Kyselý zápach Eclatu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 23.07.10 01:07
Kyselý zápach Eclatu

Stalo se Vám, že by v těchhle tropech a vysokých teplotách na Vás parfém zkysnul? Použila jsem Eclat d´Arpége a po několika hodinách jsem cítila nakyslost, pak kyselost, jako z jogurtu. Osprchovala jsem se, znova navoněla a šla ven, večer zase kyselý zápach. Tak nevím, je to tím vedrem? Předtím to nedělalo.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 23.07.10 01:42

Někdy se stane, že pokud je vedro, vůně se v kombinaci s potem špatně rozloží a nevoní, může být i do kysela. Stává se to hlavně u svěženek. Ten Eclat není do horka nejlepší volba, nad 25 stupňů ho nenosím…

Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 23.07.10 12:07
barabizna píše:
Někdy se stane, že pokud je vedro, vůně se v kombinaci s potem špatně rozloží a nevoní, může být i do kysela. Stává se to hlavně u svěženek. Ten Eclat není do horka nejlepší volba, nad 25 stupňů ho nenosím…

A můžu se zeptat, co je na horko nejlepší, co se obvykle nerozkládá do fuj tajflů? :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 23.07.10 12:59

Odpoveď nájdeš aj tu -všetko sa to blíži k tvojej otázke:

viewtopic.php?f=2&t=3­0357

aj tu:

viewtopic.php?f=2&t=1­97

aj tu: viewtopic.php?f=2&t=1­2995

:D
Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.07.10 13:05

Mně ve vedru nejvíc sedí lehčí orientální vůně s vanilkou. Momentálně nejradši používám Hypnotic Poison a Ambra del Nepal (vanilka s ambrou), kdybych měla Addict, voním se Addictem. :-)

Taky mám celkem ráda aldehydovky, i když v pořádné pařáku už se taky rozkládají trošku divně. Aspoň ty, které vlastním (Arpége, Jaipur, zkoušela jsem i No.5 a taky nic moc).
A taky nemůžu nezmínit moji No.1 - Terracottu. Do pařáku v-y-n-i-k-a-j-í-c-í, ale má bohužel malou výdrž.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 23.07.10 15:47

Douce Amére je zrovna nejkrásnější v tom největším horku :heart: V horku se mi líbí i Safari.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 23.07.10 17:14

Svěženky je v létě lepší dát na oblečení.

Jinak souhlasím, že v těch úmorných vedrech působí lehká vanilka slastně až mírně omamně, že člověku pak to vedro ani tak strašné nepřijde… dojem jako v oparu nějaké slastné drogy…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

kometka
Nevyléčitelná závislačka 1131 příspěvků 24.07.10 12:28
Hailstone píše:
Douce Amére je zrovna nejkrásnější v tom největším horku :heart: V horku se mi líbí i Safari.

Souhlasím v horku je opravdu krásný,ale také mu moc sluší déšť :D .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 18 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.07.10 12:44

do horka opravdu vanilku - teda kdo jí může, neustálým testováním jsem zjistila, že v horu v tropech i 45 st. se stává Kenzo Amour - krásná čistá vůně s vanilkovým základem, svěženky v opravdovém teple jsou skoro vražedné, buď chytnou pronikavý řezavý tón nebo zkysnou nebo jsou hned fuč.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 25.07.10 08:23
shanin píše:
Mně ve vedru nejvíc sedí lehčí orientální vůně s vanilkou. Momentálně nejradši používám Hypnotic Poison a Ambra del Nepal (vanilka s ambrou), kdybych měla Addict, voním se Addictem. :-)Taky mám celkem ráda aldehydovky, i když v pořádné pařáku už se taky rozkládají trošku divně. Aspoň ty, které vlastním (Arpége, Jaipur, zkoušela jsem i No.5 a taky nic moc).
A taky nemůžu nezmínit moji No.1 - Terracottu. Do pařáku v-y-n-i-k-a-j-í-c-í, ale má bohužel malou výdrž.

Díky za typ, Terracotu tedy musím určitě vyzkoušet, nikdy mi zatím nenapadlo ji vzít do veder, mám ji jako jarní a podzimní.
Hypnotic Poison bych ale rozhodně ve vedru neunesla.....­....nějak se s tou vanilkou v jakékoliv podobě nedovedu ve vedru vypořádat, působí to na mně příliš teple, potřebuji „ochlazující“ vůně

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 30.07.10 12:51
kometka píše:
Hailstone píše:
Souhlasím v horku je opravdu krásný,ale také mu moc sluší déšť :D .

Já bych Douce Amére opět po čase moc ráda zkusila. Měla jsem kdysi origo vzorek a už tehdy mě ta vůně zaujala. … jenom se obávám, že bych potom toužila po flašce. :mrgreen:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 30.07.10 16:12

To víš, že by jsi toužila…je to droga… :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist