Kult značek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.07.09 16:31
Kult značek

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/na … ?id=642866

No prosím… Tak nutně se tu musíme vytahovat jeden na druhýho, až se toho prodejci chytili a máme, co jsme chtěli :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 20.07.09 16:41

to je relativní.Značka a „značka“. Někdo za ni považuje Kenvelo,jiný Hermés.Za hlubokého totáče byla u nás známka rozežranosti Benetton. V Itálii považovaný za běžné konzumní zboží.Italové zase nedají dopustit na své místní značkové domy - Missoni,Versace, Trussardi…
V českých podmínkách - Kofola ! Před revolucí " jen " napodobenina pravé Coly,nyní pomalu módní stylová značka. Prezident má hodinky značky Prim, sako z Prostějova.Stará Tatra 600 se s novým motorem vyrábí jako lahůdka pro znalce.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.07.09 16:58

… Kofola ( ani jiné colové nápoje ) mi nechutná, ale baví mě, že jsme jedna z mála zemí, kde Coca-Colu company válcuje domácí produkce … je to sice její napodobenina, ale pro mnohé není co řešit … v „company“ asi ano :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 20.07.09 21:29

Přesně tak, když vidím kolik lidí je ochotných za jeansy = „pracovní kalhoty“ dát kolem 5-6000 když jejich cena je v zahraničí ani ne poloviční, hlavně ať jsou hodně vidět nápisy Replay a Diesel......Za tu cenu mám třídenní Londýn i s nákupy.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.07.09 21:51

Jenom úplně nechápu, proč je ta diskuze pod článkem plná lidí, kteří se doslova vytahují tím, že nakupují jen na tržišti a v životě by nešli do luxusnějšího obchodu než CaA a považují se tím za morálně vyspělejší… A když někdo napíše, že si může dovolit a kupuje třeba ty drahé džíny, hned je označen za materiální pražskou kachnu. :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.07.09 22:01
dracatko píše:
Jenom úplně nechápu, proč je ta diskuze pod článkem plná lidí, kteří se doslova vytahují tím, že nakupují jen na tržišti a v životě by nešli do luxusnějšího obchodu než CaA a považují se tím za morálně vyspělejší… A když někdo napíše, že si může dovolit a kupuje třeba ty drahé džíny, hned je označen za materiální pražskou kachnu. :?

Přesně - ani se mi nechce rozepisovat dále - přesně… :roll:

Lidi, vyserte se furt na to kastování podle hader a jiných ptákovin ! :twisted:

Tohle je lepší http://www.novinky.cz/…i/174198-vce … soudu.html :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 20.07.09 22:02
dracatko píše:

je to specifický sociologický vzorek. Na druhou stranu, to aby se člověk pomalu bál přiznat, že má od hadrů nebo doplňků něco značkového.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.07.09 22:19

Ale to máte tak.
Když přiznáte, že nakupujete na tržnici, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to z Asie a je to levné.
Když přiznáte, že kupujete značky, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to drahé a jen pro naboby. (A je to také většinou z Asie :lol: )

Tak co s tím?
NIC!!!

Kupuju značky, u vietnamců, v sekáči, v konfekci a šije mi babička. A je mi upřímně jedno, co si o tom kdo myslí nebo říká.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.07.09 22:31
verunka2201 píše:
Ale to máte tak.
Když přiznáte, že nakupujete na tržnici, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to z Asie a je to levné.
Když přiznáte, že kupujete značky, mnoho lidí bude ohrnovat nos, protože je to drahé a jen pro naboby. (A je to také většinou z Asie :lol: )

Tak co s tím?
NIC!!!

Kupuju značky, u vietnamců, v sekáči, v konfekci a šije mi babička. A je mi upřímně jedno, co si o tom kdo myslí nebo říká.

já taky nakupuju tak různě (a hrozně nerad, nikdy nemůžu sehnat to co chci)…o víkendu jsem si třeba koupil boty u Bati, ale ne kvůli značce, ale protože to prostě byl jediný obchod, kde měli to co jsem sháněl…

a ujetej jsem na košile, tam si vybírám

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 20.07.09 22:33
verunka2201 píše:

Přesně tak. Jen mně babička nešije, žádnou nemám :lol: .

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 20.07.09 22:43

Souhlasím s Verunkou, mi sice babička nešije, ale já zase pletu, takže hlavně sobě, sestře, její dceři, kamarádkám a jejich dětem… a kreace to jsou taky, navíc takové, jaké nikdo jiný nemá :D :D .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 21.07.09 08:09

Moje řeč. Jde přece o to, aby se člověk ve svém oblečení cítil dobře, odkud je, to je nepodstatné. Občas si něco spíchnu i sama - z těhto kousků mám vždy největší radost :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.07.09 09:48

Ještě lepší jsou tam ti lidi, co vykládají, že jezdí nakupovat do Německa, protože chtějí kvalitní a nepředražené oblečení. Stejná póza jako Diesel na zadku.
Nejlepší je to neřešit… Taky si koupím nebo ušiju co chci a kdy chci a zajímá mě jen jestli se mi to hodí do šatníku - aby se to dobře kombinovalo a abych se v tom cítila dobře.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 21.07.09 10:05

jo, četla jsem to…podle toho, kam se zrovna jede na služebku, tam se zanakupuje - mnoooohem lepší věci za mnoooohem lepší ceny. V Česku nakupují jen paka a socky, že …sranda s lidma :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 21.07.09 10:27

Znám obchodníka, který nakupuje trika někde v Praze u Vietnamců ve velkém a pak to u nás ve městě vydává za značkové a hodí na to cenu 1200 Kč. Moje nadřízená tam u něho nakupuje, protože u Vietnamců… ani za nic :mrgreen:

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist