasů, zajímá mně jaký přípravek používáte před žehlením nebo foukáním vlasů. Mám trochu stejný problém, vlnité vlasy…

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.12.08 12:54

Rocky, vlnité vlasy nejsou problém, ale výsada! :) Taky mi ale trvalo, než jsem si to uvědomila. Do té doby jsem si vlasy foukala, občas žehlila. Dobré je sérum Redken. Nevím přesný název, ale je určeno přímo pro vlasy před jejich tepelnou úpravou. Levnější variantou je mlíčko od L´Oréal (růžový obal), je tam přímo napsáno HOT. Není vůbec špatné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist