*KŮŽE

Ronna 10.02.08 17:18

*KŮŽE

V souvislosti se zmiňovanou Kelly Caleche, která se mi začíná moc líbit, bych se i v této kategorii chtěla lépe zorientovat.
Jaké kožené vůně máte? A jaké mi můžete doporučit na očichání v kamenných obchodech?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

janamarie 10.02.08 18:17

Já používám kožený Dior homme, je spíš unisexová než pánská, stejně jak se píše v recenzi. Chválí mi ji muži i ženy.

Irena 10.02.08 18:50

Mně evokuje kůži Gucci Eau de parfum, i když kůži neobsahuje.

Alin 10.02.08 19:53

Ja používam Jolie Madame, veľmi pekné kožené chypre. V parfumérke som Balmainy nevidela, tak neviem, ale skús napr. Chanel No. 19.

Mirka 10.02.08 20:13

Kůže je ve Skin, v Bandit (to je docela síla), Jolie Madam je opravdu moc krásná.

macska 10.02.08 20:19

Dzing! od l'Artisan. Jak nemám kůži v parfémech ráda, tak tenhle bych mohla nosit…

zdensy 10.02.08 20:24

Já tu kůži cítím v Caléche a Kelly Caléche. Zaujala mě ta druhá, ale pouze tím způsobem, že jsem ji podrobně zkoumala, už vím, že kožené vůně nemůžu. Kelly je pro mě cukrová voda s kůží, zajímavá, nevšední, jistě kvalitní.

Kerze 10.02.08 20:32

Velmi kožený je samozřejmě Cabochard. Pak Tabac Blond od Caronu - ten ale není v obchodech. Zmiňovaný Dior Homme je naprosto úžasná vůně - liju jí na manžela co se na něj vejde…:) Už mne varoval, že ho očuchávají cizí ženské, jestli mi to nevadí…očuchávat můžou - sahat nesmějí… :P

Ještě je hezky kožený Aignier - teď nevím, jak se jmenuje…

zdensy 10.02.08 20:35
Kerze píše:
Velmi kožený je samozřejmě Cabochard. Pak Tabac Blond od Caronu - ten ale není v obchodech. Zmiňovaný Dior Homme je naprosto úžasná vůně - liju jí na manžela co se na něj vejde…:) Už mne varoval, že ho očuchávají cizí ženské, jestli mi to nevadí…očuchávat můžou - sahat nesmějí… :PJeště je hezky kožený Aignier - teď nevím, jak se jmenuje…

Já jsem tu kůži v Tabac Blond vůbec necítila, anebo pokud tam je, tak mě nepraštila do nosu. Vůně je to krásná, ale jako Artisany ji nepotřebuji :) Z toho co od Caron znám, vede Parfum Sacré.

katerinka 10.02.08 20:38

Dnes zmiňovaný Psychotrope od Parfumerie Generale, a ještě od nich Cuir Venenum, ta je sladší a podle mě i hezčí :)

Kerze 10.02.08 20:46
zdensy píše:
Kerze píše:
Velmi kožený je samozřejmě Cabochard. Pak Tabac Blond od Caronu - ten ale není v obchodech. Zmiňovaný Dior Homme je naprosto úžasná vůně - liju jí na manžela co se na něj vejde…:) Už mne varoval, že ho očuchávají cizí ženské, jestli mi to nevadí…očuchávat můžou - sahat nesmějí… :PJeště je hezky kožený Aignier - teď nevím, jak se jmenuje…
Já jsem tu kůži v Tabac Blond vůbec necítila, anebo pokud tam je, tak mě nepraštila do nosu. Vůně je to krásná, ale jako Artisany ji nepotřebuji :) Z toho co od Caron znám, vede Parfum Sacré.

Sacré, je JEDINÝ Caron, který se mi líbí - ten zbytek mne neoslovil - některé kousky dokonce odpudily…

Jinak, pro mne je po střetu s Cabochardem, kůže v parfémech noční můrou, ale v Kelly mi nevadí. V Kelly je taková jemně vyčiněná ultratenká kozinka z mlaďoučkého zvířátka - vůně luxusních rukaviček nebo kabelky. V Cabochardu je tuhá vepřovice ze starého kusu, špatně seškrábaný tuk, sušená volně na vzduchu s počátky hnilobného procesu…

zdensy 10.02.08 20:47
Kerze píše:
zdensy píše:
Kerze píše:

Sacré, je JEDINÝ Caron, který se mi líbí - ten zbytek mne neoslovil - některé kousky dokonce odpudily…

Jinak, pro mne je po střetu s Cabochardem, kůže v parfémech noční můrou, ale v Kelly mi nevadí. V Kelly je taková jemně vyčiněná ultratenká kozinka z mlaďoučkého zvířátka - vůně luxusních rukaviček nebo kabelky. V Cabochardu je tuhá vepřovice ze starého kusu, špatně seškrábaný tuk, sušená volně na vzduchu s počátky hnilobného procesu…

Tak to mě pobavilo :D Cabochard by se hodil nějaké ženě řezníka ve středověké vesnici na denní nošení :D

janas 10.02.08 23:07

Kožená vůně je taky Dzonghka od L'Artisanu - ta je docela hezká, ale hodně zvláštní, nebude se líbit každému.

Oleka 16.09.08 00:56

Nedávno jsem zkoušela Cuir (La Collection Lancôme ), tak první pocit byl velmi protivný ikdyž jsem na kožené vůně zvykla, myslela jsem jsi že je to hrozný puch, pak jsem ten vzorek na papírku hodila do kabelky a zapomněla na něj. Po několika hodinách jsem ho zase vytáhla a vonělo to báječně, velmi něžná, sladko-květinová vůně jasmínu a ještě něčeho dalšího. Na kůži jsem ji nezkoušela - neměla už jsem místo :), asi budu muset se tam ještě zajít.

janas 16.09.08 01:04

Cuir jsem zkusila taky - nevydýchala bych ho :vomit:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist