Kvalitní opalovací a poopalovací péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.08.09 22:52
Kvalitní opalovací a poopalovací péče

Holky, poraďte, za pár týdnů jedem poprvé s mladou k moři - čím ji mazat ? Samozřejmě ji nebudu opékat na sluníčku, ale ke slunečníku ji asi taky nepřivážu… :roll: Doma ji mažu třicítkou faktorem Niveou. Manžela taky - on se hned spálí. Nemám moc zkušeností, protože já v životě spálená nebyla a to se obyčejně mažu jenom Nubianem nebo Niveou osmičkou max. Takže - co na sluníčko pro bělouše a co na případné spáleniny ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 09.08.09 09:38

Ja teda medzi bledých nepatrím, ale pri mori si mažem tvár minimálne 30, kvôli pigmentovým škvrnám. Mám dobrú skúsenosť s opalovákmi La Roche, ani pri vyšších faktoroch nie sú mastné a nenechávajú biely film. Počula som chválu aj na Daylong kozmetiku. Ale to je všetko skôr pre dospelých, deti by som natierala hocičím s najvyšším faktorom, čím neskôr bude pokožka vystavená UV žiareniu, tým lepšie…
No a na popáleniny klasicky pantenolová pena- podľa mňa je lepšia ako sprej, je príjemne chladivá, pomalšie sa vsakuje, takže ju netreba aplikovať každú chvíľu. Alebo na najnepríjemnejšie popáleniny biely jogurt.
Už sa veru teším k moru :D

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.08.09 10:33

Díky, já totiž dost často četla, že některé přípravky nemají tak účinný UV filtr, jak se o nich píše. Nevíte o tom něco ?

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 09.08.09 10:38

výborné hutné opalovací krémy má i Vichy, já měla 50tku v tubě a přes tu se snad nelze vůbec spálit..
ná spáleniny mi vždycky pomáhal Panthenol v pěně ve sprei z lékárny…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 09.08.09 11:18

Po poradě s kožařkou a z vlastní zkušennosti Daylong Baby, popř. Daylong Kids. Po opalování dělá Daylong apres, ale to jsem nezkoušela, páč je to podle mě zbytečný, když se používá opalovák.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 09.08.09 15:55

S Daylongem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Letos jsem si s ním vzala i Eucerin po opalování a Panthenol gel.

Ještě mám po opalování moc ráda Emerald Bay. Patří sice do solárka, ale krásně voní, nenechávají mastný film a jsou moc příjemné. Působí taky jako akcelerátory, takže to zhnědnutí je lepší…Mám Tan ń Tonic a ten je super i manža mi ho na sebe patlal.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 09.08.09 20:16

Letos jsme u moře nebyli,ale i u nás slunko dost pálí a osvědčilo se mi mléko Daylong ultra 25 z lékárny.Stačí jednou namazat,je voděodolné a ikdyž mám citlivou pokožku,tak se nespálím a dětské kůži taky vyhovuje-vyzkoušeno na našich špuntech :wink:

Po opalování mám klasický Panthenol nebo Nivea péči po opalování.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.08.09 22:52

Díky všem, Daylong vyzkouším - ještě jsme ho neměli, vždycky zatím Niveu :D

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 09.08.09 22:58

U nás používáme také už jenom Daylong. K moří nebo na hory dětskou 30 nebo 25. Do města používám na obličej, ruce a dekolt mléko 25. Okamžitě se vstřebá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 10.08.09 00:04

Jo, Daylong nemá chybu. Před pár lety jsem byli v Egyptě a kupovali jsme OF 50; táta se docela blbě opaluje, ale s tímhle se nespálil ani malinkato.
Skvělá výhoda je v tom, že se namažes 1× ráno a na celý den máš klid. Jaksi zvláštně se to vpije do kůže a nesmyje to žádná voda, sladká ani mořská. Výborná věc!

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 10.08.09 09:57

Jedině Daylong! Do 1 roku doporučují Daylong Baby, od 1 roku Daylong Kids. Já jsem extrémně citlivá na slunce a bez Daylongu nejdu ven. Ještě jsem se s ním nespálila. Tady jsou bližší informace o ochraně dětí i o všech výrobcích Daylong: http://www.daylong.sk/…na_deti.html

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 10.08.09 10:38

Daylongy jsou fajn, já se taky nespálím, ale na dítě jsem používala Niveu-jsou nějaké dětské,tuším na čumák 50 na tělo 30 a po opálení jen 15.
A byla v pohodě..Já se mažu nerafinovaným bambuckým máslem, to má OF od přírody 4 a je to super.Míchám do něj rakytníkový olej pro barvu… :D

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 10.08.09 10:40

Co mi vůbec nevyhovovalo, byl opalovák od Vichy. Děsně lepil a když jsem si během dne přejela rukou po těle, tak se dělaly žmolky.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 11.08.09 00:00

Aj my s dcérou používame Daylong (ale tú UV 16), manžel Niveu 6 :)

Pre malé deti do 1 roka, príp. pre alergikov je však určený Daylong Microsun (taký žltý). Ten je však s minerálnymi filtrami (t. j. nechemickými, ide o sunblock), a preto sa dosť ťažko natiera. Inak do 3 rokov veku dieťaťa by som použila (a aj som používala) radšej Biodermu (tú detskú). Nedávno sme prešli na Daylong, nech nenosím pre každého samostatnú pixlu!

No a na spáleniny niečo s Panthenolom, ale to snáď, Kerze, nebudete potrebovať.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 11.08.09 13:47

Tak dnes jsem zakoupila Daylong 16 a musím říci, že je fakt super.Krásně se vstřebá,nejsem mastná je perfektní.Už nic jiného kupovat nebudu než tento.Nejsem žádná bledule,takže mi ta 16 bohatě stačí i k moři. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist