Květinová/jarní vůně

Iris 10.03.10 19:15

Květinová/jarní vůně

Ahoj holky,
prosím o radu - manžel mi chce ve Fannu vybrat parfém k narozeninám, vůbec ale nevím, po čem tam sáhnout :( . Vím, že mu voní třeba 212, Noa, Chance ap. - prostě takové svěžejší nesladké věci.
A moje oblíbené složky: kosatec, vanilka, tuberóza, frézie, jasmín, pivoňka, rybíz, hruška, mandle a jiné dobroty, krém.
Konfliktní složky: med, kadidlo, fialka, „bonpari“ ovoce, pudr, čaj.

měla by to být vůně spíš na jaro než něco těžšího a chtěla bych, aby spokojené byly obě strany, ale bojím se, že nakonec bude jen po mém :D . Myslíte, že se dá něco vybrat?!
Díky moc za všechny rady :wink: !

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Kultakutri01 10.03.10 19:18
Iris píše:
Ahoj holky,
prosím o radu - manžel mi chce ve Fannu vybrat parfém k narozeninám, vůbec ale nevím, po čem tam sáhnout :( . Vím, že mu voní třeba 212, Noa, Chance ap. - prostě takové svěžejší nesladké věci.
A moje oblíbené složky: kosatec, vanilka, tuberóza, frézie, jasmín, pivoňka, rybíz, hruška, mandle a jiné dobroty, krém.
Konfliktní složky: med, kadidlo, fialka, „bonpari“ ovoce, pudr, čaj.měla by to být vůně spíš na jaro než něco těžšího a chtěla bych, aby spokojené byly obě strany, ale bojím se, že nakonec bude jen po mém :D . Myslíte, že se dá něco vybrat?!
Díky moc za všechny rady :wink: !

Chance Eau Tendre?

Iris 10.03.10 19:37

V čem je jiná než Chance EDT?!
Zapomněla jsem napsat, že mně tyhle vůně (ty jeho oblíbené) sice nevadí, líbí se mi, ale brzy mě omrzí :oops: . Všechny jsem chvíli používala a pak poslala dál :roll: …

Dalia 10.03.10 19:55

Gucci II
Ange ou Demon Le Secret
Coco Mademoiselle Edt
Prada Tendre

Kultakutri01 10.03.10 20:00
Iris píše:
V čem je jiná než Chance EDT?!
Zapomněla jsem napsat, že mně tyhle vůně (ty jeho oblíbené) sice nevadí, líbí se mi, ale brzy mě omrzí :oops: . Všechny jsem chvíli používala a pak poslala dál :roll: …

Mně se Chance nelíbí v žádné verzi, ale Eau Tendre jsem dneska zkoušela a jako jarní květinová mi připadá.
No, a pokud tě zrovna tohle rychle omrzí, tak to je asi chyba v těch vůních… možná nakonec zjistíš, že ti sedí trochu jiný typ. No, a drahý - pokud není voňavkový fajnšmekr, tak odhaduju, že (a) je mu to tak napůl jedno (b) je konzerva, takže cokoli nového se mu nebude líbit, protože je to nové © někde se doslechl, že kytičkovky jsou sexy a vypálilo se mu to do mozku.

Možná by bylo nejlepší, abyste to šli vybrat spolu.

Incognita 10.03.10 22:49

Řeším podobné dilema a zjistila jsem, že kromě ročních období, musím odlišovat
i vůně na den a na večer. Na den mi vyhovují líbivé jiskřivé až povznášející květinky, jen pořád hledám solidní základ - ale zatím mi taky přijde dobré 212, Miss Dior Chérie L'Eau, Chanel 5 původní i Eau premiere event. Coco mademoiselle.

A večer se pak smyslně vyřádím (gurmánské, orientální…; a to se vyplatí investovat tady do vzorečků - pak můžeš být každý večer jiná, což manžel stopro uvítá - a na další příležitost si tak pečlivěji vybrat:).

Jestli ale opravdu trváš na kompromisu, napadá mě 212 sexy, Si Lolita, Moschino Glamour (jen ten flakon příteli snad neukazuj;), extravagantní Chloé Intense (pokud ti nevadí růže) a kdybys méně známé značky (byť za víc peněz), tak ve Fannu v Domě módy najdeš Carlu Fracci nebo její Odette event. Roberto Cavalli Serpentine ).

Tímto bych chtěla i vzdát hold Fannu na Václaváku (nepracuji pro ně, ale kdybych měla jako ty „dárkový poukaz“, tak vzhledem k šíři sortimentu a „neprudivosti“ a přitom příjemné ochotě prodavaček bych šla rozhodně tam - a myslím že tu nebudu jediná). Bohužel ani tady si nenechávám ve výběru radit, protože to zatím vždy byla ztráta času a zbytečné otupování čichových buněk; jdu na konkrétní tipy.

maricka 10.03.10 23:00

Romanticky květinová je Estée Lauder Pleasures, krásná jarní je také Narciso Rodriguez Essence (v Marrionaud)… Pak Noe Perlé, Marc Jacobs Daisy, Estée Lauder Pure White Linen…

Arome danka 11.03.10 08:14

Gucci Rush 2 /frézie,jasmín, rybíz/
Armani - Emporio Remix She / hruška, vanilka, jemne krémová, ale môže byť na jar. Zaujímavá sviežosť - so štipkou vanilky - neviem, či nebude pre Teba sladká…/
Gucci Envy /jasmín , konvalinka, kvetinovo - zelená - svieža /

:D
Fleur 11.03.10 17:13

Také by v úvahu připadala Jil od Jil Sander nebo Cascade od Chopard; cítím v nich vedle květinových i gurmánské tóny.

Iris 11.03.10 18:11

Určitě půjdeme spolu, jen jsem chtěla mít nějakou představu a ne bloudit po Fannu :). Mám v hledáčku Remix She i tu Jil bych chtěla testnout :). Rush 2 jsem měla, ten se mi líbí moc, manželovi ne, zkusím i tu Carlu Fracci…

Díky za tipy :wink: .

Inesska 11.03.10 18:44

Ja som si prednedavnom zaobstarala No.5, mam z nej radost…krasna vona na jar, len aby uz tu bola, dnes u nas snezilo…hrúúú­úúúza :shock:

kamila252 17.03.10 17:12

Krásná květinová vůně je Faconnable Elle, ale nevím, jestli ji mají ve Fanu.
Já ji kupuji na parfemy-manon.

Složení:
Hlava: pepř, mandarinka, seringa
Srdce: pivoňka, lotus, frézie
Základ: santal, okrasný tabák, mošus

Typ: květinovo zelený

Iris 17.03.10 19:30
kamila252 píše:
Krásná květinová vůně je Faconnable Elle, ale nevím, jestli ji mají ve Fanu.
Já ji kupuji na parfemy-manon.

Složení:
Hlava: pepř, mandarinka, seringa
Srdce: pivoňka, lotus, frézie
Základ: santal, okrasný tabák, mošus

Typ: květinovo zelený

Kamilo, dá se k něčemu přirovnat? Nebo popsat? Složení vypadá zajímavě :wink: !

Gabča 18.03.10 15:15

Já mám na jaro připravenou Love in Paris : meruňky s jasmínem; souhlasím taky s Noa Perlé : zajímavá, jedinečná, zpočátku trochu trpká a zelená (s pivoňkou :) ), jde pěkně do dřevita a dlouho vydrží :!: :-D , a ještě si umím na jaře představit novou Jil - podle mě velmi podobná NP, trochu sladší :wink:

Smidlik 18.03.10 15:31

Vy mě s tou Noa budete dráždit tak dlouho, než si jí budu muset objednat, už po ní nějakej měsíc pokukuju :whistle:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist