Kyselý zápach Eclatu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 23.07.10 01:07
Kyselý zápach Eclatu

Stalo se Vám, že by v těchhle tropech a vysokých teplotách na Vás parfém zkysnul? Použila jsem Eclat d´Arpége a po několika hodinách jsem cítila nakyslost, pak kyselost, jako z jogurtu. Osprchovala jsem se, znova navoněla a šla ven, večer zase kyselý zápach. Tak nevím, je to tím vedrem? Předtím to nedělalo.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 23.07.10 01:42

Někdy se stane, že pokud je vedro, vůně se v kombinaci s potem špatně rozloží a nevoní, může být i do kysela. Stává se to hlavně u svěženek. Ten Eclat není do horka nejlepší volba, nad 25 stupňů ho nenosím…

Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 23.07.10 12:07
barabizna píše:
Někdy se stane, že pokud je vedro, vůně se v kombinaci s potem špatně rozloží a nevoní, může být i do kysela. Stává se to hlavně u svěženek. Ten Eclat není do horka nejlepší volba, nad 25 stupňů ho nenosím…

A můžu se zeptat, co je na horko nejlepší, co se obvykle nerozkládá do fuj tajflů? :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 23.07.10 12:59

Odpoveď nájdeš aj tu -všetko sa to blíži k tvojej otázke:

viewtopic.php?f=2&t=3­0357

aj tu:

viewtopic.php?f=2&t=1­97

aj tu: viewtopic.php?f=2&t=1­2995

:D
Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.07.10 13:05

Mně ve vedru nejvíc sedí lehčí orientální vůně s vanilkou. Momentálně nejradši používám Hypnotic Poison a Ambra del Nepal (vanilka s ambrou), kdybych měla Addict, voním se Addictem. :-)

Taky mám celkem ráda aldehydovky, i když v pořádné pařáku už se taky rozkládají trošku divně. Aspoň ty, které vlastním (Arpége, Jaipur, zkoušela jsem i No.5 a taky nic moc).
A taky nemůžu nezmínit moji No.1 - Terracottu. Do pařáku v-y-n-i-k-a-j-í-c-í, ale má bohužel malou výdrž.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 23.07.10 15:47

Douce Amére je zrovna nejkrásnější v tom největším horku :heart: V horku se mi líbí i Safari.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 23.07.10 17:14

Svěženky je v létě lepší dát na oblečení.

Jinak souhlasím, že v těch úmorných vedrech působí lehká vanilka slastně až mírně omamně, že člověku pak to vedro ani tak strašné nepřijde… dojem jako v oparu nějaké slastné drogy…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 24.07.10 12:28
Hailstone píše:
Douce Amére je zrovna nejkrásnější v tom největším horku :heart: V horku se mi líbí i Safari.

Souhlasím v horku je opravdu krásný,ale také mu moc sluší déšť :D .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.07.10 12:44

do horka opravdu vanilku - teda kdo jí může, neustálým testováním jsem zjistila, že v horu v tropech i 45 st. se stává Kenzo Amour - krásná čistá vůně s vanilkovým základem, svěženky v opravdovém teple jsou skoro vražedné, buď chytnou pronikavý řezavý tón nebo zkysnou nebo jsou hned fuč.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 25.07.10 08:23
shanin píše:
Mně ve vedru nejvíc sedí lehčí orientální vůně s vanilkou. Momentálně nejradši používám Hypnotic Poison a Ambra del Nepal (vanilka s ambrou), kdybych měla Addict, voním se Addictem. :-)Taky mám celkem ráda aldehydovky, i když v pořádné pařáku už se taky rozkládají trošku divně. Aspoň ty, které vlastním (Arpége, Jaipur, zkoušela jsem i No.5 a taky nic moc).
A taky nemůžu nezmínit moji No.1 - Terracottu. Do pařáku v-y-n-i-k-a-j-í-c-í, ale má bohužel malou výdrž.

Díky za typ, Terracotu tedy musím určitě vyzkoušet, nikdy mi zatím nenapadlo ji vzít do veder, mám ji jako jarní a podzimní.
Hypnotic Poison bych ale rozhodně ve vedru neunesla.....­....nějak se s tou vanilkou v jakékoliv podobě nedovedu ve vedru vypořádat, působí to na mně příliš teple, potřebuji „ochlazující“ vůně

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 30.07.10 12:51
kometka píše:
Hailstone píše:
Souhlasím v horku je opravdu krásný,ale také mu moc sluší déšť :D .

Já bych Douce Amére opět po čase moc ráda zkusila. Měla jsem kdysi origo vzorek a už tehdy mě ta vůně zaujala. … jenom se obávám, že bych potom toužila po flašce. :mrgreen:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 30.07.10 16:12

To víš, že by jsi toužila…je to droga… :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist