Květinová/jarní vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iris
Učednice 239 příspěvků 10.03.10 19:15
Květinová/jarní vůně

Ahoj holky,
prosím o radu - manžel mi chce ve Fannu vybrat parfém k narozeninám, vůbec ale nevím, po čem tam sáhnout :( . Vím, že mu voní třeba 212, Noa, Chance ap. - prostě takové svěžejší nesladké věci.
A moje oblíbené složky: kosatec, vanilka, tuberóza, frézie, jasmín, pivoňka, rybíz, hruška, mandle a jiné dobroty, krém.
Konfliktní složky: med, kadidlo, fialka, „bonpari“ ovoce, pudr, čaj.

měla by to být vůně spíš na jaro než něco těžšího a chtěla bych, aby spokojené byly obě strany, ale bojím se, že nakonec bude jen po mém :D . Myslíte, že se dá něco vybrat?!
Díky moc za všechny rady :wink: !

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 10.03.10 19:18
Iris píše:
Ahoj holky,
prosím o radu - manžel mi chce ve Fannu vybrat parfém k narozeninám, vůbec ale nevím, po čem tam sáhnout :( . Vím, že mu voní třeba 212, Noa, Chance ap. - prostě takové svěžejší nesladké věci.
A moje oblíbené složky: kosatec, vanilka, tuberóza, frézie, jasmín, pivoňka, rybíz, hruška, mandle a jiné dobroty, krém.
Konfliktní složky: med, kadidlo, fialka, „bonpari“ ovoce, pudr, čaj.měla by to být vůně spíš na jaro než něco těžšího a chtěla bych, aby spokojené byly obě strany, ale bojím se, že nakonec bude jen po mém :D . Myslíte, že se dá něco vybrat?!
Díky moc za všechny rady :wink: !

Chance Eau Tendre?

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 10.03.10 19:37

V čem je jiná než Chance EDT?!
Zapomněla jsem napsat, že mně tyhle vůně (ty jeho oblíbené) sice nevadí, líbí se mi, ale brzy mě omrzí :oops: . Všechny jsem chvíli používala a pak poslala dál :roll: …

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23750 příspěvků 10.03.10 19:55

Gucci II
Ange ou Demon Le Secret
Coco Mademoiselle Edt
Prada Tendre

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 10.03.10 20:00
Iris píše:
V čem je jiná než Chance EDT?!
Zapomněla jsem napsat, že mně tyhle vůně (ty jeho oblíbené) sice nevadí, líbí se mi, ale brzy mě omrzí :oops: . Všechny jsem chvíli používala a pak poslala dál :roll: …

Mně se Chance nelíbí v žádné verzi, ale Eau Tendre jsem dneska zkoušela a jako jarní květinová mi připadá.
No, a pokud tě zrovna tohle rychle omrzí, tak to je asi chyba v těch vůních… možná nakonec zjistíš, že ti sedí trochu jiný typ. No, a drahý - pokud není voňavkový fajnšmekr, tak odhaduju, že (a) je mu to tak napůl jedno (b) je konzerva, takže cokoli nového se mu nebude líbit, protože je to nové © někde se doslechl, že kytičkovky jsou sexy a vypálilo se mu to do mozku.

Možná by bylo nejlepší, abyste to šli vybrat spolu.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 10.03.10 22:49

Řeším podobné dilema a zjistila jsem, že kromě ročních období, musím odlišovat
i vůně na den a na večer. Na den mi vyhovují líbivé jiskřivé až povznášející květinky, jen pořád hledám solidní základ - ale zatím mi taky přijde dobré 212, Miss Dior Chérie L'Eau, Chanel 5 původní i Eau premiere event. Coco mademoiselle.

A večer se pak smyslně vyřádím (gurmánské, orientální…; a to se vyplatí investovat tady do vzorečků - pak můžeš být každý večer jiná, což manžel stopro uvítá - a na další příležitost si tak pečlivěji vybrat:).

Jestli ale opravdu trváš na kompromisu, napadá mě 212 sexy, Si Lolita, Moschino Glamour (jen ten flakon příteli snad neukazuj;), extravagantní Chloé Intense (pokud ti nevadí růže) a kdybys méně známé značky (byť za víc peněz), tak ve Fannu v Domě módy najdeš Carlu Fracci nebo její Odette event. Roberto Cavalli Serpentine ).

Tímto bych chtěla i vzdát hold Fannu na Václaváku (nepracuji pro ně, ale kdybych měla jako ty „dárkový poukaz“, tak vzhledem k šíři sortimentu a „neprudivosti“ a přitom příjemné ochotě prodavaček bych šla rozhodně tam - a myslím že tu nebudu jediná). Bohužel ani tady si nenechávám ve výběru radit, protože to zatím vždy byla ztráta času a zbytečné otupování čichových buněk; jdu na konkrétní tipy.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 10.03.10 23:00

Romanticky květinová je Estée Lauder Pleasures, krásná jarní je také Narciso Rodriguez Essence (v Marrionaud)… Pak Noe Perlé, Marc Jacobs Daisy, Estée Lauder Pure White Linen…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome danka
Znalkyně 294 příspěvků 11.03.10 08:14

Gucci Rush 2 /frézie,jasmín, rybíz/
Armani - Emporio Remix She / hruška, vanilka, jemne krémová, ale môže byť na jar. Zaujímavá sviežosť - so štipkou vanilky - neviem, či nebude pre Teba sladká…/
Gucci Envy /jasmín , konvalinka, kvetinovo - zelená - svieža /

:D
Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  11.03.10 17:13

Také by v úvahu připadala Jil od Jil Sander nebo Cascade od Chopard; cítím v nich vedle květinových i gurmánské tóny.

Iris
Učednice 239 příspěvků 11.03.10 18:11

Určitě půjdeme spolu, jen jsem chtěla mít nějakou představu a ne bloudit po Fannu :). Mám v hledáčku Remix She i tu Jil bych chtěla testnout :). Rush 2 jsem měla, ten se mi líbí moc, manželovi ne, zkusím i tu Carlu Fracci…

Díky za tipy :wink: .

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 11.03.10 18:44

Ja som si prednedavnom zaobstarala No.5, mam z nej radost…krasna vona na jar, len aby uz tu bola, dnes u nas snezilo…hrúúú­úúúza :shock:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 17.03.10 17:12

Krásná květinová vůně je Faconnable Elle, ale nevím, jestli ji mají ve Fanu.
Já ji kupuji na parfemy-manon.

Složení:
Hlava: pepř, mandarinka, seringa
Srdce: pivoňka, lotus, frézie
Základ: santal, okrasný tabák, mošus

Typ: květinovo zelený

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Iris
Učednice 239 příspěvků 17.03.10 19:30
kamila252 píše:
Krásná květinová vůně je Faconnable Elle, ale nevím, jestli ji mají ve Fanu.
Já ji kupuji na parfemy-manon.

Složení:
Hlava: pepř, mandarinka, seringa
Srdce: pivoňka, lotus, frézie
Základ: santal, okrasný tabák, mošus

Typ: květinovo zelený

Kamilo, dá se k něčemu přirovnat? Nebo popsat? Složení vypadá zajímavě :wink: !

Gabča
Nevyléčitelná závislačka 1006 příspěvků 18.03.10 15:15

Já mám na jaro připravenou Love in Paris : meruňky s jasmínem; souhlasím taky s Noa Perlé : zajímavá, jedinečná, zpočátku trochu trpká a zelená (s pivoňkou :) ), jde pěkně do dřevita a dlouho vydrží :!: :-D , a ještě si umím na jaře představit novou Jil - podle mě velmi podobná NP, trochu sladší :wink:

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 22 odstřiků 197 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 18.03.10 15:31

Vy mě s tou Noa budete dráždit tak dlouho, než si jí budu muset objednat, už po ní nějakej měsíc pokukuju :whistle:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist