Kvalitní vůně současnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mizyan
Učednice 158 příspěvků 28.08.16 13:51
Kvalitní vůně současnosti

Ahoj,
jaké jsou podle vás kvalitní vůně vyráběné posl. cca 10 let?
Kvalitní pro mě znamená, výdrž, že nevoní jak wc osvěžovač syntetika a má více fázi.
Nejvalitnější dojem na mě za poslední dobu udělaly arabské vůně. Narozdíl od běžných vodiček.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1948 příspěvků 28.08.16 14:45

Z bežne dostupných napríklad:

• EAU SAUVAGE PARFUM (Dior
  • DIOR HOMME PARFUM (Dior)
  • FAHRENHEIT LE PARFUM (Dior)

to za Diora
a

• INTERLUDE MAN (Amouage)
  • CH MEN PRIVÉ (Carolina Herrera)

a ďalšie desiatky…
;)

Na poličce 211 parfémů 14 miniatur 42 odstřiků 169 vzorků V tužebníku 11 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5336 příspěvků 28.08.16 22:39

Nuž, zo začiatku Montale… radšej upresním: Patchouli Leaves, Black Aoud, Blue Amber, Red Aoud, Red Vetyver, Ďalej Laudano Nero, Dior Homme Parfum, Grey Stag, Ibdaa, Al Raaqi, Oudh Al Bahar, New York Intense, srdcovka Mona Di Orio Vanille, LIDGE :srdce: , Le Oud, L´Exécutif, Dérisoire, Kabul (Rena), Ambre Russe, Aziyadé, Herod, Costume National Homme, GFT Sandalwood, Bentley For Men Intense, Bentley For Men Absolute, El Born, Interlude Man, Guerlain Homme Intense, Iskander, Dhanal Oudh Nashwah, Tabac Rouge, Tom Ford TV, Franck Boclet Tobacco, Dzongkha, Givenchy Play Leather, Ambre Sultan a Arabie (síce rok vydania 2000 :think: ), 1 Million, Attar Al Mohobba, Ambre 114, 1725, 1740, Escada Magnetism, Yellow Sea, Emir, Amirah, Laitek Mai, Al Hareem, Love in Dubai Oudh, Extract Incense, Extract Oudh, Ashaar, Fadeitak, M.Micallef Style+Aoud+Aoud Gourmet+Ylang In Gold, Sheikh Shuyukh Luxe edition…

Na poličce 103 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 409 vzorků V tužebníku 5 parfémů

nemo970
Znalkyně 362 příspěvků 28.08.16 23:50

@therion :potlesk: (u Micallefa ještě nevynechat Emir)
@Mizyan tip - projděte si žebříčky top 10 těch, co tu nejčastěji píší ;)
Kromě vintage klasiky najdete i současné kvalitky.

Na poličce 54 parfémů 8 miniatur 39 odstřiků 181 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2352 příspěvků 29.08.16 08:48

Mě se líbí a přijdou mi kvalitní skoro všechny nové Chanely, zejména No. 19 Poudré, Chance i její odnože, kvalitní a dlouhodržící jsou LVEB, Black Opium, Poison girl, Mugler taky nic špatného nevydá… Já jsem si mezi novinkami vybrala :palec:

Na poličce 14 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist