L Artisan Batucada

emily 24.08.11 17:23

L Artisan Batucada

zaujímavý názov inšpirovaný Rio de Janierom, unisex

základ- kokos, morská voda, soľ
stred-ylang-ylang, kvet tiare
vrch-limetka, mäta

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

viky 25.08.11 19:04

KOKOS???

To byl vtip. Třeba bude hezká..
:mrgreen:

1Miru 25.08.11 20:21

…vůbec bych se nebála… …jestli to bude zase - jak napsala trefně kdysi Ada - akvarelové = konzistence vůně - lehké, jakoby pastelové vodové barvy - tak proč ne.?.
Jako můj styl vůně určitě ne, jen chci říci, že složení třeba právě u vůně Passage d´Enfer je také relativně nebezpečné, ale u jiné značky, ne u L´Artisan, resp. tady se vůně může buď líbit nebo nelíbit, o intenzivní nálož ale nepůjde tak jako tak…
:roll:

A může to příjemně překvapit - nasládlé, osvěžující…

verunka2201 28.08.11 16:27

Tak tohle si rozhodně půjdu vyzkoušet!
Trochu se bojím tiaré, moc často mi ve vůních nelahodí, ale zbytek je super! Jestli to dobře poskládali, bude z toho skvělá exotická „prázdninová“ vůně ;-)

domenica 28.08.11 16:29

Hezký název. Člověk má chuť si zatancovat :D

Garfield 30.08.11 16:59

:shock: jsem zvědavost sama Karine Vinchon stvořila pro L’Artisan Coeur de Vétiver Sacré a L’Eau de Jatamansi, které jsou obě hodně zajímavé, takže očekávám velké věci 

blackviolet 01.11.11 15:20

Tak tohle mojito na pláži v Rio de Janeiro tu mělo být začátkem října a zatím ticho po pěšině. Pokud se to povedlo,hodí se to asi víc na léto, ale přesto by mě zajímalo: Už se k tomu někdo dostal?

ledifia 02.11.11 09:12

Narazila jsem na ni v Covent Garden. Přes tunu londýnských dojmů si vybavuju na L´Artisan a tento typ vůně velmi slušnou výdrž (zpočátku mi přišla slabá, ale za půl hodiny se hezky rozvinula a vydržela až do sprchy) a že mě po dlouhé době zaujala vůně natolik, že bych si ji koupila - jenže to už jsem byla zas někde jinde a vracet se mi nechtělo.
Kokos mám ráda a nebyl nijak výrazný, pro ty, kdo ho nemají v oblibě. A přišla mi perfektní k podzimnímu Londýnu; rozhodně to není typická letní svěženka. Sůl, limetka, máta, ylang, kokos a další - jo, všechno tam je a pěkně spolu ladí, pokud si matně vzpomínám.

blackviolet 03.11.11 10:08

To zní zajímavě. Kokos by mi nevadil. Hlavně aby to nebyla vyloženě vodní vůně, ty já nemusím. A z té soli mám taky trochu strach (Womanity jsem nedala).

ledifia 03.11.11 10:16

Vyloženě vodní vůně to určitě není. Ze soli jsem byla naopak nadšená, ale je to spíš závan mořského vzduchu spolu s kapkami než sůl v jídle, Womanity není podobná ani trochu. Kdybych nevěděla, že je sůl ve složení, asi bych ji ani neidentifikovala. Přidává vůni na zajímavosti, neměla by být konfliktní.

verunka2201 03.11.11 10:46

Mně naopak sůl docela vyhovuje, a i ty ostatní obsažené složky - ylang, limetka, máta… všechno bych mohla ;-) Nemuselo by to být vůbec špatné!

Barbarra 04.11.11 18:31

Mě se líbila. Úplně si ji dovedu představit v tom Riu. :)
Kokos ani sůl nijak nevyčuhují, nemusíte se bát.

verunka2201 05.11.11 13:45

Hmmm, a já zrovna včera shlédla vystoupení brazilských tanečnic v těch jejich úžasných pestrých peříčkovitých kostýmech, k tomu by se mi nějaká autentická vůně nakrásně hodila! :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist