Kult značek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.07.09 16:31
Kult značek

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/na … ?id=642866

No prosím… Tak nutně se tu musíme vytahovat jeden na druhýho, až se toho prodejci chytili a máme, co jsme chtěli :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.07.09 16:41

to je relativní.Značka a „značka“. Někdo za ni považuje Kenvelo,jiný Hermés.Za hlubokého totáče byla u nás známka rozežranosti Benetton. V Itálii považovaný za běžné konzumní zboží.Italové zase nedají dopustit na své místní značkové domy - Missoni,Versace, Trussardi…
V českých podmínkách - Kofola ! Před revolucí " jen " napodobenina pravé Coly,nyní pomalu módní stylová značka. Prezident má hodinky značky Prim, sako z Prostějova.Stará Tatra 600 se s novým motorem vyrábí jako lahůdka pro znalce.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.07.09 16:58

… Kofola ( ani jiné colové nápoje ) mi nechutná, ale baví mě, že jsme jedna z mála zemí, kde Coca-Colu company válcuje domácí produkce … je to sice její napodobenina, ale pro mnohé není co řešit … v „company“ asi ano :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 20.07.09 21:29

Přesně tak, když vidím kolik lidí je ochotných za jeansy = „pracovní kalhoty“ dát kolem 5-6000 když jejich cena je v zahraničí ani ne poloviční, hlavně ať jsou hodně vidět nápisy Replay a Diesel......Za tu cenu mám třídenní Londýn i s nákupy.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.07.09 21:51

Jenom úplně nechápu, proč je ta diskuze pod článkem plná lidí, kteří se doslova vytahují tím, že nakupují jen na tržišti a v životě by nešli do luxusnějšího obchodu než CaA a považují se tím za morálně vyspělejší… A když někdo napíše, že si může dovolit a kupuje třeba ty drahé džíny, hned je označen za materiální pražskou kachnu. :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.07.09 22:01
dracatko píše:
Jenom úplně nechápu, proč je ta diskuze pod článkem plná lidí, kteří se doslova vytahují tím, že nakupují jen na tržišti a v životě by nešli do luxusnějšího obchodu než CaA a považují se tím za morálně vyspělejší… A když někdo napíše, že si může dovolit a kupuje třeba ty drahé džíny, hned je označen za materiální pražskou kachnu. :?

Přesně - ani se mi nechce rozepisovat dále - přesně… :roll:

Lidi, vyserte se furt na to kastování podle hader a jiných ptákovin ! :twisted:

Tohle je lepší http://www.novinky.cz/…i/174198-vce … soudu.html :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.07.09 22:02
dracatko píše:

je to specifický sociologický vzorek. Na druhou stranu, to aby se člověk pomalu bál přiznat, že má od hadrů nebo doplňků něco značkového.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.07.09 22:19

Ale to máte tak.
Když přiznáte, že nakupujete na tržnici, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to z Asie a je to levné.
Když přiznáte, že kupujete značky, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to drahé a jen pro naboby. (A je to také většinou z Asie :lol: )

Tak co s tím?
NIC!!!

Kupuju značky, u vietnamců, v sekáči, v konfekci a šije mi babička. A je mi upřímně jedno, co si o tom kdo myslí nebo říká.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.07.09 22:31
verunka2201 píše:
Ale to máte tak.
Když přiznáte, že nakupujete na tržnici, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to z Asie a je to levné.
Když přiznáte, že kupujete značky, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to drahé a jen pro naboby. (A je to také většinou z Asie :lol: )

Tak co s tím?
NIC!!!

Kupuju značky, u vietnamců, v sekáči, v konfekci a šije mi babička. A je mi upřímně jedno, co si o tom kdo myslí nebo říká.

já taky nakupuju tak různě (a hrozně nerad, nikdy nemůžu sehnat to co chci)…o víkendu jsem si třeba koupil boty u Bati, ale ne kvůli značce, ale protože to prostě byl jediný obchod, kde měli to co jsem sháněl…

a ujetej jsem na košile, tam si vybírám

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 20.07.09 22:33
verunka2201 píše:

Přesně tak. Jen mně babička nešije, žádnou nemám :lol: .

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 20.07.09 22:43

Souhlasím s Verunkou, mi sice babička nešije, ale já zase pletu, takže hlavně sobě, sestře, její dceři, kamarádkám a jejich dětem… a kreace to jsou taky, navíc takové, jaké nikdo jiný nemá :D :D .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 21.07.09 08:09

Moje řeč. Jde přece o to, aby se člověk ve svém oblečení cítil dobře, odkud je, to je nepodstatné. Občas si něco spíchnu i sama - z těhto kousků mám vždy největší radost :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.07.09 09:48

Ještě lepší jsou tam ti lidi, co vykládají, že jezdí nakupovat do Německa, protože chtějí kvalitní a nepředražené oblečení. Stejná póza jako Diesel na zadku.
Nejlepší je to neřešit… Taky si koupím nebo ušiju co chci a kdy chci a zajímá mě jen jestli se mi to hodí do šatníku - aby se to dobře kombinovalo a abych se v tom cítila dobře.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 21.07.09 10:05

jo, četla jsem to…podle toho, kam se zrovna jede na služebku, tam se zanakupuje - mnoooohem lepší věci za mnoooohem lepší ceny. V Česku nakupují jen paka a socky, že …sranda s lidma :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.07.09 10:27

Znám obchodníka, který nakupuje trika někde v Praze u Vietnamců ve velkém a pak to u nás ve městě vydává za značkové a hodí na to cenu 1200 Kč. Moje nadřízená tam u něho nakupuje, protože u Vietnamců… ani za nic :mrgreen:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist