*KŮŽE

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.02.08 17:18
*KŮŽE

V souvislosti se zmiňovanou Kelly Caleche, která se mi začíná moc líbit, bych se i v této kategorii chtěla lépe zorientovat.
Jaké kožené vůně máte? A jaké mi můžete doporučit na očichání v kamenných obchodech?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 10.02.08 18:17

Já používám kožený Dior homme, je spíš unisexová než pánská, stejně jak se píše v recenzi. Chválí mi ji muži i ženy.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 10.02.08 18:50

Mně evokuje kůži Gucci Eau de parfum, i když kůži neobsahuje.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Alin  10.02.08 19:53

Ja používam Jolie Madame, veľmi pekné kožené chypre. V parfumérke som Balmainy nevidela, tak neviem, ale skús napr. Chanel No. 19.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 10.02.08 20:13

Kůže je ve Skin, v Bandit (to je docela síla), Jolie Madam je opravdu moc krásná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 10.02.08 20:19

Dzing! od l'Artisan. Jak nemám kůži v parfémech ráda, tak tenhle bych mohla nosit…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 10.02.08 20:24

Já tu kůži cítím v Caléche a Kelly Caléche. Zaujala mě ta druhá, ale pouze tím způsobem, že jsem ji podrobně zkoumala, už vím, že kožené vůně nemůžu. Kelly je pro mě cukrová voda s kůží, zajímavá, nevšední, jistě kvalitní.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.02.08 20:32

Velmi kožený je samozřejmě Cabochard. Pak Tabac Blond od Caronu - ten ale není v obchodech. Zmiňovaný Dior Homme je naprosto úžasná vůně - liju jí na manžela co se na něj vejde…:) Už mne varoval, že ho očuchávají cizí ženské, jestli mi to nevadí…očuchávat můžou - sahat nesmějí… :P

Ještě je hezky kožený Aignier - teď nevím, jak se jmenuje…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 10.02.08 20:35
Kerze píše:
Velmi kožený je samozřejmě Cabochard. Pak Tabac Blond od Caronu - ten ale není v obchodech. Zmiňovaný Dior Homme je naprosto úžasná vůně - liju jí na manžela co se na něj vejde…:) Už mne varoval, že ho očuchávají cizí ženské, jestli mi to nevadí…očuchávat můžou - sahat nesmějí… :PJeště je hezky kožený Aignier - teď nevím, jak se jmenuje…

Já jsem tu kůži v Tabac Blond vůbec necítila, anebo pokud tam je, tak mě nepraštila do nosu. Vůně je to krásná, ale jako Artisany ji nepotřebuji :) Z toho co od Caron znám, vede Parfum Sacré.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 10.02.08 20:38

Dnes zmiňovaný Psychotrope od Parfumerie Generale, a ještě od nich Cuir Venenum, ta je sladší a podle mě i hezčí :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.02.08 20:46
zdensy píše:
Kerze píše:
Velmi kožený je samozřejmě Cabochard. Pak Tabac Blond od Caronu - ten ale není v obchodech. Zmiňovaný Dior Homme je naprosto úžasná vůně - liju jí na manžela co se na něj vejde…:) Už mne varoval, že ho očuchávají cizí ženské, jestli mi to nevadí…očuchávat můžou - sahat nesmějí… :PJeště je hezky kožený Aignier - teď nevím, jak se jmenuje…
Já jsem tu kůži v Tabac Blond vůbec necítila, anebo pokud tam je, tak mě nepraštila do nosu. Vůně je to krásná, ale jako Artisany ji nepotřebuji :) Z toho co od Caron znám, vede Parfum Sacré.

Sacré, je JEDINÝ Caron, který se mi líbí - ten zbytek mne neoslovil - některé kousky dokonce odpudily…

Jinak, pro mne je po střetu s Cabochardem, kůže v parfémech noční můrou, ale v Kelly mi nevadí. V Kelly je taková jemně vyčiněná ultratenká kozinka z mlaďoučkého zvířátka - vůně luxusních rukaviček nebo kabelky. V Cabochardu je tuhá vepřovice ze starého kusu, špatně seškrábaný tuk, sušená volně na vzduchu s počátky hnilobného procesu…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 10.02.08 20:47
Kerze píše:
zdensy píše:
Kerze píše:

Sacré, je JEDINÝ Caron, který se mi líbí - ten zbytek mne neoslovil - některé kousky dokonce odpudily…

Jinak, pro mne je po střetu s Cabochardem, kůže v parfémech noční můrou, ale v Kelly mi nevadí. V Kelly je taková jemně vyčiněná ultratenká kozinka z mlaďoučkého zvířátka - vůně luxusních rukaviček nebo kabelky. V Cabochardu je tuhá vepřovice ze starého kusu, špatně seškrábaný tuk, sušená volně na vzduchu s počátky hnilobného procesu…

Tak to mě pobavilo :D Cabochard by se hodil nějaké ženě řezníka ve středověké vesnici na denní nošení :D

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 10.02.08 23:07

Kožená vůně je taky Dzonghka od L'Artisanu - ta je docela hezká, ale hodně zvláštní, nebude se líbit každému.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.09.08 00:56

Nedávno jsem zkoušela Cuir (La Collection Lancôme ), tak první pocit byl velmi protivný ikdyž jsem na kožené vůně zvykla, myslela jsem jsi že je to hrozný puch, pak jsem ten vzorek na papírku hodila do kabelky a zapomněla na něj. Po několika hodinách jsem ho zase vytáhla a vonělo to báječně, velmi něžná, sladko-květinová vůně jasmínu a ještě něčeho dalšího. Na kůži jsem ji nezkoušela - neměla už jsem místo :), asi budu muset se tam ještě zajít.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.09.08 01:04

Cuir jsem zkusila taky - nevydýchala bych ho :vomit:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist