Květinová vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.06.08 16:30
Květinová vůně

Holky, poraďte mi. Sháním nějakou pěknou neotřelou květinovku, která bude mít dobrou výdrž. První mě napadla Ana

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.06.08 17:02

Anais není zrovna typická květinová vůně… na to je moc kadidlová. Co třeba Champs-Elysées, krásná a výrazná klasika, nebo L'Air du Temps?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 17.06.08 17:30

Loni jsem natrefila na London / ten v látkovém oblečku / měla jsem miniaturku a určitě koupím i větší balení. Moc se mi líbila.
Jinak Champs-Elysées je taky krásná…

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.06.08 18:36

Klubko, specifikuj trochu. Kvetinoviek je vela typov.
JPG Fragile drzi ako pribita.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.06.08 19:27

Estée Lauder Tuberose Gardenia - je malinko dražší ( 30ml 1600 Kč ), ale výdrž je excelentní a určitě ji jen tak někde nepotkáš…že je krásná není nutno se zmiňovat…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 17.06.08 19:52
Kerze píše:
Estée Lauder Tuberose Gardenia - je malinko dražší ( 30ml 1600 Kč ), ale výdrž je excelentní a určitě ji jen tak někde nepotkáš…že je krásná není nutno se zmiňovat…:)

Kerze, ta je fakt úžasná, zkoušela jsem nedávno v Douglasu Na Příkopech - dokonce v koncentraci parfém ale ten je nad můj cenový limit. A manžel ji dokonce pochválil, to normálně vůbec nedělá.

Klubko, tuhle určitě vyzkoušej, jestli se ti líbí tuberóza..

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 17.06.08 19:57

Ježíšmarja, zas budu muset vyrazit do Brna. Chtěla bych být chobotnice. To je lákadel.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.06.08 20:13
Kalista píše:
Kerze píše:

Kerze, ta je fakt úžasná, zkoušela jsem nedávno v Douglasu Na Příkopech - dokonce v koncentraci parfém ale ten je nad můj cenový limit. A manžel ji dokonce pochválil, to normálně vůbec nedělá.

Klubko, tuhle určitě vyzkoušej, jestli se ti líbí tuberóza..

No jo, pochválil ji i můj muž a ten má taky ke všemu výhrady…Je to taková esence ženskosti a luxusu - na výjimečné příležitosti, ale tam 100% zajiskří…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.06.08 20:16

Poeme od Lancome je prý složená jen z květin… a mně se moc líbí :oops:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 17.06.08 20:46

Poeme je dost intenzivní, možná se rozloží pěkně, ale první dojem byl bolehlav :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 17.06.08 21:16

Tuberose Gardenie je přenádherná. Já se zamilovala do Parfému. Ani EdP není špatná. Až (jestli) jí někdy budu mít, budu jí nosit jak na slavnostní tak i na nejběžnější příležitosti a dny, resp. každý den s Tuberose Gardenií může být „slavnostní“ :-D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 17.06.08 21:29

Tuberose Gardenia je opravdu pěkná vůně bílých květin, ale já jsem asi jediná, jak tady tak čtu, kdo ji nemůže nosit. Tahle vůně reaguje na mojí kůži strašně kysele :cry:
Pro mě je hodně květinová třeba Pleasures taky od E. Lauder. :)

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.06.08 21:41
zdensy píše:
Poeme je dost intenzivní, možná se rozloží pěkně, ale první dojem byl bolehlav :)

Intenzivní je rozhodně, ale bolehlav pro mě ne… Už jsem s ní došla až tak daleko, že jsem se v parfumerii navoněla jen Poeme a pořádně více střiky na krk i zápěstí a ještě projít obláčkem rozstříknuté vůně. Teď v létě do horka to nebude to pravé ořechové, ale na podzim po ní budu toužit asi zvlášť intenzivně… (když už jsme u toho slova intenzivní :lol: )
Tuším, že Klubko shání asi květinovku na teď, ne na podzim, ale nemohla jsem si pomoct, vzpomněla jsem si na ni jednak z toho důvodu, že se mi líbí, a druhak, že jsem o ní četla, že je fakt zkomponovaná výhradně z květin a že je z toho důvodu dost neobvyklá.

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.06.08 22:02
atyzek píše:
Pro mě je hodně květinová třeba Pleasures taky od E. Lauder. :)

Taky moc pěkná.

17.06.08 22:41

Anais Anais mám,protože miluju zvadlé kostelní lilie a kadidlovou pecku-ale fakt je,že tohle je tak trochu „ujetá“ květinovka.
Mě napadá Pleasures a klasický Rumeur-ten se mi osvědčil i do vedra-vůbec se nezmění,nezkysne a nedusí..U moře jsem moc ráda nosila Pleasures Intense-korespondovala s kvetoucími zahradami v Řecku.A hezká květinovka je Pure White Linen,taky se hodí do horka.A myslím,že i Versace Signature (nebo New Woman,to je totéž),taky splňuje kritéria pěkných květinovek..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist